Strona 171 z 252
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Juja to super ze maly dobrze sie chowa, pozazdroscic. Niech dalej tak bedzie przyjemnie.

mmaarta tez super, niech slonko rosnie jak na drozdzach.

a my walczymy zcyckiem, ale gdy mloda niechce po karmieniu zasnac i marudzi to dokarmiam butelka. Po 3 dniach musze przyznac ze nie zawsze umie przylozyc ja do piersi, bo czasem jednak troche boli i slychac cmokanie. Probowalam jej zabrac i wkladac poprawnie ale sie poddalam bo gdyjej zabieram za ktoryms razem to sie zlosci i juz wtedy nie chce wcale, jak bol jest znosny to zostawiam, wiem nie powinnam tak robic. Unas 4 dni bez wyproznienia i gdyby nie to ze steka prezy siejak szalona od 1,5 dnia to bym nic z tym nie robila a tak nanoc byla akcja czopek 1g podzielonyna 6 czesci (balam sie jej dac polowe tak jak niektorzy pisza). Ostatecznie dostala 3 czesci i kupa sie pojawila a niunkajest juz troche spokojniejsza.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    No to walka z cyckiem przerwana.mimo lekkiego dokarmiania butelka nie uzyskalismu zadowalajacych efektow. Dzisiaj rano (po 3 dniach) bylo wazenie. Wynik powalil mnie na kolana. W ciagu 3 dni przybrala lacznie 20g. Szok wiedzialam ze bedzie mniej niz wczesniej czyli ok 30g na dzien ale nie sadzilam ze spadek bedzie taki drastyczny. Wracam do laktatora i butelki. Chociaz przez te 3 dni sobie pospalam. Ahhh
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 12-03-17 o 07:43

Juja dobrze, ze maluszek się nie zarazil niech wyciąga ładnie z mamy jedzonko

kasjo faktycznie mało przybrała. Ale jednak przybrala. A cos Ci polozna doradzila? Może zwroc sie do tej pani od laktacji jeszcze raz? Szkoda marnować kilku dni na kp.

My jesteśmy po szczepieniu pierwszym. Zdecydowalismy sie na 5w1, która dla wcześniaków okazała się być za darmo.
    Minęło 48h i jest wszystko ok. Gwiazda zaplakala trochę podczas uklucia ale szybko się uspokoiła i potem już było ok

Na pneumokoki będzie zaszczepiona na następnej wizycie.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    szkoda kasjo ze tak wyszlo, moze jeszcze da rade kp?
    no komiwa to fajnie, wlasnie nie wiedzialam jak zostaniecie potraktowane, jako wczesniaki czy jednak nie, ale dobrze ze pentaxim dostaliscie

a moj maluch dostal kataru, sciagam katarkiem takie ilosci jakby byl jakims chlopem juz, dodatkowo doszedl kaszel, robimy inhalacje ale jakos dzis chyba nieco wiecej tego kaszlu jest.
    ogolnie chetnie je, ale ja nadal slabo z pokarmem, przystawiam ale i tak potem zjada 80 z butli, jeszcze troche go poprzystawiam ale raczej bede przechodzic na butle bo moj K zaczal teraz pracowac po 10 godz wiec musze starszaka odebrac z przedszkola, 2 x w tyg na trening zawiesc, a jeszcze pod koniec marca jedziemy na zawody chyba wiec ciezko z tym kp

katarek jest super wynalazkiem oby się nic większego nie rozwinęło z tego przeziębienia..

Kurczę moja gwiazda pije max 90ml. 120ml wypija raz na kilka karmien... A wasze szkraby młodsze a już 80ml wciągają... hmmmmmmm....

Może gdyby nie zasypiala podczas karmienia lub nie próbowała cisnąć kupy to też by więcej piła.. karmienie zajmuje nam czasami 45min...

Co do szczepionki to muszę wyjaśnić w przychodni dlaczego podali jej Infanrix a przy mnie mówiły "pentaxim, sanepidowskie tu beda". Pentaxim chciałam.. W domu patrze w książeczkę a tam wpisane Infanrix....... hmmmmmmm.....

O mnie
    Komiwa u nas jest tak samo z tym karmieniem, tylko ze potrafi pod rzad kilka razy zjesc100ml. U nas te wzdecia i prezenia sa okropne. Ona nie moze sie wyprozniac chyba. Moze tak mamy bo to wczesniaki?

Dzisiaj byla polozna ostatnia jej wizyta. Poradzila kilka rzeczy do przeksperymentowania.
    1. Karmic swoim mlekiem co jakis czas przystawiac do piersi i dawac 5 kropili espumisanu przed kazdym karmieniem, obserwowac 5 dni.
    2. Przejsc tylko na mm odstawic espumisan i obserwowac 5 dni (podejrzewa ze moze ma niuni aniedolerancje mego pokarmu)
    3. Isc po porade do lekarza gastroenteryloga cos takiego (p8dejrzewa nie wlasciwe trawienie)
    4. Umowila mnie na kolejna porade laktacyjna u swego speca
    narazie jade opvje 1.
    zal mi mojego kwiatuszka tak cierpi a pediatrzy tylko mowia jedno to kolka przejdzie po 4 miesiacu( mam wrazenie zenawet nie staraja sie pomoc) a ja tu w glowe dostaje i ryczecmi sie chce ze ona tak sie prezy i krzyczy, nawet juznie spi spokojnie przez sen tez sie prezy i wysaje rozne dzwieki.

Member Awatar arbuziak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-25 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie! Mam nadzieję że mnie stąd nie pogonicie Jestem mamą z marca 2015 i prowadzę bloga dla rodziców o tematyce dzieciowej www.arbuziaki.pl Zapraszam Was wszystkie bardzo serdecznie! Rozmawiamy sobie o odpieluchowaniu, karmieniu piersią i innych sprawach związanych z maluszkami. Jeśli któraś z Was miała by ochotę wpaść poczytać- zapraszam
    Zapraszam na mój blog parentingowo-modowy arbuziaki.pl

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A u nas mały ulewa całe moje mleko. Wstanie zje z piersi. Widz e ze jest najedzony. Za chwilę wszystko ulewa i głodny dale tylko ze ja nie mam już tyle mleka w piersiach. Wczoraj po takiej akcji dałam butle. Mleka po butli nie ulewa... doktor nasza poleciła bebiko comfort

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Rozpisałam się w poprzednim poście a dodały się dwie linijki
    Także na masie przybieramy , karmie piersią ale przez kapturki bo mialam strasznie pocharatane sutki aż krew leciała i każde podłączenie małej doprowadzało mnie do obłędu. Teraz to moge karmić mała ładnie ciągnie nie męczy się i ja jestem spokojna i ona .
    Po kąpieli (19-20) jak nakarmie to śpi 5-6 godzin.
    W dzień już coraz więcej popatrzy na oczka.
    Najgorsza dla mnie ta dieta , i to jałowe jedzenie wcześniej jadłam wszystko mega pikantne i doprawione ale coz

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Marta doskonale Cię z tą dietą rozumiem. Pozwoliłam sobie za dużo teraz i małego bolał brzuszek musiałam wrócić do tej monotonnej i bezsmakowej diety... już się nie mogę doczekać tego 4-5 miesiąca kiedy będę mogła zjeść coś lepszego. I to uzależnienie od słodyczy, wykończe się
    Ale spokój małego jest ważniejszy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów