Strona 167 z 252
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Cześć dziewczyny, ja też urodziłam.. nie życzę nikomu takiego stresu. Leżałam w szpitalu ze zatruciem ciążowym....i białko w moczu i spuchąłm masakrycznie. Leżałam sobie na sali, przyszła położna i mierzy mi ciśnienie... 220/110 ....i inne objawy.. miałam już zjazd miałam stan przed rzucawkowy... decyzja o CC była w ciągu sekundy. Po CC też nie ciekawie ze mną było.... ale teraz już najważniejsze urodził się Ksawery o wadzę 3300 gram i wszystko z nim w porządku... dostał 10/10 i jest dl mnie całym światem. Ja do siebie dochodzę mam anemii 7 ... blizna się goi.... i nadal biorę leki itd.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Maalinowa gratulacje. Na szczęście twoja historia dobrze się skończyła, zareagowali w porę i maluszek jest zdrowy. Powodzenia!

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Malinowa gratki, no to sie stresu najadlas. Najwazniejsze ze sie dobrze wszystko skonczylo.

Gratulacje maalinowa :-)

Junior Member
    Bobaskowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-08-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, mam do was pytanie czy któraś z was orbiła kiedyś zakupy w sklepie Vanilla Frog www.vanillafrog.pl ? Ostatnio przechodziłam obok ich sklepu stacjonarnego we Wrocławiu i właśnie ekspedientka powiedziała mi, że mają też sklep internetowy. Czy macie jakieś doświadczenia związane z nimi?

Kochane Mamy!
    Zwracam się z uprzejma prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej Szkoły Rodzenia. Wasze odpowiedzi posłużą mi do napisania pracy magisterskiej na temat wpływu szkoły rodzenia na przebieg ciąży i porodu. Z góry bardzo dziękuję za poświęcony mi czas! <3
    Pozdrawiam! <3

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...5X1_w/viewform

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! My już od środy w domu. Szymek się wyleczyl ale trwało to prawie 2 tyg.
    Będziemy bo szczepic prawdopodobnie 5w1, do tego zoltaczka i rotawirusy.
    Nie wiem czy to dobrze czy nie i jak on to będzie przechodził. Ale na pewno czas po szczepieniu będzie pełen napięcia i nerwów.
    Temat szczepień jest dyskusyjny ale każda z nas przecież chcę jak najlepiej dla dziecka.
    Pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Zgadzam sie z malam, temat szczepien jest dyskusyjny my tez bedziemy brac 5w1. Wczoraj mala miala biegunke zehoho, wszystko brudne, mocno ulewala i byla rozdrazniona nie spala prawie nic. Wystraszylam sie i popoludniu odwiedzilismy izbe. Wyniki krwi ok, osluch ok i usg brzuzzka tez wszystko ok, mam monitorowac co jadam i lekarz zalecil abysmy mleko kozie odstawili i sprobowali jakiesgos bez laktozy.

Dziewczyny czy któraś z Was przeszła na mleko mm?? Chyba mam coraz mniej mleka. Olek nie schodzi z piersi. W nocy spałam dziś raz godz i raz dwie. Niby ładnie przybiera to tak hjakby mleko było i juz sama nie wiem dlaczego tak wisi na cycu. Dodatkowo po jakimś czasie denerwuje się na pierś. Nie c wiem co robić. Od poniedziałku zostaje sama z dwójkąi nie bbędę miała czasu na takie karmienie a nam straszne wyrzuty co do karmienia go butla. Jest taki mały. Ciekawa jestem jak sobie radzą z karmieniem mamy którenmają sstarsza ja w domu. Olianna?

Malinowa gratki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów