Strona 163 z 252
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Jula dziekuje, troche mnie pocieszylas. My dzisiaj noc mielismy koszmarna. Kolka, wzdecia krzyk, ciezko bylo. Spalismy moze z 2 godziny. W trakcie tego wszystkiego mala jesc tez za bardzo nie chciala. Dopiero kolo 6 rana przystawilam ja do piersi z malym sukcesme ssala efektywnie z dobrem5 minut a potem dobila niecale 50 ml z butli. Taka akcja chyba byla z powodu zjedzenie prze mnie twarozku grani. Temat alergii na mleko krowie chyba jednak wisi w powietrzu. Dzisiaj kupujemy mm kozie zobaczymy czy przez weekend karmiac ja tym bedzie poprawa.

2. dzieckozakupy.pl
    Mi się Wiki pręży jak ciśnie kupę. A ciśnie ją najczęściej jak pije mleko i wtedy tak ciśnie, ze aż pluje mlekiem ;-P

Spróbuj z tym kozim kasjo daj znać czy lepiej.

A próbowałaś spowijania i kladzenia na boczek i szumu jakiegoś, żeby ja uspokoić? Tylko na boku musisz mieć pod kontrolą, żeby sie spowita na brzuch nie przewróciła. I jeszcze u mnie działał jak zaczęłam "tanczyc" przy jakies głupiej muzyce z reklamy. Trzeslam sie tak wiesz... i jeszcze działało jak odkrecalam wodę. Ale to już jak ja trochę wyciszylam, ze słyszała cokolwiek. Mi takie jazdy robi czasami jak jej zmieniam pieluche . Jak bym ją ze skóry obdzierala.. doslownie wpada w szał. Wczoraj np. zmieniłam jej mimo, ze sie darla, wzięłam ja na ręce tak w pionie i kilka cm od ucha jej "ciiiiiiiiii" tak głośno robiłam jak jej krzyk. O dziwo pomogło....

Macie jeszcze jakies sposoby na krzyki i takie płacze?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa mój syn też się bardzo drze przy przewijaniu ale ja daję smoka... poza tym troszkę pomaga to że przemywam go wacikiem zamoczonym w ciepłej wodzie a nie mokrymi, zimnymi chusteczkami.
    Poza tym ciii bardzo pomaga i mizianie po dłoni.
    Tej nocy też mało spaliśmy bo mały miał takie gazy że pierdzial jak stary chłop.
    Do tej pory się pręży i pierdzi a ja nie wiem od czego...

O mnie
    No moja niun7a gazy i prezenia ma odkad pamietam, tylko czasem jest w normie a czasem nie do wytrzymania. Ewcia kupe robi raz na kilka dni, teraz jak bedziemy dawac wiecej mm to pewnie bedzie czesciej. Tak podczas jedzenia to zawsze sie prezy i jakby kupe robila a w pieluszce nic nie ma oprocz sikow. Dzisiaj u nas slonecznie bylo wiec pierwszy 20minutowy spacer w parku zaliczony. Mloda spala nawet jak jej buzke wystawilismy na promienie sloneczne. Oby dzien byl lepszy njz noc. Poki co jest znosnie. Kozie mm uzyte poraz pierwszy. Chyba jej smakujebo az ponad 100ml wciagnela.

O mnie
    A co do smoka naxza gwiazda wogole nie chce, wypluwa. Martwie sie ze zaniedlugo ogryje kciuka i go bedzie ssac a gk zgubic sie nie da. A moze wcale smoka i kciuka niebedzie uzywac. Czas pokaze.

Też jej daje smoka, ale jak jest w transie to albo wypluwa albo nawet nie zasysa, i też myje wacikami i ciepła wodą :-) Ale i to nie działa czasami. Nie wiem co ją tak rozwala przy zmianie pieluchy. Po prostu chyba woli byc brudasem ;-)

Tylko sie uspokaja jak ją wezmę na ręce ale jak znowu odkładam, żeby dokończyć to koncert na nowo. A czasami jest tak, ze może leżeć na przewijaku i leżeć a ja mogę robić co chcę...

No widzisz kasjo a mi Wiki kup robiła więcej na moim mleku a teraz na mm mniej. Tyle, że ja daje żelazo i na pewno to ma duży wpływ.

Może faktycznie to kozie mleko pomoże :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    własnie dorwałam sie do komputera, bo na telefonie da sie czytac ale nic pisac- ucina, albo slowniok sie wlacza
    X tym placzem przy przebieraniu i kapieli to chyba wszystkie noworodki tak maja, potem to sie zmienia.
    Ja nadal walcze z laktatorem, dolaczyłam femaltiker i zobaczymy jak to bedzie.Co prawda maly jest fanem cyca:-), nawet jak tam slabiutko z mleczkiem.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Kasjo jak tak mleko kozie? lepiej?

az musze poczytac, o tych mleczkach, jakiej firmy stosujesz?

ja juz na szczescie mam zdjete szwy, okazalo sie ze to one mi tak dokuczały.Teraz czekam az bede mogła co nieco pocwiczyc bo brzusio ze tak powiem do renowacji sie nadaje

carlaaa a dlaczego laktatorem się masakrujesz? Sama pierś nie wystarcza ?

Jaka przerwę od cesarskiego cięcia miałaś carlaaa że tym razem moglas rodzić naturalnie ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów