Strona 184 z 252
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Carlaa 44 rozmiar i ty mowisz ze gruba jestes? Obraze sie teraz bo ja mam 44a czasem46. Szczupla nie jestem ale zeby zaraz gruba?? ami laktator sie zepsul wtyczka od zasilania zapadla sie do srodka jade na bateriach ale ogolnie wczoraj jak dziailo jeszcze i pozniej mleka sciaga tragicznie malo ok 30ml krysyz laktacyjny? Ale chyba niebo jak robie recznie to mi leci.
    Na raty dzisiaj pisze
    Tak wiec padl laktator czyli to znak zeby rozpoczac eksperyment cycek tydzien szybciej. Przez 6 dni jedziemy tylko na piersi. Narazie wola jesc co godzine, znaczy chyba chce jesc bo przykladam do cycka i ssie. Poki co bez rewelacji ok 3 do 5 minut bo mleka nie ma w7ecej, tak przypuszczam.

mamy tez kryzys lozkowy, mloda nie chce drzemac w lozeczku przysypia na raczkam odkladam do lozeczka i krzyk. Spi na lezaczku i znami w lozku a w swoim lozeczku tylko wtedy gdy jest padnieta na maxa czyli poznym wieczorem kolo 23.

zaczyna sie interesowac karuzelanawet potrafi patrz3c na nia z 10minut. Przy tym sie usmiecha i cos mruczy.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 10-04-17 o 09:04

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    No Kasjo ale ja mam 152 wzrostu wiec wiesz kulka ze mnie.
    A nie da rady wymienic tej czesci? W laptopie mi padlo tez i naprawialam.Moze sa sklepy elektroniczne gdzie mozna zamowic.Ja mam tez taki sklep w gdyni z roznymi roznosciami, moze u ciebie tez jest.Bo w sumie czy laktator czy komputer to zasilanie wyglada podobnie.

Tak i jeszcze dodam tekst "o matko od jednego (w moim przypadku) kawałka ciasta Ci sie zaraz nic nie stanie juz nie przesadzaj" - często to słyszałam w ciąży jak byłam a miałam cukrzycę - a musze dodac, że pierwsze tygodnie diety bezslodyczowej były gorsze niż dawanie sobie zastrzykow w brzuch z clexane przez cala ciaze ;P gryzlam ściany z nerwów :]

Też słyszałam, że można kupić części do laktatorow ale czy do wszystkich i gdzie sie kupuje - Nie wiem

Carlaaa mieszkasz w Gdyni? Jaaaaaaaaaaa, masz tak blisko na Openera!

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja teraz jestem na diecie przez skaze białkowa więc ze stołu świątecznego chyba nic nie zjem
    A mój młody przez 2 dni nie robił kupy aż dzisiaj w końcu poszło.
    Aż się martwilam bo jeszcze niedawno robił kilka dziennie a teraz tak rzadko. :/

Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Komiwa, ja też miałam cukrzycę ciążową, ale regulowana dietą. Moja pierwsza dieta w życiu! Dla mnie tragedia, bo nie dość, że ciąża, alergia pokarmowa, to jeszcze dieta cukrzycowa i 6 posiłków dziennie, brakowało jedynie celiakii. Też odstawienie słodyczy było najgorsze, w połączeniu z pomiarem glikemii 4 razy dziennie. Za tydzień znowu będę robiła tez z glukozą i mam nadzieję, że cukrzyca przeszła.

Mój synek robi czasem 1 kupkę dziennie, czasem 8, nie mam pojęcia od czego to zależy..

Ja niedawno składałam wniosek do przedszkoli, całe 15 miejsc w przedszkolu, które mi najbardziej pasuje, cyrk na kółkach :/

Carlaa, to w superpharm aż TAKIE różnice? O.o

Mi dieta nie pomogła koniec koncow i musiałam włączyć insulinę na ostatnie dwa miesiące ale musze przyznać, że wtedy mogłam wyluzować trochę z jedzeniem i się nie martwić, ze jak zjem dwa ziemniaki a nie jeden np. to mi cukier skoczy...

Ja już powinnam zrobic test obciążenia 2 tyg temu ale tak się boję wyniku, ze to ciagle odkładam :]

Co do kup... Wiki ostatnio też ma problem z kupa. Ostatnio zrobila, po ponad dobie nie robienia, zielonkawa i po szyję i teraz czekam na kolejną czy będzie normalna już. Może to ma związek z tymi skokami rozwojowymi?

Straszne to jest, że nie ma miejsc w żłobkach i przedszkolach... W głowie się to nie mieści... wiktorie będę pod biurko w pracy chyba chowala.....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Komiwa Openera mam praktycznie po drugiej stronie ulicyMieszkam niedaleko lotniska.
    No a co sie tyczy żłobków to w gdyni panstwowy jest jeden i ma kilka filii ale w tej ktora mnie interesuje mozna skladac podania jak dziecko skonczy rok .No to gdzie tu logika?skoro potem musze czekac na miejsce?a musze przeciez wrocic do pracy.
    Moj starszak chodzil do prywatngo, ale ponad 800 zl miesiecznie wciagalo.

No szczescie ze te swieta sa krotkie to mozna jakos z dieta przezyc, najgorsze dla mnie sa ciasta, niby mam przepisy na babe drozdzowa i sernik niskokaloryczny ale nie chce mi sie piec, najwyzej bede zla jak osa

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kurcze moja gwiazda robi kupe razna 3dni albo rzadziej. Dzisiaj zrobila na czwarty dzien. A wy sie martwicie jak nie ma jednego dnia . Wykonczona jestem, co ok, godzine podlaczenie do piersi chwile possie i koniec.

Dlatego kasjo, ze twoja Ewcia tak robi wlasciwie od początku a np. Moja Wiki od początku robiła te 3 kupki wiesz każde odstępstwo od normy budzi niepokój

carlaaa zazdroszczę , że tak blisko mieszkasz lotniska o matko jak zazdroszczę

Może 500+ zamienia na 800+ i na żłobek już będzie

Yhm ... Ja sie nie łapie... jedno dziecko... No to dupa ... Wiki pod biurko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów