Strona 179 z 252
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Mnie zastanawia jedno. Po cc wzięłam dużo przeciwbólowych królowe k i antybiotyk a tteż karmilam.

2. dzieckozakupy.pl
    Nasz synek juz wyrasta z 62 i zaczynam wkładać 68

Na potowki dobre jest podobno nadmanganian potasu lub krochmal. Mam zamiar wypróbować jeśli zadziała dam znać. Chociaż może nie zadziałać jeśli ta wysypka to nie potowki.... Póki co mam calcium przepisany i dodatkowo chce ja kąpać w tych eliksirach.

Wikson jutro kończy 10 tyg i waży 4600

Kasjo jak tam kolki malej? Karmisz piersią czy pół na pół?

Wiki też bardziej interesują gadające osoby niz zabawki ale i na nie potrafi sie trochę pogapic i też lubi być noszona w pionie i obczajac pokoje

Zdrowka dziewczyny

Dużo wam spia dzieci w ciągu dnia?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa mój już mało śpi w dzień. Jakieś 3-4 godz i to jeszcze dzięki spacerom. Ostatnio zrobilam pranie i prasowalam 3 dni bo mały nie chciał ani leżeć ani spać
    Ale dzisiaj przespał mi całą noc do 6 rano więc szok.
    Poza tym Szymek coraz więcej sie uśmiecha

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kolki czasem sa znikome a czasem nie do zniesienia. Mala malo spi w dzien i glownie na spacerze. W nocy spi z 4 max 5 godzin. Calyczas walcze z laktatorem i przystWianiem , mm daje 2 lub 3 razy dziennie a posilkow mamy z 7. Chce tak dociagnac do konca 3 miesiaca czyli do swiat. KurcE mimo herbatek metody 753 przystawiania mleko niewzrasta. My wazymy 4880g tez skonczony 10 tydzien. Jutro szczepienia a mala ma podwyzszona temperature 37,27 imarudzi strasznie. Nic prawienania nie dziala tak wiec kolka jest w trakcie chyba.

O mnie
    No to po szczepieniu, 5w1 oraz wzw, dosc dzielnie ziosla krzyk oczywiscie byl ogromny ale dostala cyca i sie uspokoila. Dzieki ktorejs z Was za podsuniecie tego pomyslu. Faktycznie dziala. Teraz 48h w strachu zeby niebylo jakis powiklan. Czy Wasze malenstwa po szczepieniach jadly normalnie?

ogolnie jestem bardzo niezadowolona z wizyty i pediatry. Niby prywatna placowka ktory ma kontrakt z nfz i czlowiek mysli zeniebedzie numerkiem. Wizyta chaotyczna, lekarz nie odpowiadal na moje pytania, znaczy na czesc tak a na reszte wymijajaco. Na moje jakies obawy z zaobserwowanych sytuacji tylko bylo aha aha. Po prostu aby odhaczyc wizyte zaszczepic i kolejna osoba. Nawet nie przeczytala nic co bylo w ksiazeczce zdrowia gdybym sie nie upomniala o szczepionke 5w1 to bysmy nie dostali. To ja musialam powiedziec ze to wczesn7ak wiec nam sie nalezy.
    O skierowanie do neurologa i gastrologa to kurcze musialam sie prosic, bo ona mysli ze to jeszcze za wczesnie jest, ale ostatecznie dala. Zadnyvh moich watpliwosci co do dziwnych zachowan nie rozwiala nic zero. Jestem ogromnie rozczarowana. Gadala tylko o jakims magicznym priopiotyku alenawrt go n7e zapisala. Dopiero pozniej ja sie przypomnialam to wydrukowala kartke z zaleceniami.
    Za miesiac bede w bydgoszczy i kam nadzieje ze tam bedziebardziej kompetenty pediatra.

O mnie
    Czy po szczepieniu normalnie wychodzilysciena spacer z bobasami?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Moja Wiki jadła normalnie a na spacerze byłam ale na drugi dzien po szczepieniu z tego co pamietam. Dlatego, że była zla pogoda. Teraz jak zapowiadają taką ładną pogodę to bym wyszła myślę jeśli nic by sie nie działo niepokojącego...

kasjo u nas też pediatrzy rach ciach i do domu. Ale mimo pośpiechu czuje się dobrze obsłużona

Moja Wiki nadal przysypia większość doby... W nocy się budzi o 2, 3 na karmienie (procedura zazwyczaj trwa godzinę...), potem jak juz zasnie to lekko, ciągle się przebudza i tak ok 6,7 się budzi. Odsypia w ciągu dnia :]

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo, komiwa jestem w szoku!! Nasza pediatra spędziła z nami godzinę. Badała małego i odpowiadała na wszystkie pytania. Długo mojego synka oglądała, wypytala się o ten pobyt w szpitalu. Właściwie nic jej zarzucić nie mogę.
    Ja z dzieckiem nie wychodziłam na spacer w ciągu tych 3 dni po szczepieniu.

O mnie
    Komiwa a jak u ciebie z karmieniem? Udalo sie znalesc odpowiedni smoczek? Ile ci na raz zjada corcia? Ile posilkow i co ile godzin dajezz? Sama daje znac ze chce jesc czy musisz pilnowac czasu?

Zapytuje bo mozliwe ze z koncem 3 miesiaca tez przejdziemy tylko na mm. A wlasnie u ciebie laktacja juz zatrzymana?

dzisiaj byla tak cudna pogoda ze bylismy na spacerze. Chyba za gruba ja ubralam (bylo unas z 25 stopni w sloncu).mysle ze samobody z krotkim rekawkiem i spiochy frotowe plus czapeczkaby wystarczylybo cieplej na dworze niz w domu.

po szczepieniu poki co ok, wczoraj i dzisiaj troche spala w ciagu dnia. Narazie zaczerwienienia nie ma, apetyt nawet dopisuje a goraczki nie ma.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 31-03-17 o 20:36

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów