Strona 16 z 91
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Papaja dokladnie na tym forum. Moj synek dopiero co skończył 15 miesięcy

Maalinowa to są normalne objawy, ja tez tak mam..nic sie nie martw

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Kurrrrde pisze już trzeci raz i wszystko się kasuję wrrrrr!!!!
    malinowa spokojnie to normalne objawy nie masz powodu do niepokoju .
    Też czytałam gdzieś ze trzeba na jeden dzień wrócić do pracy ale ze też można wirtualnie tak jakby to zrobić.
    Dziewczyny u mnie to trochę inna sytuacja ponieważ moja praca jest po 12 godzin pracodawca nie skróci mi czasu na 8 godzin nawet na ten jeden dzień bo nie ma takiego stanowiska więc jedno wyklucza drugie. Szczere mówiąc domyślam się ze przedłuża mi tylko do dnia porodu umowę i tyle, zresztą nie chce tam wracać , gdyby nawet dali mi druga umowę i drugi macierzyński w co bardzo bardzo wątpię to po wszystkim jak by się skończyło bym podziękowała bo nie wyobrażam sobie pracy po 12 godzin przy dwójce malutkich dzieci.
    Z dniem 2 września kończy mi się macierzyński i miałam wziąć zaległy urlop tylko się zastanawiam czy wykorzystać go i dostarczyć L4 czy od razu 2 września dac L4 o ciąży. Narazie nie chce do nich dzwonic pytać się itd wolę żeby póki co to nie wiedzieli.
    papaja Co do kłucia w kręgosłup to ja nawet nic nie czułam.
    Sylwka_17 ja też na początku nie miałam ciąży w głowie dopiero co pierwsze urodziłam i to zmęczenie, dochodzenie do siebie itd
    Chociaż ta ciąża jest nie planowana i tak się z niej cieszę oby tylko było wszystko dobrze.

Dzięki dziewczyny za wsparcie :* Dzięki wam nie szukam po innych forach innych rzeczy itd. Jestem spokojniejsza... :* <3
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 23-06-16 o 13:13

dziewczyny! czy z każdej z was cały czas piersi bolały w ciąży? Bo mnie w sumie raz bolą a raz w ogóle tak jak by były normalne... i to mnie martwi...że coś jest nie tak. Tak jakby przestawały mnie boleć..i nie mam takich twardych jak inne opisują... nie plamię...nawet podbrzusze specjalne już mnie nie boli..chyba zaczynam panikować.
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 23-06-16 o 18:17

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    maalinowa kochana nie martw się tak na zapas! każda ciąża jest inna. Myślałam, że ja jestem straszną panikarą bo to moja pierwsza ciąża ale chyba jednak nie jestem w tym sama ;p
    na samym początku ciąży kiedy zobaczyłam dwie kreski nie mogłam w to uwierzyć bo nie miałam wręcz żadnych objawów, piłam kawę i nic kompletnie mnie nie bolało. Dopiero jakieś dwa tygodnie temu pojawiły mi się wszystkie objawy na raz. Dosłownie. Wszystko mnie bolało, piersi brzuch, mdłości, nudności, senność, zmęczenie itp. Byłam jak chora. Od wczoraj natomiast czuję się lepiej. Mogę wszystko jeść, nie mdli mnie już tak bardzo i mam troszkę więcej energii...i też zastanawiam się czemu nagle te wszystkie objawy mi odeszły jak ręką odjął. Czy wszystko z maluszek nadal w porządku. Ale muszę i chcem wierzyć że będzie silny i rośnie zdrowo!

Także grunt to dobre nastawienie a będzie dobrze

maalinowa, mnie dopiero zaczęły boleć w 6 tyg., spokojnie na wszystko przyjdzie czas
    Stres to Twój największy wróg
    [*] Zosia 16.01.2016r

czyli to nic złego , że teraz takie są , że wcześnie pobolewały a teraz praktycznie nic? Naczytałam się o obumarciu zarodka...jestem panikarą bo nie chce przechodzić tego co przy pierwszym razem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    mnie np praktycznie w ogóle nie bolą a jestem w 8 tygodniu ciąży. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale staram się nie nastawiać na najgorsze.

ja sama nie wiem wszystkie te złe rzeczy powinny być zakazane by się nie nakręcać... ^^ grunt, że nie plamie biorę luteine i też mam nadzieje, że jest ok... mimo tego, że objawy piersiowe w jakiś sposób ustąpiły.

O mnie
    no właśnie grunt że nie plamisz głowa do góry i dobre nastawienie a będzie dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów