Strona 180 z 252
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Karmienie nadal komedia ale już jest lepiej.
    Uzywam butelki Nuk first choice i smoczka rozm. S. Jest ok. Daję 6 posiłków . Zdarza się, ze 7 a i 5 się zdarzało. Jeszcze sie zdarza, że ją budzę. Karmienie wypada w ciagu dnia co 3h, max 4h, czasami co 2,5h. Zależy jak długo śpi i ile zje wcześniej. W nocy je jak sie obudzi.
    Zjada teraz coraz częściej 120ml, ale 90 to taki standard. Zdarza sie 60, 70 (wtedy nie czekam 3h z kolejnym mlekiem no chyba, że spi), a też 150ml, ale rzadko bardzo.
    Raczej sama się domaga ale i tak pilnuje.

Zatrzymana laktacja, laktator schowany cycki niestety też zniknęły ((

Pogoda cudna!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Komiwa a wage i wzrost na jakiej siatce mieliscie oznaczane? Na normalnie donoszonych dzieci czy dla wczesniakow? Roznica jest ogromna. Mi zaznaczyli jak dla donoszonych. Wiec waga w dolnej granicy 25 centyli a wzrozt poniej minialnej granicy 3. Jak spojrzalam na siatje dka wczesniakow tomz waga jestesmy w gornej granicy a wzrost idelanie posrodku. Jak dlamnie niunia jest malym puktaskiem ma policzkinwypchane na udkqch ma 2 male faldki wiec kurcze uwazam ze powinni wziasc siatke dla wczesniakow.

Nie mam pojęcia kasjo. Nawet nie wiem czy gdzieś to oznaczają u nas.

Najważniejsze, że je, przybiera ładnie na wadze i rośnie

O mnie
    U mnie corcia cos sie zatrzymala z jedzeniem a tym samym z waga. Od 2 tygodni je 600-730. Z czego ta gorna wartosc pojawia sie raz na 3 dni a powinna zawsze tyle jesc. W zwiaku z tym nie przybrala w tym tygodniu ksiazkowej normy 200-300g tylko 90g. Narazie bede obserowac bo ludze sieze to troche wina tego szczepienia ze taki spadek. Zobacze co bedzie przez kolejny tydzien i wtedy ewentualnie bede dzialac.

W tym tygodniu sie najezdzimy sie po lekarzach. Neurolog, badanie sluchu i gastrolog.

Moj maz wczoraj stwierdzil ze ma dosc tego ze sie sciagam. Zobaczyl ile to czasu zabiera i jak wyglada dzien. Karmienie, usypianie lub zabawa zanim nie usmie ,sciaganie, mycie butelek laktatora i za godzine lub krocej powtorka cyklu. Stwierdzil w koncu ze sie wykonczyc mozna i ze trzeba odciac ta pepowine i isc albo na sama piers albo mm. Postanowione ze do swiat sie sciagam, corcia konczy 3 miesiace robimy tydzien ekserymentu tylko piers ale karmie co 2 godziny, wazymy i jezeli przybierze 70%normy to dzialamy dalej a jak mniej to mm.

200, 300 na tydzien to norma? A nie 150?
    Jak obliczasz, że powinna zjadać 700 na dobę?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie! Czy waszym dzieciom wypadają włosy? Mój syn ma np. po nocy pełno włosów na przescieradle, włosy ma na ubrankach, na pieluszkach. Robią mu się przeswity na głowie. Na czubku ma lyse placki. Czy to przez ciemieniuche z którą nadal walczymy?
    Poradzcie coś.
    Pozdrawiam

O mnie
    W poradni laktacyjnej babka powiedziala ze 700 powinna zjadac a ja znalazlam wzor 140ml razy masa ciala. mi powiedziala i polozna i w poradni ze 200-300g w pierwszym trymestrze w drugim prymestrze 150-200g.

malam tak to normalne ze gubi wlosy ale szybko u ciebie bo z reguly do 5 miesiaca prawie kazdy niemowlak bedzie lysy albo mial duze puste pola. Dopiero wtedy zaczna rosnac te prawdziwe wlosy. U nas poki co male przeswity widac szczegolnie po lewej stronie bo ona duzo trzyma glowke tak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Wizyte neurologa mamy za soba. Jednak asymetria i lekko wzmozone napiecie miesiowe. Mamy wykonac kilka badan usg prywatnych, ja wszystko z nia robic na prawa strone i 50 razy ukladac na brzuszku do momentu az zacznie marudzic wtedy podniesc przytulic pochodzic i znowu. Tez w zaleceniach mamy rehabilitacjeale ze to prywatna byla wizyta to skierowania nie dostalismy. Lekarka powiedziala zebysmy do pediatry poszli.spojrzalam to na nfz sa straszne kolejki do rehabilitacji, wiec zaczniemy najszybciej za miesiac w bydgoszczy. Tylko najpierw musze skierowanie wysepic.

dzisiaj badanie sluchu.

czy mialyscie okuliste? Neurolog powiedzial ze dla wczesniakow nalezy sie okulista.

mi zostalo usg główki utro. Okaże sie co dalej..

Do okulisty nie mam skierowania.

MiałaM wszystko ok. pierwsze włosy sie wycieraja i na ich miejsce rosną nowe.

O mnie
    Mi neurolog wlasnie zlecil usg glowki a tak to nikt o tym nie wspomnial. Bardzo sie martwie tym ze sie jak gdyby cofnela. Wczesniej slicznie glowke podnosila i trzymala dlugo, gdy lezala na brzuszku a teraz ma ztym problemy. Wczoraj neurolog to zauwazyl. Ja sie cieszylam ze nozkami probuje sie odepchac i dupke podnosci i sie nie przejmowalam tym ze gorzej z glowka ale neurolog wyprostowala mnie. Dlatego 50 razy dziennie mam ja klasc na brzuszek a ona ma cwiczyc podnoszenie glowki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów