Strona 183 z 252
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kawka cześć! U mnie młody drze się tylko jak jest głodny i brzuch boli. Ze spaniem jest u nas bezproblemowo - na szczęście
    Ale teraz fajnie wylysial. Lewa strona łysa a prawa z długimi czarnymi włosami. Komedia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Drze się, pewnie z głodu tudzież z powodu pieluszki (ja też się robię nerwowa, jak jestem głodna ). Ale to tak, że nawet oczu nie otworzy, a już wyje. Na brzuszek stosujemy rurkę i to w ostateczności, u nas wystarcza na kilka dni, więc chyba się nie uzależni.

Moja córcia miała placek z tyłu, a na czubku głowy odstające dłuższe kosmyki (widać na awatarze), więc też komedia

Ja jeszcze plamię po porodzie, a minęło ponad 6 tygodni :/

Wiki ma tak samo. Jak się dobrze nie obudzi a ja już ją biorę w obroty to się drze i nawet oczu nie chce otworzyć, żeby zobaczyć ze nic się takiego nie dzieje. Lub jak jest głodna lub zmęczona. Do czyscioszkow nie należy bo pełna pielucha w niczym jej nie przeszkadza

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Kasjo to mierzenie w tym wieku ma charakter tylko orientacyjny, tak naprawde dopiero pomiary wzrostu maja sens u dwulatka, bo jest szansa ze stanie przy miarce i nie bedzie uciekac.
    Moj bobas jak na razie ma czupryne , nic sie nie wyciera.Ogólnie nie jest strasznie placzliwy, chyba ze jest juz bardzo glodny i chyba czasami kolki go lapia ale ja daje bobotic forte ale w podwojnej dawce i jest calkiem dobrze.
    A co do mojej wagi to ja nie jestem optymistka bo mam hashimoto i PCO, wiec odchudzanie idzie bardzo ciezko.Wlasnie zaczelam diete bo poprostu musze.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a kasjo widzialam ze malej wyszly torbiele, nic sie nie przejmuj, sama mam torbiel, wykryta w wieku ok 15 lat z powodu diagnostyki hiperprolaktynemii.Nic sie z nimi ia nie dzieje, nie roscnie, nie uciska, studia skonczylam, tak wiec raczej to nie ma wplywu- nie martw sie

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    No hej kawka, witamy witamy.
    co do okresu to nie jest tak ze dopoki sie karmi piersia lub sciaga jak ja to okresu sie nie ma.

o losie ale dzisiaj komedia wieczorem z mala. Co godzine marudzila ani zabawy ani raczki no to co jesc? Zjadala ok 70ml mijala godzina i to samo a spac niechciala. 3 godziny zabawy az w koncu niezawodny cycek przy ktorym z reguly zasypia byl strzalem w 10. Troche possala i usnela.

dzieki carla za swoj przyklad.

u nas pogoda sie popsula

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Patiew, maalinowa, mama_parki, rulowa, miminkaa a co u Was? Dawno się nie odzywalyscie.
    Teraz cisza na forum

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No właśnie co tam co tam ?

Carlaaa wobec tego życzę wytrwałości i trzymam kciuki, żeby sie udało

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    No Komiwa wytrwalosc sie przyda bo wiadomo diete nie jest najgorsza, tylko slabe efekty i brak zrozumienia u inych.Nie zjesz ziemniakow? a bialego chleba? a dlaczego nie zjesz ciasta? a jestes pewna? No zesz Ty ORZESZKU!!!!!! Ile razy mozna powtarzac,
    A no w sobote w koncu zebralam sie i poszlam kipic spodnie, bo do tej pory chyodzilam w ciazowych, heh rozmiar 44.
    no ale dzis u mnie slonecznie to ide na spacer dlugasny z małym,a jutro wieczorem pilates a wczwartek streching-- tak wiec plan jest

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a u nas od kilku dni gorszy apetyt, luzniejsze kupki, slabiej przybiera.Nie wiem czy mam to laczyc ze szczepieniem czy poprostu jakas inf go zlapala?
    Bylam w sb superpharm i chcialam kupic delicol i biogaia ale taka przebitka cenowa ze jednak sie wstrzymalam, kupie dzis w normalnej aptece, moze podjade do gemini.Tam delicol kosztowal 49, a wgemini 21.Wyobrazacie sobie taka roznice?
    No nic ide sie szykowac, jeszcze dzis skladam podania do szkol, moj starszak idzie od wrzesnia do zerowki szkolnej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów