Strona 186 z 252
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Kasjo no strasznie mi przykro ze tak wyszlo z tym kp, tzn przykro mi ze tobie jest przykro bo mala na mm wyrosnie i nic n=jej nie bedzie.Poprostu najlepiej pogodz sie z tym i koniec, zobacz bedziesz mogla swobodnie wyjsc wieczorem z kolezankami, mozesz isc do fryzjera a tata moze zostac z mala i ja nakarmic.

Co do ulewania, to moj starszak ulewal dosc duzo, nawet dlugi czas po karmieniu-- dopoki przybiera na wadze nie martw sie.dzieci ulewaja nawet do pol roku, czasem nawet nieco dluzej.

ja akurat piore w JELP, ale to ze wzgledu na to ze na lovelle starszak mial uczulenie i teraz sie troche balam kupowac lovelle.Ja zamierzam uzywac proszkow dzieciecych tak do pol roku, a potem jakies sensitive

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo mój synuś ulewa jakąś godzinę po jedzeniu. Nie zawsze ale jeśli już to nie jest tego dużo i wygląda jak twarożek ale z wodą. Nie wiem czy dobrze tłumaczę ale mniej więcej tak jest
    I też nie zawsze mu się odbija.
    Ciuszki małego piore w płynie dzidziuś i mam zamiar to robić jeszcze długo. Może do roku.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    U nas mały też ulewa, czasami nawet nosem o zgrozo, ale to jak za szybko je albo za dużo na raz...
    Kaski nie katuj się tak szczęśliwa mama to i szczęśliwe dziecko pamiętaj glowa do góry. Ja nic na święta nie szykuję bo wyjeżdżamy do teściów i się cieszę bo przynajmniej mam spokój hehe. A święta w końcu krótkie a roboty sporo. Byłaś dziś na zakupach i kupiłam tylko jakas bluzkę żeby wyglądać jak człowiek, niestety ze spodniami było gorzej, masakra co to sie z ciałem porobiło, nie kupie większych jeansow do póki nie schudne! Nie mogę się pogodzić z moim ciałem oj co to się porobiło przez tych moich dużych chłopaków

kasjo nie zamartwiaj się bo oszalejesz. Nie jesteś złą matką ani gorszą tylko dlatego, ze kp nie idzie.... Tak jak dziewczyny piszą, mm to nie trucizna i będzie wszystko dobrze. A i odpoczniesz psychicznie zobaczysz.

Wiktorii też się jeszcze zdarzy ulac. Też to takie wodniste coś lub serkowate jak u MałaM.

Piore w bobini. Fajnie pachnie ;P Nie wiem kiedy przejdę na nasz. Nie myślałam w sumie o tym...

Wiktoria odbija czasami taaakkkkk dlluuugggooooo. A jak zaśnie na ramieniu to już w ogóle..... W dzień luz ale w nocy..................

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Kasjo kochana Tak jak dziewczyny piszą nie jesteś zła matka A mm to nic złego więc ja bym na Twoim miejscu się nie dolowala psychicznie tylko wprowadzala po malu mm.Ja od tyg po podaniu cyca dawałam małemu bebilon bo mimo że mam dużo pokarmu to jemu jakby czegoś brakowało i mm wypijal ok 20ml.Teraz niestety od poniedziałku mamy słabszy apetyt ,młody nie chciał piersi więc podawalam mu butla..byłam we wtorek u lekarza żeby skontrolowac wagę i ładnie przybrał bo waży 5600 A doktor powiedziała że jest też duży (ciuszki nosimy 74 rozmiary).Dziś już trochę lepiej z piersią Ale nadal momentami poście chwilę i płacz ...wiem że jest głodny bo piastki ssie także bez wyrzutow sumienia daje mu butlę ,jeśli mam ściągnięte to ze swoim ,jeśli nie to sztuczne ....

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Kasjo A bierzesz coś na laktacje? Ja pije 2 razy dziennie fematiker ,ściągam jednorazowo 100-130 ml .A od paru dni widzę że duży kożuch się robi po odstaniu w lodówce więc chyba dobrze ..

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Co do ulewania to mój często ulewa albo wodnista postać albo twarożek.Jeśli chodzi o proszek to ja od początku używam vizir senditive i lenor sensitive.Jak młody skończył tydzień to przestałam prać jego ciuszki osobno,wszystko piore razem z naszymi.Ja też jeszcze do wagi swojej nie doszlam sprzed ciąży i mnie to trochę doluje....Po świętach zamierzam zacząć ćwiczyć :-) Jeśli chodzi o przygotowania do świąt to dziś byliśmy na dużych zakupach ,jutro sprzątanie bo będziemy gości mieć .Moja starsza córka też od września do zerowki :-) Jesteśmy już zapisani,stworzylam listę dzieci żeby razem chodzili bo znają się z przedszkola lub po prostu blisko mieszkają więc fajnie jak będą razem chodzić do jednej grupy .Chciałabym nauczyć przez lato córkę pisać i czytać bo zna tylko pojedyncze litery ....A wasze dzieci już umieją pisać i czytać ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Ola moj synek rozpoznaje literki,co prawda nie wszystkie ale ma jescze problem z czytaniem,tzn nie umie ich zlaczyc w wyraz,ale ja uwazam ze idac do zerowki nie musi miec tych umiejetnosci.My cwiczymy z Falskiego,ten stary elementarz,polecam jest dobry.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Carlaaa no moje znajome które mają dzieci w tym wieku nie ćwiczą z nimi ,uważają że w zerowce się wszystkiego nauczą ...Ja jednak chciałabym aby Nadia idąc już umiała pisać i czytać (takie moje postanowienie ,marzenie nie wiem jak to nazwac hihi :-)).My również korzystamy z tego elementarza bo te nowe wydania są beznadziejne .Moja córka zna pojedyncze litery ,opanowała na jaką literę się zaczyna wyraz który jej podaje,jak chce zrobić np laurke to ja muszę się napisać wyrazy i ona wtedy patrzy i przypisuje,stara się bo naprawdę bardzo ładnie pisze .Ogólnie w rodzinie i lekarz uważa że jest bardzo mądra dziewczynka bo szybko wszystko lapie,o zwierzętach ,roślinach tyle wie że czasem ja muszę się zastanowić A jej to z łatwością przychodzi :-) Dosłownie chwilę zajęło jej nauczyć się wiązać sznurowadla,skakać na skakance(my z mężem krecimy taka duża A ona skacze :-)) ale ta nauka literek coś ja męczy i ciężko idzie ....

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Ola nasza pani psycholog i pedagpg z przedszkola uwaza ze nie mozna zmuszac dziecka do pewnych rzeczy bo moze nie jest jeszcze gotowe na rozne rzeczy, byc moze jej mozg tego jeszcze nie ogarnia.Zostaw to na chwile i wroc za miesiac .Wiesz ze czasami w ciagu kilka dni nastepuje taki szybki rozwoj ze czlowiek sie zastanawia jak to mozliwe.
    Poza tym jak bedzie znala literki i bedzie umiala czytac to istnieje ryzyko ze bedzie sie nudzic potem w zerowce co tez nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem.
    No i zostaje jeszcze jedna opcja, moze ma jakas wade wzroku?
    Moj w 2015 r mial idealny wzrok, w tym roku na bilansie okazalo sie ze juz nie do konca i jak poszlam z nim do okulisty to faktycznie delikatna nadzwrocznoscm u sie zrobila.Ale poniewaz nie nie boli go glowa na razie bez okularow, jedynie do obserwacji.Ale tez mi mowila ze jesli bedzie mial problem z nauka to mam wrocic wczesniej bo byc moze wtedy da mu okularki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów