Strona 19 z 91
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 908

Lutowe maleństwa 2017

maalinowa weź tego swojego pierd*lnij konkretni. Jak on tak może mówić? Dlaczego to miałaby być Twoja wina? Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy.
    Kochana nie martw się. Będzie dobrze, a jeśli nie daj Bóg coś się stanie to nie będzie to Twoja wina. Mój mąż podsumował to tak: "cham i tyle".

My dzisiaj gotujemy się w domu. Nawet nie mamy jak pojechać gdzieś nad wodę, bo bez auta to ciężko, a w pobliżu nic nie ma. Jeszcze 3 tygodnie i wyjeżdżamy do moich rodziców na wakacje

2. dzieckozakupy.pl
    Ja wiem, że tym razem mi się uda jestem spokojna o to. Nawet podbrzusze mnie nie pobolewa specjalnie. Wszystko jest ok, nie plamie itd. Ja nie wiem...w ogóle zastanawiałam się ostatnio nad rozwodem.... poradzę sobie sama...

maalinowa no musisz się poważnie zastanowić. Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój tak się odezwał do mnie. A długo jesteście razem?

Razem 6 lat , a dwa lata po ślubie... jest chamski i tyle... chciałabym do mamy dzisiaj pojechać, ale nie mam jak... i to jeszcze bardziej wkurzające jest...

maalinowa na prawdę strasznie mi przykro może zadzwoń do mamy i porozmawiaj z nią? a daleko od Was mieszka?

godzinę drogi z stąd. Ale przyszedł i przeprosił mnie, powiedział, że się martwi, bo na laptopie dzisiaj siedziałam...powiedział tak bym nie czytała..ale ja nie czytałam... więc na razie się uspokoiło. Byle nie rzucał do mnie takimi tekstami bo jestem przewrażliwiona na takie coś.

to dobrze, że chociaż potrafi przeprosić. a dlaczego nie możesz pojechać do mamy? Godzina to nie tak daleko. Gdyby moja mama mieszkała ode mnie godzinę drogi to bym się nawet nie zastanawiała tylko szła od razu na jakiś autobus

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    mieszkam na wsi dokłodnie pod Opavą xD i busy nie jeźdzą tutaj w weekendy a jeszcze nie zdalam prawka

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Magera co Ty, z nimi tutaj to wiesz, ciagle mowili ze nie moga zupelnie nic zrobic bo dziecko za male i za mae, mowili ze jakby mala osiagnela min 500g to by probowali ja odratowac, urodzilam ja w 28 tyg i wazyla tylko 420g... wod plodowych na koncowce juz nie mialam, chcielismy zeby je jakos uzupelnili to nie bo to moze zaszkodzic dziecku, nawet dostalam sterydy zeby malej szybciej pluca sie rozwinely ale nie zdazyly zadzialac nawet, lozysko nie przekazywalo pozywienia, no moze 1/3 przekazywalo, mam nadzieje ze teraz juz zmienia podejscie, bo juz nie wytrzymam jak znowu tak bedzie.

maalinowa normalnie jestem w szoku, co za maz takie cos mowi?... ojcowie jednak zawsze inaczej to odczuwaja od nas matek no ale to nie jest powod zeby tak mowic, niech on sie zastanowi nad tym co robi i mowi ehh, to nie jest od Ciebie zalezne, to juz sila wyzsza i nic nie poradzimy na to teraz bedzie dobrze z malenstwem, juz coraz blizej 4 trzymam kciuki kochana zeby sie wszystko ulozylo! :* nie mozemy inaczej myslec, nie nie nie. Teraz juz bedziemy miec zdrowe piekne dzieciaczki
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Magera i Rulowa dzięki wam za słowa otuchy

Rulowa masz racje teraz będzie dobrze i będziemy miały śliczne bobaski

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów