Strona 170 z 252
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-09 zobacz kalendarz
    Moja też miała problem z ulewaniem i kolkami. Potrafiła długo płakać i nic nie pomagało... Po 2 tygodniach przestałam przestrzegać diety i jem normalnie. Mięso smażone, produkty mleczne 2-3 dziennie ( bo lubię), inka z mlekiem i słodkie. Nawet kawałek pizzy zjem. Od tego momentu już jest dobrze. Może akurat przypadek.
    Ale takie maleństwa mają jeszcze niedojrzały układ pokarmowy, więc pewnie to normalne, ale smutno tak jak płacze i nie można pomóc

A jak u was dzieciaczki przesypiają noce??? Ja przed ósmą kąpie, to zasypia przed 21 i śpi do 1 a potem się budzi około 4,5,6...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez papaja Zobacz posta
    Dziewczyny czy któraś z Was przeszła na mleko mm?? Chyba mam coraz mniej mleka. Olek nie schodzi z piersi. W nocy spałam dziś raz godz i raz dwie. Niby ładnie przybiera to tak hjakby mleko było i juz sama nie wiem dlaczego tak wisi na cycu. Dodatkowo po jakimś czasie denerwuje się na pierś. Nie c wiem co robić. Od poniedziałku zostaje sama z dwójkąi nie bbędę miała czasu na takie karmienie a nam straszne wyrzuty co do karmienia go butla. Jest taki mały. Ciekawa jestem jak sobie radzą z karmieniem mamy którenmają sstarsza ja w domu. Olianna?

Moja też cały czas przy cycu, widocznie potrzebuje bliskości, bo poprzytula się trochę i potem jest dobrze. A na pierś też się denerwuje. Łapie nerwowo, pociągnie dwa razy i puszcza i znowu łapie i tak w kółko aż się rozpłacze. Wtedy muszę i utulić i się uspokaja. Nawet smoczka wtedy nie chce.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo kiedy będziecie mieli szczepienie?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Planuje zglosic sie w tygodniu po 27 marca, musze odczekac 6 tygodni od ostatniego szczepienia a ono bylo na poczatku lutego. Tak wiec jeszcze mam chwile spokoju. Kurczaki chyba wiem co znaxzy wisi na cycu. Po wizycie wczoraj u pediatry zdecydowalam ze od polnocy jedziemy tylko na cycu. W nocy szalu nie bylo malo ssala ale usnela i spala ponad 3 godziny a po kolejnym karmieniu nawet 4, tykko byla niespokojna i zie prezyla barxzo wiec spala mi na piersi. Ale od rana karmienie bylo praktycznie co 1,2 godziny. Je mi z piersi efektywnie od 5 do 8 minut a potem tylko cos tam mieli i tylko raz albo 2 razy na minute slychac ze przelyka a nastepnie usypia, gdy odkladam do lozeczka to zaczyna marudzic i sie prezyc. Biore znowu do cycka ale juz nie chce ssac. Zmeczona jestem takim karmieniem i wydaje mi sie ze ja troche glodze. Myslicie ze lepeiej byloby co ktorej karmienie podawac jej butle z odciagnietym mlekiem? Czy przebolec kilka dni a wszystko sie wyreguluje?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo skoro już się zdecydowalas to pociagnij to na próbę parę dni. Jeśli się nie uda to wykombinujesz coś innego. Myślę że przez 3-4 dni małej nie zaglodzisz.

kasjo ja też chciałam tak zrobić jak Ty. Mi Położna odradzila wtedy bo mała jeszcze za mało ważyła i miała zoltaczke. Nie mogłam pozwolić, żeby spadła z wagi i musiałam i tak ja dokarmiac. Ale gdybym dotrwala do dzis z kp to na pewno bym przemeczyla sie pare dni tylko z piersią, zeby ja przestawić tylko na kp juz.
    Jak będziesz miała okazję zapytać lekarza lub położnej to może najpierw zapytaj?

O mnie
    Jednak zdecydowalam sie na piers +dokarmianie z butelki. Sciagalam zobu piersi max 90ml a corcia jadla od 80 do 120ml. Po zastanowieniu to ona na bank jest glodna. Z reguly chce tylko jedna piers a po podaniu drugiej ja wypluwa. Dzisiaj dajac jej w butli 30ml to w oka mgniewnuu ja oprozniala. Mam nadzieje ze to wystarczajaco gdyz juz nie marudzila tak mocno jak wczoraj . W niedziele zwazymy i zobaczymy jak to wyglada. Polozna bede miala w nastepnym tygodniu to podpytam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Diete sobie odpuscilam, jem wszystko oprocz kapustych czy straczkowych, nawet ciastka zjadam i nie widze zeby bylo cos gorzej.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    patiew gratulacje

Jak wróciłam ze szpitala z małym, w domu czekały na nas chore dziewczyny. Kaszlały i smarkały obie. Oczywiście odizolować się ich nie dało, dziewczyny całowały malca i ciągle go dotykały po buzi, choć im się mówiło, że nie wolno. Sebuś się na szczęście nie zaraził. Ma co prawda od paru dni mały katarek, ale dajemy radę.

Karmimy się cyckiem. Średnio co 2 h. Straszny z niego żarłok, ale nie wiem ile zjada. Na pewno raz więcej, raz mniej. Czasem zaśnie przy cycu, ale potem nadrabia w jedzeniu. Co pielucha jest kupka, bączy więc jest dobrze. Dziś skończył miesiąc. Rośnie jak na drożdżach.

Fajnie, że możemy wychodzić na pole. Mały śpi w wózeczku a ja ogarniam ogród. Mam tyle planów na ten rok.

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka Mamusie.
    Za nami juz 2 tygodnie razem Igunia przybrala na masie wazy juz 3240 takze prawie pol kg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów