Strona 18 z 91
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Witaj rulowa! Teraz napewno bedzie wszystko dobrze, zyczę zdrówka i trzymam mocno kciuki! Przepraszam ze pytam..jak nie chcesz to nie odpowiadaj..znasz przyczyne czemu twoja kruszynka zmarła w 28 t.c.? Przykro mi bardzo z tego powodu, musiałaś wiele przezyć ...

Dzoanna gratulacje zdania prawka! A mamusiom które jeszcze to czeka życzę powodzenia
    Maalinowa a ty nie czytaj glupot w internecie, tu na tym forum masz nas i zawsze gdy coś Cię niepokoi to tu możesz o tym pisać - masz w nas wsparcie :-)

Ja dzisiaj miałam mega mdłości rano..ledwo zjadłam śniadanie i chyba z każdym dniem się nasilają :/ moze spróbuję z tą herbatką z imbirem..tylko na czczo się ją powinno wypić?

Dziewczyny bierzecie witaminy dla kobiet w ciąży? Albo chociaż kwas foliowy? Pamietajcie że zwlaszcza teraz ten kwas foliowy jest bardzo potrzebny.. Ja mam witaminy pregna plus.. Ale bez DHA bo te są osobno..zastanawiam sie czy nie zmienić na jakieś inne w których jest to wszystko, bo te tanie nie są eh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Ja tylko biorę kwas foliowy. Długo brałam taki zwykły najzwyklejszy sam kwas, a teraz farmaceutka dała mi z witaminą B6 i B12 + zmniejsza znużenie i zmęczenie u ciężarnych kobiet. Taki trochę lepszy, bo już się martwiłam, że dużo dziewczyn bierze jakieś witaminy dodatkowo a ja nic. Pytałam lekarza na pierwszej wizycie czy mogę brać jakieś witaminy to powiedział, że nie ma takiej potrzeby więc na własną rękę narazie boję się cokolwiek kupować.

Ja narazie biore takie saszetki inofolic z kwasem foliowym, rano magnez, luteinę wieczorem, no i tak koło 18 biorę zwykłe witaminy dla Kobiet vitotal i staram się jeść dużo owoców

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa dziekuje kochana za mile slowa:* a wiesz jaka byla przyczyna poronienia? i w ktorym tygodniu jesli moge spytac?.. nie ma co szukac jakis zlych rzeczy w necie, musisz lekarzy o wszystko wypytywac i rozne badania zeby zlecali,ja niestety nie mam tego komfortu, tu w uk to tragedia ze wszystkim ;/

Sylwka_17 hej, dziekuje:* u mnie to lozysko zawiodlo. nic nam kompletnie nie mowili co sie z nim dzieje, tylko jak juz stwerdzili zgon to powiedzieli ze lozysko wysiadlo ...nie wiedza jaka byla przyczyna ze lozysko nie wyksztalcilo sie cala ciaze pracowalam, dzwigalam, bylam zestresowana, pewne to sie tez sie przyczynilo, mialam okropny swiad dloni i stop ze nie wytrzymywalam i stwierdzili ze to egzma byla, ja mysle niestety juz po wszystkim ze to nie byla wcale egzma, tylko cholestaza ciazowa a oni to zbagatelizowali, nie robili zadnych badan a czlowiek glupi i im ufal...
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 24-06-16 o 14:00
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Rulowa Ja pierwszą ciążą w ogóle się nie nacieszyłam. Bete miałam 101 potem po dwóch czy trzech dniach 220 i cieszyłam się...czułam coś poszłam do lekarza widział dwa pęcherzyki..tego samego dnia zaczęłam krwawić w szpitalu nie widzieli pęcherzyków ....po dwóch dniach łyżeczkowanie. Strasznie się tym załamałam, potem drugi raz miałam podejrzewaną ciąże pozamaciczną... zwątpiłam w to, że kiedykolwiek się uda...dodam, że podejście lekarzy w szpitalu zostawiam bez komentarza.

Teraz mam niespodziankę w piątek przed okresem robiłam test z moczu wyszły dwie kreseczki, w poniedziałek beta 285 w środę byłam u lekarza to było 4 tyg i dwa dni na USG nawet pęcherzyka nie było widać, przeraziłam się, ale to było za wcześnie by cokolwiek byłoby widać...lekarz zapisał mi profilaktycznie luteine...ale widzisz tak samo jak Ty zaczęłam panikować czytać na necie i to wywołało tylko u mnie większy stres...o , że raz piersi mnie bolą, a raz nie..a że wyczytałam, że to zły znak bla bla bla.. mdłości za specjalnych to ja nie mam... w sumie brak okresu był jedynym objawem.. potem zaczełam wkręcać sobie najgorsze... miałam takie coś, żeby iść już do lekarza bo się bałam, że pęcherzyka nie zobacze.. ale mam na to czas i teraz by nie czytać na necie to oglądam z laptopa filmy by nie mieć dostępu do internetu. Spokój i cierpliwość, zobaczysz wszystko będzie dobrze z nami wszystkimi . :* Głowa do góry ! wiem co czujesz nie jesteś sama Ale same pozytywne myślenie !
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 25-06-16 o 10:25

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa jeszzce raz gratulacje ja nic nie szukalam w necie bo wszystko sie wyolbrzymia, tutaj czlowiek polega na poloznych, ale oni tu nie przemuja sie jak sie cos dzieje, trzeba szukac pomocy w prywatnej polskiej przychodni, w pl jest jednak ten komfort ze mozecie zawsze lekarza zmienic a tu nie da sie, moze w wiekszych miastach ale nie sadze. Wkoncu tu jest wysoka umieralnosc dzieci i niestety to prawda, nie przywiazuja wagi zeby ratowac jak ma umrzec to umrze...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Rulowa zobaczysz będzie dobrze, ja 4 lipca mam kolejne USG i zobaczę w końcu jakiś pęchrzyk cierpliwie poczekam do tej daty a u Ciebie także będzie wszystko w porządku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dżoanna no to super, że zdałaś. Też myślę, że to fasolka tak dobrze działała i może podpowiadała Ci?

maalinowa ja zawsze mam rację a tak na serio, to ciesze się, że się w końcu uspokoiłaś. Wszystko będzie dobrze i nie ma co się nakręcać

Sylwka_17 ja biorę kwas foliowy. Pamiętam, że w pierwszej ciąży też brałam kwas foliowy do końca 1 trymestru, a od drugiego już pełen komplet witamin dla ciężarnych. Za swoje tabletki dałam chyba niecałe 5 zł za 60 tab.

rulowa strasznie mi przykro też myślę, że to była cholestaza. Lekarze idioci :/ o jakieś odszkodowanie walczyliście? nie wyobrażam sobie, żeby lekarz mnie tak potraktował i na zasadzie umrze, to umrze. Gdyby coś powiedział nie tak, to zrobiłabym im na oddziale jesień średniowiecza. A moja mama (która jest pielęgniarką) by poprawiła, jak tylko by dojechała.

A my dzisiaj z córką cały dzień w drodze. Najpierw byłyśmy w przedszkolu opłacić, bo już termin minął. Później miałam egzamin teoretyczny wewnętrzny-zdałam a na końcu miałyśmy wizytę kontrolną u pediatry. Na szczęście córa jest zdrowa i w poniedziałek może iść do przedszkola. A jeszcze jak jechaliśmy do lekarza, to małej wyskoczyła jakaś pokrzywka na nogach. wyglądała, jakby meszka ją pogryzła, a ona to rozdrapała. Lekarz przepisał maść łagodzącą, ale nie musiałam jej kupować, bo zanim wróciłyśmy do domu to zaczęło to znikać i teraz już w ogóle tego nie ma. Doszłyśmy z moją mamą do wniosku, że to mogła być reakcja na upał.
    A na koniec dnia zamówiłyśmy sobie z córką pizze i czekamy na tatusia, aż wróci z pracy
    Czuję się dobrze, tylko spać mi się chce z gorąca

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Magera to faktycznie miałaś cały dzień w drodze, ciągle coś
    to najważniejsze, że czujesz się dobrze
    Ja też coraz lepiej. Mam nadzieję, że te nieprzyjemne objawy ciąży już nie wrócą ;p

Dzisiaj w ogóle jestem bez humoru... w głowie mi się kręci itd. Czytałam sobie ulotkę Luteiny na internecie czy to działanie uboczne tego leku czy ciąża... wtedy mąż do mnie powiedział cytuje "Jeśli tym razem coś złego się stanie to możesz mieć pretensje tylko wyłącznie do siebie" aż płakać mi się chce...ostatnim razem trudno mi było mu wybaczyć pewne słowa przy pierwszej ciąży.. powiedziałam mu, że jestem w ciąży w tej pierwszej to powiedział " Przecież możesz jeszcze poronić" i tak się stało... zestresowało mnie dzisiaj jego zachowanie...i teraz się boję.. powtórki z rozrywki.. w ogóle zastanawiam się czy to małżeństwo ma sens bo żadnego wsparcia od niego nie mam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów