Strona 192 z 252
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Oj chyba przesadzilam z sciskaniem i masowaniem bo godzine pozniej gdy przytulalam kruszynke to bolal cycek. Aaa i tak do konca nie usunelam tego zgrubienia mimo ze ok 20 minut masowalam a potem sciagalam z 10 minut i tez masowalam. Ale gleboko w srodku i tak czulam lekkie zgrubienie ale juz odpus lam dalsze sciskanie. Okladam sobie tez zimnymi liscmi kapusty.
    Ewunia robi fajne babelki z sliny ale niestety jeszxze nie chwyta zabawek. Poki co energicznie macha nozkami i raczkami.
    czy wasze szkraby zawsze sa zaintersowane wasza twarza? Bo u nas roznie czasem nawet bym rzekla ze ucieka od patrzenia na twarz, woli prawo lub lewo niz na wprost. Ale jest postep bo juz prawa strona staje sie aktywna i raczusie prawa tez zaczyna wtykac do ust.

2. dzieckozakupy.pl
    Ważne, żebyś rozmasowywala te zgrubienia.

Wiki wypluwa mnóstwo sliny, robi bąbelki ze sliny, wkłada do ust piaski i je slini itp.

Twarze ja interinteresują, a jak odwraca głowę tzn, że jej sie znudziłam ...

Też nie łapie zabawek. Jak leży na brzuchu to jak jej sie chce to podnosi głowę i nawet ja trzyma ładnie a jak jej sie nie chce to sobie leży leń i wpierdziela piastki...

Powinno sie "zachęcać " do np. Przewrotow na brzuch czy na boki ??? Czy czekac az sama zacznie to rozpracowywac???

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    U mnie synuś robi tak jak Wiki.
    Na twarze reaguje i lubi jak się z nim rozmawia
    Od 4 miesiąca można w zabawie pomagać się przewracac na boczki. Taką poradę mam w aplikacji.

Ja juz smialo turlam Olka z pleców na brzuszek i odwrotnie ale tylko gdy chce by polegał na brzuszku to go kładę na plecy i chyc na brzuch a jak zaczyna płakać to taksamo turlam na plecy.

No właśnie jak turlac, żeby krzywdy nie zrobić? Jeszcze z pleców na brzuch chyba umiem, podciagam zgiete w kolanach nogi kołysze na prawo, na lewo i jak się składa to ja turlam na brzuch. Ale zawsze jej zostają ręce pod brzuchem. Jedna daje radę wyciągnąć Ale druga się nie chce słuchać...

A z brzucha na plecy to już kompletnie nie wiem jak ja przeturlac .

Dziękuję dziewczyny za podpowiedź w ważnych męskich sprawach

Komiwa ja turlam mała tak ze podciągam delikatnie jedna rączkę do przodu tak jakby prostuje przed buzia dziecka a potem podtrzymuje trochę głowę i obracam. Jak zaczniesz prostować to bobas sam się nawet trochę przechyli w daną stronę. Kiedyś pokazywała mi położna i robiła to na 3 tygodniowej córce. Turlala ja we wszystkie strony nie dbając nawet o raczki także ja się nie boję tego robić bo młody ma już dwa i pół miesiaca. Mówiła położna ze to potrzebne ćwiczenie dla dziecka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Kasjo, a gorące okłady próbowałaś? Ponoć jeszcze można okłady z siemienia lnianego, też łatwiej schodzi. (ja taka mądra, a ciągle mi się zastoje robią :") )

Mój mały urwis potrafi się przewrócić z brzuszka na plecy, ale raczej przypadek Poza tym też jak Wiki, no i piąstki niezwykle smaczne.

Dziewczyny, jak u Was zasypianie na noc? U nas od początku masakra - jakieś 2-3 godziny cykle cyc-tulenie :/ Myśleliśmy, że kąpiel za bardzo rozbudza, albo brzuszek...ale nic nie pomaga, co dzień to samo od urodzenia...

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kawka u mnie tylko raz był problem z usypianiem przez brzuszek.
    A tak to kąpiel, witamina, cyc i do łóżeczka. I tak codziennie ok 20. Syn zasypia bez problemu.
    Za to teraz źle mu się zasypia w dzień. Najpierw marudzi i jak się zmęczy to dopiero śpi.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Witajcie. Miło się was czyta. Synek na razie zasypia po 20. Staram się ograniczać mu wieczorne bodźce bo inaczej jest rozdrażniony i trudno mu zasnąć.
    Za to od 6 rano rozrabiamy

Walczymy dalej z katarem Córy co chwila coś przynoszą do domu, tzn. jakieś wiruska. Kiepsko w tym roku ze zdrowiem. Już skierowanie od lekarza na szpital dla malca miałam: diagnoza zapalenie oskrzelików, krtani czy takie tam. Na szczęście zakończyło się tylko wizytą 6 godzinną na SOR-e i lekami w domu. Za to apetyt synkowi dopisuje. w szpitalu stwierdzili, że jest duuuży. No w sumie ma po kim.

W niedzielę chrzcimy a ja już jestem zmęczona samymi przygotowaniami i o dziwo zakupami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów