Strona 193 z 252
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,930 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Dzięki papaja, dzisiaj spróbowałam zrobic jak mówisz i chyba wiem jak to robić aczkolwiek Wiki prostować rączki nie chce i turlanie jej wygląda raczej jak nie turlanie

Jeśli chodzi o zasypianie to ostatnio Wiki zaczęła robić wieczorne rozpierduchy ... wydaje mi sie, że to ze zmęczenia. Ale muszę to jeszcze obczaić.

Kawka mówisz, że tak od samego początku to ciężko stwierdzić co tak naprawde mu przeszkadza... Może smok zamiast cyca? Żeby wyładował energię na smoczku?

A może to te bodźce wieczorem, o których mówisz Juja.

No to Juja impreza w weekend

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kawka wczoraj byla goraca kapiel podczas ktorej masowalam piersi a potem recznie wycisnelam troche mleka. Duze zgrubienia znikly zostaly malutkie pojedyncze guzki ktore nawet nie wiem ze sa dopoki nie zaczne sie macac. Obkladam sie tez zimnymi liscmi kapusty. Nic nie boli, mleko praktycznie sie nie saczy a piersi sa nawet miekkawe.
    Czy w takim razie dac im juz spokoj? Tak moze zostac?
    Wogole wczesniej tak je mocno masowalam ze na jednej mam siniaka.

U nas zasypianiem nie jest najgorzej kolo 21 butla i czasem usnie jedzac a czasem potrzebuje nawet z godzine kolysania i tulenia. Co do bodzcow staram sie ograniczac. Karmienie przy lekkim oswietleniu, jak bajmniej dzwiekow. Potem przejscie do sypialni gdzie pol mrok i cisza. Kolysanie a gdy przymyka oczka to siup do lozeczka. Troche sie powierci pomarudzi ale z reguly po 5 minutach spi.

Karmie w 100% enfamilem premium 1 i chyba tak srednio toleruje Ewunia. Po kazdym posilku ulewa nawet 2 godziny po, ale to mleko ulane wogole nie jest strawione wyglada jakby dopiero co wypila. Wczesniej ulewala ale serwetkowo albo wodniste cos. Do tego rano ma biala wydzieline w nosie, po posilku lubi troche pokaslac, troche takie szorstkie suche policzki dostala i ma zaczerwienione brwi. Robi luzne kupiki juz teraz codziennie a w nich jest dosc sporo zoltawych grudek (pewnie to te grudki niestrawionego tluszczu). Jak poczytalam to sa to typowe objawy alergii.
    Co wy myslicie?
    teraz zamowilam mleko bebilon h.a. wiec za ok. 4 dni zmienie mleko. Choc duzo osob uwaza ze mleko za czesto nie powinno sie zmieniac.

Jak podejrzewam alergie to nadal powinnam isc do gastrologa czy raczej do alergologa?

chrzciny, nie jestem praktykujaca i zastawiam sie jak u mnie to bedzie. Raczej poczekam troche nawet nie mam kogo wziasc na chrzestnych bo takze nie praktykujacy sa.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 24-04-17 o 21:03

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny
    Ale mialam intensywny dzien,juz padam na nos, na szczescie moje dzieci tez dzis padly

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Tez w tej chwili nie oirganizuje chrzcin bo nie mam kogo wziac, ja jedynaczka, kolezanki wolne a koledzy K rozwiedzeni

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Za to sfinalizowalam w koncu wakacje

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Rany kasjo rozpisalam sie a propos mleka i wczystko wcielo

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jutro rano jeszcze raz wszystko opisze bo teraz siedze na tablecie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    carla czekam na esej od Ciebie
    My dzisiaj kontrolne usg bioderek mamy za soba wszystko jest ok, ale kolejna kontrolna wizyta za 3 miesiace. Czy Wy tez tak macie?
    Okulista tez za nami, troche płaczu było ale nie ma żadnych zmian i wszystko ok, kolejna kontrola za 3 miesiace.
    Jeszcze dzisiaj wieczorem mamy rehabilitacje. Młoda będzie tak nabodźcowana ze boje sie nocy. Czy mi zasnie czy bedzie marudna i płaczliwa. aaaa u nas są już prawdziwe łzy.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    wczoraj pisałam na tablecie i ucinało mi posty, tak juz nie pierwszy raz
    a dzis mialam caly dzien zalatwiania roznych rzeczy i dopiero teraz mam chwilke
    Kasjo skad przypuszczenia ze to alergia? bo ulewa? po kazdym karmieniu ulewa? duzo?
    czy przybiera na wadze?
    jesli tak to raczej mozna wykluczyc alergie na mleko krowie
    jesli chodzi o stolce to prawidlowy stolec niemowlaka ma kolor musztardy i ma wlasnie grudki
    w badaniu klu ktore zrobilas nie doszukiwalabym sie patologii

natomiast jesli chodzi o mleko HA to wlaczamy je u dzieci u ktorych jest ryzyko alergii, tzn rodzice alergicy, rodzenstwo, jaka s babcia ma astme, alergie

jesli natomiast juz sa objawy nietolerancji to wlaczamy bebilon pepti badz nutramigen

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    jesli chcesz juz diagnozowac sie w kierunku alergii to niemowlaki trafiaja do por gastroenterologicznej zazwyczaj, chyba ze bardzo nasilone zmiany skórne to wtedy alergolog, ale tak malym dzieciom nie robi sie diagnostyki alergologicznej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów