Strona 172 z 252
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Papaja a probowalas te pierwsze wodniste mleko odciagac? Dzieci ulewaja ponoc nasze mleko gdy jest za rzadkie.
    Maarta wow, zazdroszcze ze tyle ci spi wnocy. My wczoraj mielismy taki maly sukces ze spala 5 godzin pod rzad ale dzisiaj co 3 godziny pobudka. No i u nas nie spokojnego snu za wiele zanim zasnie to z pol godziny sie prezy i zanim sie rozbudzi porzadnie to z 1,5 godziny. Tak wiec spokojnego snu to niecala godzinka a czesm i mniej.
    malam dieta bez przypraw? Tego nikt mi nie zaproponowal a nawet pediatra mowil zebym ziola uzywala dowoli wazne zeby niebylo to pikantne. co maszna mysli ze sobie pozwolilas? A moze umnie wlasnie od tego sa te gazy i prezenia.
    Karmienie u nas przeradza sie w koszmaf. Spokojnie jemy z 10 minut zjada wtedy ok 60ml a potem jest walka bo sie prezy, tancuje na rekach a po 15minutach jest zmeczona i zasypia. Chyba udam sie do pediatry.
    Dzisiaj mamy chirurga, zobaczymy czy bedzie plastrowanie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    Długo mnie nie było, a to dlatego że mąż miał urlop i jakoś czasu brak na forum. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i dziś już wrócił do pracy. A było naprawdę super
    U nas malutka mogłaby jeść cały czas, dziś kończy miesiąc i liczę na to że niedługo wszystko się unormuje. Przybiera bardzo szybko bo waży już 4100. Szczepienie mamy na początku kwietnia i będziemy szczepić 6w1.
    Ja też mam starszaka w domu i od kilku dni ma lekki kaszel i cała drże jak się przytula do Hani. Tłumaczę ze nie może bo zarazi ale to przynosi marny efekt albo się na mnie wtedy obraża. Na szczęście póki co Hania się nie zarazila. No i mała jest troszkę niespokojna popołudniami, muszę spróbować podac jej jakieś kropelki, może będzie lepiej. Doradzicie jakieś kropelki? Bo zupełnie się nie orientuje.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo pozwoliłam sobie zjeść trochę więcej smazonego i słodkiego. A z przypraw używam zazwyczaj trochę soli i bazylii. Żadnego pieprzu, papryki czy czosnku. Jem dużo ryżu i drobiu. Ograniczylam też nabiał.
    A ja lubię zjeść na ostro, z dużą ilością czosnku, cebulki.
    Ale jakoś się wytrzyma.
    Wiecie może czy swoją dietę mogę rozszerzać wcześniej czyli po 4 miesiącu czy dopiero jak mały będzie jadł coś poza mlekiem?

Plastrowanie? Co to?

Niestety też uwielbiam słodkie a przede mna badanie cukru, żeby sprawdzic czy cukrzyca ciazowa została. Także muszę się pilnować.

Wiktoria też potrafi przespać nawet 7h. Potem jedzonko i kładę ja dalej i śpi na takim czuju, wydaje jakieś dźwięki ale nie płacze to sobie przysypiam jeszcze ale reguły nie ma jeszcze niestety

Fajnie jak facet jest w domu. Ostatnio mojego niemeza próbuje namówić na wagary w pracy ;P

Jeśli chodzi o krople na brzuch to w szafie na wszelki wypadek mam delicol, espumisan na brzuch i pedicetamol na gorączkę . Słyszałam jeszcze o Sab simplex, bobotic i o dicoflor.

O mnie
    No i zaplastrowali corcie. Ma mala przepukline pepka, chirurga chowa pepek i zakleja go plastrem. Jezeli sienie schowa to moze sie to skonczyc operacja po 2 roku zycia.
    Opcja 1 z espumisanem nicnie daje dzisiaj juzmam za soba 2 ataki bolu brzuszka i strasznych gazow ktore nie chca same wyjsc. Zreguly caly dzien pojekujei sie prezy a ataki krxyku ma kolo 13,14 a potem na noc, a dzisiaj juzmiala dwa a dopiero polowa dnia za nami.
    wchodze w opcje druga od nastepnego karmienia kupilismy mleko hipp na lagodzenie kolek, wzdec i zaparc. Zobaczymy czy to jest vos warte.
    zmeczona jestem tymi prezeniami i wzdeviami, kolkowe akcje nikomu tego nie zycze.

O mnie
    Sab simplex albo lefax sa toniemieckie krople nakolki. U nasniestety sienie sprawdzily. Jakby ktos chcialmoge odsprzedac za polowe ceny bo za duzo tegonie zuzylismy.

kasjo az mnie ciarki przechodzą jak pomyślę, ze kolki pewnie jeszcze przed nami.... ja nie potrafie zniesc krzyku Wiki 5 minutowego nawet... zadziwiające jest, ze na kolki nadal nie ma sposobu i te dzieciaki się męczą a my razem z nimi...

Mam nadzieję, ze w końcu coś pomoże... albo tak jak mówi carlaaa miną magiczne 100dni i kolka nagle sama ustąpi ... życzę, żeby to nastąpiło wcześniej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Komiwa my mamy corcie w podobnym wieku. Czy twoja gwiazda spi Ci po kazdym karmieniu? Bomoja w tak od tygodnia nie chce spac, fakt ma wzdecia itd. Ale wczesniej tez miala a wiecej spala. Zastanwiam sie czy ukonczone 2 miesiace to juz czas gdzie maluszki zaczynaja sie interesowac swiatem i juz tyle jie spia. U nas bedzie teraz jakies 12 do 14 godzin spania i to takim lekkim snem przez te wzdecia.

kasjo to już czas ,ze się powoli budzą małe. Wiki nie śpi już tak dużo i twardo w ciągu dnia. Po jedzeniu rzadko juz pada. Zasypia nadal na butli lub często podczas odbijania ale jak ja odkładam to raczej się budzi.

Różnie to wygląda ale generalnie coraz bardziej jest zainteresowana otoczeniem i zabawami

O mnie
    No u nas wlasnie tez to tak wyglada porafi miedzy karmieniami wogole nie spac. Na butli przysypia a jakk sie odklada do lozeczka to marudzi a potem krzyczy ze chce na rece. Bierzesz navrece i cisza. Czyli koniec robienia porzadkow czy drzemki. Jak zabawiasz? Ja to spiewam, puszczam muzyke i tancze, czytam bajeczki ale ja tonudzi szybko. Jak jest w miare pogoda to ha spacer idziemy i wtedy z reguly zasypia. Nie moge sie nadziwic ze w lozeczku nie spi ale w wozku ktorym trzesie tak Rece czasem juz mi odpadaja bo tylko by chciala byc noszona.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów