Strona 175 z 252
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo ja mieszkam jeszcze z rodzicami i pomoc jest ogromna. Pomimo tego że oboje pracują to opieka nad wnukiem jest dla nich przyjemnością
    Mam zalecenie od lekarza żeby dawać małemu żelazo actiferol i Wit C cebion na poprawę morfologii. Podobno ok 2 miesiąca morfologia u dziecka się pogarsza.
    Co u Was dziewczyny?

2. dzieckozakupy.pl
    MałaM daj znać jak tam po tym żelazie, słyszałam że ten actiferol jest fajnie tolerowany przez układ pokarmowy. My mamy zelazo w syropie i mala się męczy, żeby kupę zrobić... W tym tygodniu powtarzamy morfologie, mam nadzieję, ze bedzie już ładna i odstawimy żelazo.....

Pogoda sie robi super. Zazdroszczę tym z was, które maja domek z ogródkiem

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka
    My dzisiaj po kontroli w przychodni , żółtaczka już zeszła dlatego też miała takie zielonkawe kupki.
    Natomiast w czwartek kończymy 4 tygodnie a waga to 3480 także niewiele przybrała przez te 2 tygodnie od ostatniego ważenia bo było 3240.
    Mam ściągnąć mleko i zobaczyć ile uciągne i coś czuję że będę musiala ją dokarmic mm.
    W nocy śpi świetnie dzisiaj od 20 po kąpieli spałą do 3,40, pozniej karmienie i znowu drzemka .... więc może dlatego tak mało przybiera
    Sama już nie wiem ...
    Ide wypić bawarke - flee

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    No i mam podawać Iguni acidolac baby raz dziennie na flore bakteryjną.
    A za 2 tyg znowu kontrola wagi

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Marta wcale tak mało nie przybrała. Mój syn też na początku tyle przytyl.
    Ja od czasu do czasu piłam herbatkę na laktacje z apteo, pomagała aż za bardzo dlatego nie stosowalam jej codziennie.
    A bawarka coś daje? Bo słyszałam że to pic.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa dzisiaj rano dałam żelazo dopiero drugi raz i nic się nie dzieje. Będę obserwować dalej. Na ulotce napisane jest, że zaczyna działać w jelitach więc nie powinno być problemów. Przeszkadza mi tylko że rozrabia się to z wodą i muszę dodawać jeszcze wit C, a mój nie chcę za bardzo pic z butelki więc trochę dłużej nam schodzi...

Może to taki powolny początek mmaarta, wiadomo, ze Iga musi się nauczyc ładnie pić z piersi i w ogóle. Teraz się rozrusza i będzie dobrze Nie martw sie

Wiki na wodę reaguje odruchem wymiotnym, więc dajemy jej herbate rumiankowa. Też pije baaaardzzzzooo niechętnie, jakbym ja otruć chciała.. jak jej daje mleko to ostrożnie bierze smoczek, żeby sprawdzić najpierw czy na pewno to mleko a nie herbata albo woda

Także ja daję bezpośrednio żelazo do buzi plus wit B . Ciekawe czemu C masz podawać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa jesli dobrze pamietam to żelazo sie z wit. C lepiej przyswaja. Tak pediatra mówiła...

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    A co wy tak macie listy od pediatry? My zniunia bylismy u pediatry wtedy kiedy chrumkala. Teraz dopiero przy szczepieniu bedziemy i zapewne bedzie bilans 2miesieczny. Czy moze z maluszkami trzeba chodzic czesciej do pediatry na bilanse? U nas juz skonczone 2 miesiace.

Czy macie juz kupione karuzele maty lub inne akceroia? Ja wlasnie sie zastanawiam czy juz czas, bo jak pisalam mloda coraz mniej spi w dzien i zada uwagi.

U nas sen nocny powoli sie wydluza jest juz czasem 4godziny a wczoraj pierwszy raz bylo prawie 5 godzin. Jak robicie ze spia Wam 6 anawet 7 godzin?

komiwa u nas tez herbatki sa bee czasem wypije troche ale wciagu godziny ulewa ja.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 21-03-17 o 20:03

Ja ze szpitala dostałam listę. Na pierwszej wizycie pediatra oglądała wszystko, kazała sie zgłosić z morfologia i bilirubina na kontrolną wizyte po miesiącu a ze wyniki były nienajlepsze po tym miesiącu to zmieniła żelazo na inne i teraz znowu z morfologia na kontrolną wizyte idę.

Gdyby nie to, to bym w ogóle nie chodziła do lekarza no chyba, ze by sie cos działo wiadomo .

Jeśli nadal wyniki będą złe to zapytam o wit c.

Ja powiesilam karuzele w weekend bo zauważyłam, ze zaczyna obczajac takie rzeczy. Ale szybko ja to nudzi.

Mate też jej rozlozylam ale zupelnie nie czai bazy ;P więc ja odłożyłam.

Ja sie pochwalilam za wczesnie. Dziobakowi się zdarzyl wypadek przy pracy wtedy co spala 7h teraz pierwszy wieczorny sen ma jeszcze nawet 5h a potem albo śpi bardzo lekko albo szybko się budzi ...

Nigdy nie wiem jak będzie wyglądała noc

Ostatnio juz myślałam, ze nieźle juz ją obczailam a tu przyszedł weekend i totalnie wszystko do góry nogami
    i na nowo nie wiem nic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów