Strona 160 z 252
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    No niby tak
    A jak to jest dziewczyny ile po terminie powinni już przyjąć do szpitala wiecie może?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja nie mam pojęcia. Zawsze mi sie wydawało, ze jak będę chciała iść do szpitala to powinni mnie przyjąć...

My jesteśmy po usg główki ponownym. Tym razem wyszła nieznaczna asymetria komór bocznych.......

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Hej! Widzę że karmienie w dalszym ciągu na pierwszym planie. My się karmimy piersią na żądanie, kiedy mała chce i potrzebuje to ją przystawiam. Tak samo robiłam przy synku. Po miesiącu wszystko nam się unormowało i jadł regularnie. Liczę na to że z Hanią też tak będzie jeśli o spacery chodzi to nam położna zalecila najpierw werandowac, 10, 15 minut a potem na spacer oczywiście jak się poprawi w poniedziałek przychodzi do nas pediatra. Tak to u nas wszystko dobrze. Pozdrawiamy!

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Mmarta jak się zglosisz nawet teraz to powinni Cie przyjąć. Ja się spotkałam najczęściej że dziewczyny zgłaszają się ok tydzień po terminie.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    U mnie w szpitalu czekaja ,mi kazali sie zgłosić 7 dni po terminie ale dlatego ze jestem po cieciu,bo normalnie czekają 2 tyg.w miedzyczasie chodzisię na ktg co 3 dni.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    A u nas jak narazie dobrze,maly grzeczny,dobrze zjada,wczoraj udalo mi sie odciagnac 30 ml mleczka-ale wyczyn,zobaczymy,mam nadzieje ze bedzie lepiej.w koncu dzis zalatwilismy sprawy urzedowe:zarejestrowac,kadry,przychodnia.
    Po ilu dniach sciagałyscie szwy?Tez jestescie jeszcze obolale?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kurcze ja wczoraj pelna nadzieji ze karmienie piersia ma przed nami przyszlosc a dzisiaj znowu mam dola. Rano jeszcze bylo w miare, cos tam zalapalysmy 10 minut bylo dosc efektywnego ssania-slychac bylo ze przelyka wieksze lub mniejsze porcje, a teraz przy kolejbej probie lipa. Cos tam dziumala ale nie bylo slychac przelykania. Dlaczego dla Was to takie proste? Robie tak jak mi wczoraj pokazali i przecwiczylismy a efektow nie widac. Pewnie mi powiecie ze trzeva czasu i prob. Mam nadzieje ze tykko troche czasu bo ja psychicznie moge sie rozlozyc jezeli bedzie trwalo to dlugo. Polozna nie kazala nam sie werendowac ale jak tylko przestanie padac mamy podjechac do parku (zdala od centrum gdzie jestesmy) i zrobic spacer max do 30 minut. Tak wiec weekend mam nadzieje bedzie spacerowy
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 23-02-17 o 15:38

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka udało mi sie jednak rozpakować. Dzisiaj o 12.35 przyszla na swiat moja IGA ❤ 2940. 54 cm 10pkt.
    Prawie 12 h od odejscia wod , porod strasznie ciezki w koncu 2 lekarzy musialo mi pomagac nawet lozysla sama nie urodzilam. Ale jest juz z nami NAJWAZNIEJSZA

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Marta gratulacje! Najważniejsze że mała zdrowa a Ty dałaś radę!

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Mmaarta gratki. Pieknie dalas rade. Zycze ci powodzenia przy karmieniu piersia obys nie miala przebojow takich jak ja.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów