Strona 17 z 91
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 903

Lutowe maleństwa 2017

Dziewczyny błagam Was nie panikujcie tak

maalinowa masz zakaz czytania głupot na necie, bo tylko się nakręcasz niepotrzebnie. Melissa dobrze napisała, że stres to Twój wróg. Mnie też piersi raz bolą, raz nie bolą. Czasami lekko się dotknę i "wyję" z bólu, a innym razem gdzieś się uderzę i nawet nie zauważę, i też nie są twarde. Nie nakręcaj się. Wszystko będzie dobrze i nie czytaj już tych głupot.

nati to normalne, że po pewnym czasie objawy ustępują i zaczynasz czuć się coraz lepiej. Jednak do końca pierwszego trymestru możesz na przemian czuć się raz dobrze, a raz źle. Nasze kochane hormony są za to odpowiedzialne.
    Ja dzisiaj też czuję się bardzo dobrze. Nawet obiad zrobiłam i zjadłam normalnie Rano robiłam badania i 6 lipca mam kolejną wizytę u gina już z wynikami A jutro mam egzamin wewnętrzny z teorii na prawo jazdy A po niedzieli jadę zapisać się już na państwowy I niedługo będę śmigać samochodem

2. dzieckozakupy.pl
    Magera masz rację ! :P dzięki za to ! teraz staram się wychodzić na dwór itd. i staram się chować laptop w szufladzie kusi mnie, ale ...walczę z tym Powodzenia z prawem jazdy ! ja już rok prawie zdaję do praktycznego podchodzić będzie 7 raz ^^ 3 razy prawie zdałam..i 3 razy wymusiłam xD raz z radości jak powiedział, że wracamy do wordu, że zdałam xD i wymusiłam i musiał mnie oblać a Teorie zdawałam zaraz po wyjściu ze szpitala na drugi dzień po usunięciu wyrostka xD nie byłam w stanie czytać nawet pytań ale zdałam xD hahaha xD

No ja mam nadzieję, że zdam od razu hihi prawko przyda się szczególnie jak będzie drugie dziecko a Ty też próbuj zdać, może się uda. A w jakim mieście zdajesz?

Zdawałam w kędzierzynie-koźlu , ale przeniosłam się na Opole może zmiana otoczenia mi pomoże hahaha xD nie noo do koźla to mi już wstyd iść zdawać bo tyle razy xD

oj tam, na pewno są tacy co więcej razy nie zdali. Ja będę w Warszawie zdawać Moja instruktorka powiedziała, że muszę to zdać za pierwszym razem I tego się trzymam

no to trzymać będę za Ciebie kciuki ! byś za pierwszym razem zdała !

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Witam i ja jestem w ciazy po raz drugi, pierwsza coreczka zmarla w 28 tyg ciazy. Teraz czekam na pierwsza wizyte u poloznej, mam 8 lipca, termin wychodzi gdzies na 12-14 lutego no ale zobaczymy po pierwszym scanie, mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie dobrze... strach czlowieka przerasta
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    maalinowa dzięki

rulowa witamy Cię w naszym gronie Na pewno strasznie to wszystko przeżywasz, ale musisz być dobrej myśli Wszystko się dobrze ułoży

A ja się pochwalę zdałam prawko dopiero co -21 ego czerwca (za trzecim razem) chyba fasolka spowodowała u mnie taki spokój i mimo ,że kamera nie chciała się włączyć i 10 minut później zaczęłam. Także dziewczyny mamy podwójną moc co dwoje to nie jedno jak mówią . Będę trzymała kciuki za wasze egzaminy.

Rulowa Będzie dobrze, ja sama wczoraj panikowałam, pierwszą ciąże poroniłam...i wczoraj doszukiwałam się samych złych rzeczy, a to złe...będzie dobrze zobaczysz :* uda nam się...tylko spokój i cierpliwość jest nam wskazana :* Trzymam Kciuki za Ciebie :*

Dżoanna Dziękujemy, mam nadzieje, że w dwójkę uda nam się zdać ^^

Tak się martwiłam, o to, że piersi mnie nie bolą... a jednak Magera miałaś racje, z rana bolały mnie bardziej, teraz już trochę mniej, już nie będę czytać na internecie i wyszukiwać złych objawów... Dzisiaj jestem bardziej pozytywnie nastawiona... nie wiem na czym polegają młodości... ale dzisiaj po śniadaniu miałam odruchy wymiotne na tym się skończyło... więc chyba się rozkręca Pogoda nas też nie rozpieszcza u mnie prawie 37 stopni...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów