Strona 185 z 252
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Komiwa ale to lotnisko wojskowe, na szczescie malo uzytkowane, mieli je zlikwidowac ale w okrojonej wersji istnieje.Skąd w ogóle jestes?
    Ja w ogole 7 lat temu mialam bitey na openera bo gral Pearl Jam a bylysmy z kolezanka ich wielkimi fankami,ale bylam po przerowadzce i ciagle bylam zmeczona, spac mi sie chcialo i tak zasnelam ze nikt mnie dobudzic nie mogl i nie poszlam----- okazalo sie ze to ciąża

Jedziecie gdzieś na swieta?Ja mam na miejscu rodzicow a ze jestem jedynaczka niestety idziemy do nich.Myslalam ze moze w tym roku uda nam sie pojechac gdzies na swieta, moze na boze narodzenie w gory damy rade

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a Kasjo tak jeszcze sie zastanawialam nad SNS z Medeli, zastanawialas sie nad tym?

Fajnie fajnie, ze ciaza i w ogole ... ale jaaakkkk mogłaś nie obudzić sie na Pearl Jam ???! ) mojaaaaaa młoooooodość

Uwielbiam Openera jakbym mogła to bym co roku tam była. Byłam kilka razy i było fantastycznie ostatnio jak już byłam w ciąży byliśmy, to bylo takie pożegnanie z openerem na kilka lat pewnie dopóki Wiki nie będzie mogła jeździć ;P

Ja jestem z okolic Kalisza

W święta będziemy sie trochę szlajac ale w obrębie miasta próbujemy cos zorganizować na majówkę.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. No ja przez dzień nie mam kiedy pisać, znowu wieczorem padam i zasypiam koło 22 już Filipek rośnie jak na drożdżach, brat mu czasami dokucza (łapie za nóżki, po głowie glaszcze ale tak mocno, no i non stop smoka by mu dawał i bierze do tych swoich brudnych lapek) ale cóż się dziwić ma dopiero 18 miesięcy, sam jest malutki. Przynajmniej rozumie kto to Filipek i gdy pytamy gdzie ma brata to pokazuje na małego. Pogoda była piękna wczoraj to praktycznie cały czas na zewnątrz byliśmy a dziś już klops zimno brzydko i leje, eh święta ponoć takie same mają być. U nas kupki również raz na 2-3 dni ale ja się cieszę hehe mniej przebierania,a brzuch go nie boli bo widać jak sie robi czerwony i w moment kupa. Problemy brzuszkowe czasami dokuczaja ale wtedy nogi do brzuszka masaże, i kladzenie na brzuchu pomaga. Wazymy 5 kg. Karmimy się mm, po licznych zapaleniach i N antybiotyki odpuscilam. Ostatnio byliśmy na bioderkach i na szczescie wszystko dobrze, kontrola w maju. Dziś już zaczęliśmy 10 tydzień mam nadzieję że to już po skoku. Ogólnie roboty przy dzieciakach nie brakuje, ale będzie tylko lepiej. No i z ćwiczeniami też pasuje ruszyć, dieta chyba się nie będę katować

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Muminkaa przy takich maluszkach to musi być kupa roboty najważniejsze ze są zdrowi to i mama ma dobre samopoczucie.

Muminkaa córka mojego brata (16 mcy) nie moze się nadziwić, ze lalka (moja Wiktoria) mruga oczami, macha rączkami i nóżkami i rusza głową sama ;P cały czas podchodzi do Wiki i robi jej cacy albo też chce jej smoczka dac

W jej wypadku cacy to taki mały "plaskacz" ;P

Każdy mi to mówi, że dopiero przy drugim dziecku można poczuć co to znaczy mieć dzieci

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Oj tak zwłaszcza niewiele starsze od siebie ...oboje trzeba nianczyc. Ale i radość podwójna. Mam nadzieję ze będą się w przyszłości dogadywać jak dwa lyse konie hehe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    hejka
    czy jest juz u was swiatecznie? U mnie niestety jeszcze nie, dzis zabieram sie za ozdoby, bo kuchnia jest w odstawce ze wzgledu na diete.Musze czyms zajac dzis satrszaka bo znowu pada a jemu wtedy sie nudzi.
    Moj Hubcio zaczla znowu jesc, wiec sama juz nie wiem co to bylo, moze jakis wirus?Bo dzis dla odmiany pies zwymiotowal kilka razy, szczescie ze nie na dywan.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    oh kobity co ja mam. poniedzialek ruszylismy z kp. o sns medeli nie slyszalam a mogloby byc dobre lecz juz po ptakach.
    nie pisalam pare dni bo troche dola mialam.
    szczesliwa w poniedzialek ze tak fajnie idzie nam z piersia, mloda wolala jesc do godzinke lub 2. sama wypluwala cyca, sprawdzalam czy mleko jeszcze jest bylo bo jak naciskalam to sikalo wiec myslalm ze sie najada. wieczorem od 19 zaczela krzyczec plakac, przystawiana do piersi nie chciala jej. maz na mnie ze on gloda jest ja mu mowie ze nie bo nie chce cycka. i tak tulilam bujalam na raczkach z godzine a ona krzyk i placz mysle pewnie kolka na bank. maz jeszcze z 2 razy mowil ze glodna a ja swoje. wkoncu nie wytzrmal zrobil butle i mi zabral niunie. pewnie wiecie jaki byl final? łapczywie rzucila sie na butle pochlonela cala. a ja sie rozryczalam bo byla glodna a ze cycka nie chciala to zalozylam ze to nie glod. nie potrafie rozpoznac potrzeb corci ;(. masakra. maz mi dal kazanie i nie ma juz kp. odciagam mleczko do konca 3 miesiaca i wchodzimy na mm. odciagam caly czas ok 60ml czasem mniej. laktator naprawiony byl w poniedzialek wieczorem.

pytanko mam do Was.
    1
    czy wasze poiechy po odbiuciu ulewaja? i czy z godzine lub 2 pozniej wylewa im sie wodnista wydzielina? bo u nas sie tak dzieje dosc czesto, nie jest tego duzo. wydaje mi sie ze to normalne ale wole sie was podpytac.
    2
    w czym pierzecie ciuszki? bo ja w lovelii ale zastawiam sie kiedy mozna przejsc na zwykle proszki i prac wszystko razem.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 13-04-17 o 13:29

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    ja na swieta nic nie robie. nikt do nas nie przyjezdza my nigdzie nie jedziemy. kupilam pasztet do pieczenia, sernik, kupie jeszcze babke, zrobie pare jajek i biala kielbase i tyle. troche nastroj zrobilam bo wylozylam 2 serwtki w zajace i w wazonie sa tulipany zolto pomaranczowe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów