Strona 165 z 252
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Trudno powiedzieć papaja czy zaniknie. Pewnie zalezy to od organizmu. Na pewno trzeba jakoś stymulować laktacje jeśli sie nie przestawia dziecka. Przynajmniej u mnie tak było.

Ja dawalam po miesiacu mieszane. W ciągu dnia pierś i odciagniete mleko w butelce a w nocy mm. Najpierw jedna butla mm potem dwie i w końcu przeszłam zupełnie na mm.

Jestem na etapie szczepień.. za półtora tygodnia mamy pierwsze szczepienie wyznaczone.

I pytanie brzmi szczepic 5w1 czy 6w1 ? Jaka jest różnica?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Ja caly czas jade laktatorem dopiero tydzien temu zaczelismy miec jakies owocne przystawianie do piersi. Tak wiec karmie moim mlekiem ale mam go za malo wiecna dobe przypada 1,2 posilki z mm. Takjak komiwa mm podaje z reguly noca, szybiej sie robi.aa i ja jeszcze swoje mleko pasteryyzuje bo corcia caly czas lekko zazolcona jest. Ja szczepionek sie boje ale oczywiscie bede szczepic i bede tezbrala iles w jednym. My szczepienie dopiero w polowie marca bedziemy miec. Komiwa a co robic z mlekiem ktore jeszcze ci sie wytwarza? Jak u ciebeie przebiega proces zatrzymania laktacji?

Ja na pewno skojarzone ale nie wiem czy 5w1 czy 6w1. Do niedawna chciałam refundowane tylko ale zmieniłam zdanie. Teraz szukam info które są bardziej niebezpieczne 5w1 czy 6w1 i czy któreś w ogóle sa. Ale można zgłupiec od tych info...

Co do laktacji to hmmm .. Nie odciągam pokarmu... od kilku dni , nie wiem dokładnie od ilu nawet. Kontroluję piersi czy się robią twarde, inne, czy są guzki .. Póki co nie ma nic, wrocily zupełnie do stanu sprzed ciąży (niestety) więc nie ściągam. Ale wkładki laktacyjne jeszcze noszę i laktatora nie pakuje ;-)

O mnie
    Komiwa a jakieg omleka uzywasz? Nie ma zaparc Wiki? Dopajasz woda?

Ja daje Nan optipro plus 1. Do tej pory nie było problemu z kupami ale zwiększyc musiałam żelazo i dzisiaj już ciśnie ciśnie i tylko bąki z tego...

Tak, jak nie śpi między karmieniami to daję jej wodę, czasami herbatkę rumiankowa. Ale z tym piciem różnie bywa bo raz chce pić i daje się oszukać, że to nie mleko a raz wypluwa.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny 5w1 mogą być nieosiągalne bo są zarezerwowane przez sanepid dla wczesniaków lub dla dzieci z waga ponizej2500-wtedy są darmowe. 5w1 nie ma w swoim składzie szczepionki przeciwko wzw t B(źółtaczka),więc wtedy są dwa uklucia a nie jedno, poza tym od 2017 refundowane są też pneumokoki

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jak macie pytania to śmiało jeszcze wyjaśnię co dam rade

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No właśnie... dzwoniłam dzisiaj do przychodni i mówili, ze będę musiała sama załatwić 5w1 bo jest problem z dostępnością. Dlatego proponują 6w1.

A wiesz carlaaa czym sie martwię. Nopami ... Nie wiem czy Wiktoria da radę ogarnąć 6 szczepów? Czy to nie za duże obciążenie na raz?

Z drugiej strony jeśli wybiore 5w1 to na wzw B będzie szczepiona jeszcze tego samego dnia? Bo jeśli tak to faktycznie bez różnicy czy dostanie dwa zastrzyki czy jeden 6w1? No i druga sprawa, ze w szpitalu dostała euvax. To ma jakies znaczenie przy 6w1?

słyszałam ze po 6w1 są większe problemy niz 5w1. Oczywiście mam na myśli powazne problemy typu autyzm itp a nie stan podgoraczkowy i rozdrażnienie...

Ale ile w tym wszystkim prawdy..

O mnie
    Sluchajcie, niunia robila kupy srednio raz na 2 dni takie, luzne wodniste. Teraz (od 2 dni) robi luzne wodniste ale 2 razy na dzien. Podchodzace pod miano biegunki. Czy myslicie ze powinnam podniesc alarm i podjechac do pediatry? W necie pisza ze jak czestotliwosc znacznie sie zwiekszy to pediatra ale gdy jest kp tp tych kup moze byc nawet przy kazdym karmieniu. Czlowiek sam nie wie.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Komiwa a twoja Wiki w torym tygodniu i z jaka waga sie urodzila?
    jak szczepisz 5w 1 to tego samego dnia jest podawana wzw t B oraz pneumokoki teraz.
    A propos 6w 1 ja szczepilam nia starszaka nic sie nie dzialo po niej.Ten autyzm jest przereklamowany, skad wiadomo ze to po szczepionce a nie po konserwantach i wszystkich eee w produktach, albo metale ciezkie zawarte w pozywieniu?
    zreszta gdyby to mialo zwiazek ze szczepieniami to dlaczego wsrod 30-40 latkow nie ma autyzmu, dawniej szczepionki nie byly tak oszyszczone jak teraz?

Kasjo karmisz mala teraz piersia? bo jesli tak tp stolec moze byc po kazdym karmieniu, jest jakas inna, niespokojna? nie chce jesc?jesli nie to ja bym poczekala i poobserwowala

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów