Strona 158 z 252
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy madrze robimy ale dajemy jej mniejsze porcje ok 60ml co 2 godziny. Jedno karmienie mial maz bo ja u ginabylam(umnie wszystko ok, tylko zapomnialam sie spytac czy po 5 tygodniach moge juz zrobic sobie kapiel z pianka, moze ktoras z was wie?) Drugue ja i co zauwazylam, zjada cale 70ml i nawet wydaje sie ze zjadlaby wiecej ale nie dajemy. Troche mniej wierzgala prezyla sie, jak dawniej nic nie zwrocila i nawet nic sie nie ulalo. Po karmieniu miala z 15 minut problem zeby zasnac troche pomarudzila i lekko sie poprezyla az usnela. Tez wydaje sie ze jest zywsza, oczka otwiera rusza raczkami i nozkami. Tylko ze nie ma co chwalic chybabo to dopiero 2 karmienie. Carla masz racje na ip v
    cala masa bakteri i wirusow. Poczekam do jutra u wizyty u pediatry a jak bedzue dobrze to mozenawet i ja odwolam.

2. dzieckozakupy.pl
    Tez chyba tak zrobie, ze bede robiła mniej mleka...

Nie rozumiem o co chodzi z kąpielą kasjo? Nie można się kapac?

mmaarta no to czekamy :-)

Bilirubina spadła z 10,9 do 6,9 także ładnie, gorzej z morfologia.. ma jakieś spadki ale nam nadzieję, ze jeszcze nie ma anemii..

No nic zobaczymy co przyniesie kolejny dzień :-)

O mnie
    U nas eksperyment z mniejsza iloscia nawetnawet szedl pomyslnie. Wczesniejsze 2 karmienia dostala po ok. 80ml i bylo ok. Jest noc wiec wiadomo chcemy troche pospac odpoczac i dalismy jej 90ml. Problem z prezeniem wrocil. Teraz lezy w lozku i sie mocno prezy. Aaa nie chwalilam ze wczesniej ale dawalismy jej ten niemiecki lek na zmiane z polskim espumisanem, wczoraj widzac ze to nic nie daje od rana wycofalam, myslalm ze to moze to jest przyczyna poprawy. Ale teraz gdy dostala te 90ml widze to co bylo w weekend (poki co nie ma wymiotow) to jednak pozostaje teza dawac mniejsze porcje a czesciej.

O mnie
    W trakcie pologu nie jest wskazane robic kapiele, prysznic jest ok

Tak to chyba dobry pomysł z tym dawaniem mniej a częściej. Problem u mnie tylko z tym, że ona albo śpi jak zabita, że po 3h trzeba ja wybudzac i jest nerw albo nie chce w ogóle spać między karmieniami. Musi się to wszystko uregulować, wiem wiem....

O mnie
    Komiwa u nas jest tak samo. Teraz odmierzamy ok 80ml czasem zje cale a czasem zostanie jej odrobina. To co juz zauwazylismy to dluzej pijew jedym ciagu, karmienie zajmuje ok 15-20 minut a nie tak jak wczesniej 30-40. Juz jej nie wciskamy na sile. Dalej nam sie prezy ale znosnie. Ostatnio komu o tym nie mowie to wszyscy twierdza ze to normalne bo uklad pokarmowy musi dojrzec i to trwa do ok 3 miesiaca. Mam robic masaze, cieple oklady i lezakowanie na brzuszku a chemie (leki) odstawic.

O mnie
    Najwazniejsza ponoc dieta aby nie dokladac jej problemow. Caly czas walczymy z karmieniem piersia, odciagamy. Pokarmu mam troche za malo wiec w ciagu doby podajemy 2 razy mleko mod. Umowilam sie do prywatnej poradni laktacyjnej poleconej przez pediatre. Gdy bylismy w takiej na nfz to jakos nic sie za bardzo nie dowiedzialam, wskazowek nie otrzymalam, tylko haslo ona ssie butelkowo i jej ssanie nie jest efektywne. Cala wizyta zamknela sie w 15 minut. Jestem pelna nadzieji ze moze uda nam sie karmienie piersia. Sukcesy ktoreodnosilismy ze potrafila przeza 10 minut ciagnac cyca w dniu wczorajszym odeszly w zapomienie. Przykladalam 6 razy i ani razunawet dobrze nie zaciagla. Ja jej wpycham brodawke, ruszam brodka a ona 1,2 razy pociagla i wypluwa. Dopiero 2 tydzien odciagania a potem karmienia z butelki a ja czuhe sie wyczerpana. Kp to dla mnie obecnie rarytas poza zasiegiem.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 22-02-17 o 02:37

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja na wyciskaniu, laktatorze, dostawianiu i dawaniu mm bo mojego było za mało dałam radę miesiąc...

Żeby było zabawnie czuje, że zawiodlam. O takie podejscie do kp , przed urodzeniem, bym siebie nie podejrzewała..

Po dzisiejszej wizycie Wiki waży 3600 :-)

O mnie
    Komiwa ale slicznie wazy. Moja Ewunia ma juz ukonczone 5 tygodni i wazy 3530gr. Pani z poradni byla spedzila u nas ponad godzine, pokazala kilka chwytow, wyjasnila, tak jestem znowu podbudowana ze moze nam sie udac, tylko ze to moze potrwac nawet kilka tygodni ale mamy sie nie poodawac bo sa duze szanse. Probowac przynajmniej z 3 razy dziennie i jakby co dokarmiac. Jak juz mala zalapie to ponoc ilosc pokarmu sama wzrosnie. Nie sadzilam ze niby taka prosta sprawa jak kp przyspozy mi tyle zmartwien a ja bede w jakims dziwnym stanie winy, ze zawiodlam. Tak tezmialam po porodzie zenie dalam rady donosic do tego bezpiecznego 37 tygodnia. Nie sadzilam ze z silnej psychicznie osoby za jaka sie uwazalam przed porodem zrobi sie zemnie taka klucha emocjonalna i pesymistyczna.

Ha kasjo podpisuje się pod tym co napisałaś rękami i nogami :-)

Fajnie, że próbujesz kp :-) trzymam mocno kciuki, zeby wam się udało :-)

Ja jakoś muszę sobie poradzić z wyrzutami sumienia :-]

Jak tam reszta mamuś?

MalaM dostałaś przesiewowe?

mmaarta urodziłas już w końcu? ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów