Strona 176 z 252
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Pytanko jakubieracie maluchy na spacery? Wiem ze jest zasada jedna warstwa wiecejniz my mamy ale....
    wczoraj bylo 10 stopni slonka prawie brak wiaterek spokojny. Co ubralam na spacer. Body z krotkim rekawkiem dosc cienkie, szpiochy z dlugim rekawem z dosc grubej bawely a na to pluszowy kombinezon no i oczywiscie czapusia i niedrapki. Polozylam w wozku, ktory zamknelam, wzielam tez kocyk ciennki ale nie przykrylam nim corci. Po pol godziny zaczela troche marudzic dotkhelam szyji i byla dosc ciepla. Zdjelam pokrowiec z wozka.
    Gdy wrocilysmy do domu i ja rozbieralam bo byla bardzo goraca nawet chyba lekko spocona. Wiec chyba za ciepll ja ubralam, ale w samym body i szpiochach to chyba za zimko by bylo. No nie wiem jak ja ubierac jak na dworzd 10stopni.
    Jak wy ubieracie na spacery?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja wczoraj ubrałam pajacyk zwykły z bawełny na to sweterek z kapturem i jeansy i skarpetki, czapka cienka i przykryłam cieplejszym kocem i zakrylam tym czymś od wózka.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej dziewczyny
    Dawno się nie odzywalam ale brak czasu, a dwoje dzieci mi go zabiera w pełni.
    Co do szczepien widzę że bierzecie 5w1 ja przy córce też je brałam i byłam zadowolona. Teraz zostałam poinformowana ze już ich nie ma bo są problemy z dostarczeniem w całej Polsce więc nie wiem jak to możliwe że w jednym miejscu są a w innym nie. Została tylko 6w1 i NFZ , nie wiem na którą się zdecydować a szczepienie dziś o 13.
    U nas Jaś ładnie przybiera w poniedziałek wazyl 4600 . Zazdroszczę wam ze tak długo śpią wam dzieci u nas to co 2 godziny jest karmienie czasem nawet co 1,5 bo jest głodny także nie ma odpoczynku ani spania.
    Co do actiferolu to u nas też był po nim problem z kupami mieliśmy brać go przez miesiąc ale nie mogłam już wytrzymać i zrobiłam sama morfologie i poszłam do lekarza bo nie mogłam patrzeć jak on się męczy.
    U nas chyba kolki się zaczęły niestety... szczególnie po południu jest ból brzuszka i płacz ostatnio prawie 3 godziny mi płakał , wczoraj godzinę, podaje mu delicol , myślałam że mnie nie dopadna kolki... .

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo U nas wczoraj było 12 stopni i wiało a ja swojego ubrałam tak: body, pajac, kurteczka, czapeczka, chustka pod szyję, spodenki dresowe, skarpetki. Przykryłam kocykiem i zakrylam wózek tym pokrowcem. Nie zmarzl, spocony też nie był.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Witam sie i ja po długiej przerwie :-) U nas wszystko ok,tylko brak czasu :-)-Maly sporo czasu spędza przy cycu,do tego codziennie spacerujemy(nawet jak jest chlodno i wiatr),czasem nawet 2 razy wychodzimy....Wczoraj mieliśmy szczepienie Ale braliśmy podstawowe bo córka źle zniosla to skojarzona szczepionke i mielismy obawy ...Zresztą położna nam powiedziala ze 5 w 1 już wycofują( u nas już jej nie ma) i teraz jest 6 w 1 ...więc tym bardziej się balismy że coś z nimi jest nie tak ...Kaspian ogólnie jest kochany ,uwielbia noszenie Ale też coraz więcej leży i sobie rozmawiamy( otwiera wtedy usta jakby chciał coś powiedzieć ,piszczy sobie ,usmiecha się ,coraz bardziej go grzechotki interesuja)....jest dość dlugi bo zależy od firmy Ale np z Mrowi i pepco nosi pajace na 74,waży 5 kg :-) Bardzo lubi jak Nadia do niego mówi ,spiewa mu ,wtedy często się do niej usmiecha :-) ona go zajmuje A ja moge coś spokojnie zrobic.....w ogólnie jest zazdrosna,wszyscy się zachwycają ze jest raka opiekuncza:-) Karmimy się tylko piersia,w nocy co 2-3 godziny,ale czasem potrafi przespac 6-7 ....
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 22-03-17 o 18:05

Ola jakie fajne imię ma twoj synek !
    Moja Wiki czasami też sie uśmiechnie ale jeszcze malo tych świadomych uśmieszkow puszcza ale jak się uśmiechnie to od razu dostaję powera i nie czuję zmęczenia a serce topnieje

olianna na jaką szczepionke się zdecydowałaś? Odstawilas żelazo już? Jest lepiej?

My jutro robimy morfologie.

O mnie
    Kurcze laski to kp mnie wykonczy. Moze sie myle ale wydaje mi sie ze kp nie sluzy mojej Ewuni. Wczoraj i dzisiaj ok godziny po karmieniu z piersi miala atak. Prezy sie strasznie, krzyczy ewidentnie boli ja brzuszek i nie moze puszczac gazow to tak szaleje znozkami. Serce mi sie kraja. Wszyscy gadaja ze matki mleko nahlepsze ja sie katuje odciaganiem i 2 razy przystawiam ja do piersi plus dokarmian. Laktacja nadal srednia wiec 2xposilki i tak sa mm. Strasznie smierdzace gazy puszcza tak jak dorosly po grochowce. Czy to normalne? Polozna mowila ze po mm gazy i kupymoga smierdziec ale az tak? Pediatra za tydzien wiec musze wytrzymac. Dzisiaj ciezki dzien stekania, prezenia juz 2 razy byly rurki pierdzioszki. Masakra w glowe dostane.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do kup to Wiki faktycznie śmierdzą ale bąki nie.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    A U nas jest prawdopodobnie skaza białkowa mały miał krostki na twarzy, za uszami i przy raczkach i nóżkach. Do tego ciemieniucha powróciła ale trochę mniejsza...
    Odkąd nie jem nabiału jest o wiele lepiej. Do tego już się nie pręży a dzisiaj to nawet nie wiedziałam kiedy kupę zrobił. Tak jakby wszystko mu się polepszylo odkąd nie jem nabiału, jajek, czekolady.

O mnie
    Ja tezbylam na die ie bezmle znej 2 tygodnie ale efektow nie bylo widac wiec po konsultacji wrovilam do normalnego jedzenia. Oj poszla kupa smierdzaca pienista przy uzyciu poraz kolejny rurek. mloda juz troche mniej steka i sie prezy. Amoze to dicoflor wywoluje te straszne gazy? Wrocilam do niego w wtorek wczesniej byla biogaja. I tak w wtorek juz lekko sie prezylabardziej niz zazwyczaj, wczoraj 2 ataki a dzisiaj to masakra. Slyszalyscie moze cos aby dicoflor powodowal gazy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów