Strona 189 z 252
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Bardzo krótko. Nawet nie tydzień. Ale ja sciagalam przez ostatni tydzień zanim odstawiłam zupełnie kp może raz, dwa razy na dobę . I max udawało mi się ściągać 100ml z obu? Jakoś tak. I już było wyciskanie, stres bo laktator nie chciał ciągnąć cycka itp....

W końcu z dnia na dzień zaczęłam jej dawać tylko mm a cycki ściągnęłam może jeszcze z 3 razy w ciągu kilku dni...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    No to umnie bedzie dluzej bo cycki sa twarde inabrzmiale juz po 4 godzinach a wtedy sciagam jakies 60ml z obu, zobaczymy ale jezeli przez tydziennic sie zmieni to zrobie uklon w strone badazowania.
    jak mijaja wam swieta?
    unas dosc spokojnie udalo nam sie obejrzec film wieczorem bo mloda usnela pieknie przed 21. Pogoda w miare wiec tez spacerowo i troche slodkosci podjadM waga pojdzie wgore jak to po swietach
    ile spia wam bobasy w nocy? Bo u nas bez zm7an 4 max 5 godzin.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 17-04-17 o 17:37

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Moj Hubert pózno chodzi spac tak 22-23 ale wtedy spi do 6 bez przerwy.

a mam pytanie, uzywała któraś pieluszek z Lidla?Ja na razie mam dady ale zastanawiam sie nad tamtymi, czy tez sa dobre.

ja na szczescie przezyłam te swieta,moje dziecko sie wyhasalo pomimo zimna---dostal rolki i od razu ruszyl a my z nim na dwór.w te zimno.

U nas święta spokojnie minęły. Pogoda fatalna więc tylko w sobotę wyszlyśmy na spacer.. A tak to szlajalismy się po rodzinie

Staramy się kłaść Wiktorie ok 20:00 max. Zasypia jakieś 20, 30 minut. Czasami mam robi surprise i zasypia niemal od razu :P Budzi sie ok 1, 2. Czasami uda sie ja oszukać smoczkiem i śpi do 3, 4. Różnie to nadal jest..

A w ciągu dnia jak wam śpią dzieciaczki?

Bo Wiki też różnie. Musi się wyłączyc po prostu na np. 30 minut co jakiś czas. Na spacerach śpi tylko długo albo jak uda mi się ja na brzuchu położyć spać.

Aha ja miałam paczkę pieluch z Lidla. Mi nie podpasowaly. Według mnie byly tekturowe. A dady czy pampers są mięciutkie.

O mnie
    No to hubert ladni ci spi.
    za dnia roznie czasem prawie wogole moze z 2 godzinki a czasem drzemka ok 30 minut po kazdym karmieiu lub przed. Na spacerach spi gdy jezdze jak sie zatrzymam to sie wybudza. Pogodna do bani deszcze z sniegiem ohvsiedzenie w domu nie cierpie. My mielismy bambino pieluchy i do sikow sa fajbe ale kupy nie sa w stanie utrzymac w ryzach a tak to pampersy. Juz 3 nosimybo mloda wazy 5,5kg. Teraz jak przeslismy glownie na sztuczne to zapewne zacznie puchnac. Choc w drugim kwartale maluchy przybieraja polowe tego co wczesniej.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    No Komiwa tak spac to chadzal moj starszak, odkladalam do lozeczka i mialam spokoj zadnego lulania, nie znosil tego.
    A ten na recach przysnie, odkladam go a tam oczy jak 5 zl, czasami z krzykiem.
    A w ciagu dnia spi jeszcze dosc sporo, najweicej rano, popoludniami sie ozywa i niestety tez ma ta przypadlosc ze wozek musi jezdzic- jak spotkam kogos znajomego to musi ze mna isc zeby pogadac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Ja dzis rano bylam na polowaniu w Lidlu, kupilam bodziaki, skarpetki i spdenki-oczywiscie o 8:30 juz byl tlum ludzi.I udalo mi sie kupic spodnie na ten moj pilates

O mnie
    Dziewczyna swietna wiadomosc, przewod tetniczny zamkniety serduszko w 100%zdrowe nie potrzebna nawet zadna juz kontrola.

No właśnie dostałam od koleżanki ciuchy z Lidla dla Wiki nawet udało jej sie kupić rozm 62 i 68 także latem myślę że wynosi

Super kasjo!!!! Cieszę sie bardzo
    I niekoniecznie ewka spuchnie na mm Wiki na mm waży ok 5100 dopiero a rozm nosi 62.

Z Wiki nie jest tak różowo z tym spaniem, że odkladam i śpi ale faktycznie rzadko wymaga lulalnia

Dzisiaj chwyciła pierwszy raz takie coś powieszone nad głową na macie czad Ale głowę nadal ma cięższą niz dupkę chociaż coraz lepiej jej idzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów