Strona 144 z 252
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hejka
    jak widac nadal nie urodzilam, dzis bylam na wizycie. W ktg zero skurczy, mały waży ok 3200 więc nieżle ale zobaczymy ile bedzie mial wagi urodzeniowej, bo wiadomo usg nie jest bardzo dokladne.No i dostalam skierowanie do szpitala, bo w sumie to juz sama lekarka nie wie ktory date brac opod uwage z OM czy z usg.Wlasnie sie zastanawiam czy mam jechac dzis czy jutro.Mam nadzieje ze mnie nie zostawia na patologii, bo nie ma nic gorszego niz lezenie tam, sama nuda

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Ja poki co nie dostalam wynikow a mialy byc za 2 tygodnie od urodzenia a to juz mamy 3. Mam cala liste skierowan dla Ewuni, na bioderka, na sluch, na serduszko i na cos jeszcze. Mezu bedzie jezdzil i zalatwial terminy. Od 5 godzin mamy nasze slonko w domku i juz stres jeden byl przy karmieniu zbutelki sie lekko poddtopila i zaczela kaszlec szybko na ramie i stukanie w plecki. Prawie zawalu dostalam. Piersia niby zainteresowana ale nie do konca possie 3,4 razy i wypluwa. Nie wspomne ze slabo otwiera buzke wiec brodawski pogryzione i pobolewaja. Butelka szlo nam tak sobie ale ostatecznie zjadla ok 50ml a w szpitalu zjadla 60 lub 70ml no ale to poczatki nasze, innabutelja, smok zobaczymy dalej jak bedzie.

No to super, że jesteście już w domu kasjo! Teraz tylko karmić, przebierać i tulic :-)

Moja Wiki je 80ml, 90ml max. Także Twoja Ewcia je jak smok :-) Też odciągam i daje z butli. Pierś ssie raz chętniej raz mniej ale nie mogę przejść na samą pierś bo jeszcze ma za niską wagę i to byłoby ryzykowne posunięcie. Może jak będzie miała ponad 3kg to spróbuję ją na pierś przestawić. Jak nie wyjdzie albo straci na wadze to przejdę chyba na modyfikowane bo laktatorem można się zajechac...

A Twoja córa z jaką wagą została wypisana kasjo?

carlaaa ja tam bym się do szpitala nie spieszyla ;-P

MalaM ja osiwieję szybko bo stres i niepokój nie chcą mnie opuścić. To uczucie jest nie do zniesienia i tylko jak jest mój narzeczony to trochę luzuję...

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Komiwa musisz postarać się nie martwić na zapas, bo z nerwów ześwirujesz. Powtórzą badania i na pewno będzie ok. Z drugiej strony dobrze, że robią dokładne badania, chociaż ja bym się wściekła gdyby mi nie powiedzieli o co dokładnie chodzi Najgorsze są domysły.

Kasjo super, że jesteście w domku. Początki są zawsze trudne czy to pierwsze dzieciątko czy kolejne, ale z każdym dniem będzie lepiej. Mniej nerwowo, złapiecie swój rytm i z karmieniem będzie lepiej.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Mama parki ja właśnie w 38tyg + 4 dni będę miała cesarkę. 11 w tą sobotę. Lekarz nawet chciał 17 lutego, ale ze względu na moje bolesne skurcze, pobyt w szpitalu i najważniejsze 3 cesarkę to tniemy się wcześniej.

Jestem właśnie po wizycie u gina. Szyjka jeszcze trzyma, nie przeciekam tylko nie trzymam siku Po prostu kocham ten stan. Jestem pełna podziwu dla dziewczyn co leżą miesiącami. Mnie te ostatnie tygodnie dały nieźle w kość i dłuży mi się teraz że hej.

Mąż zdecydował, że malec nie będzie Antkiem tylko Sebastianem. Aby mu się już nie odmieniło, bo nie nadążam
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 07-02-17 o 17:02

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ewunia wazy 2860g. Czy ja wiem czy jak smok? Ma 3 tygodnie i naraz zjada ok 60ml. U nas tez scuaganie i przelewanie do butli. Jutro um8wieni jestesmy do poradni laktacyjnej bo dzisiaj moja gw7azda potargala mi brodawki i jeszcze bola. Kurcze kolejny stres. Mala sie nie obudzila sama na jedzonko. Po 4,5h ja ruszylismy zjadla tylko 20ml wiec ja juz cala w nerwach nawet z mezem sie poklocilam troche bo on twierdzil ze jak bedzie glodna to zje wiecej. Kazalam mu sie douczyc. Doczytal i sam po 40 minutach ja wzial wybudzil i wciskal jedzonko dalej. Rozkrecila sie i zjadla najpierw 35ml a pitem robilismy dolewke bo raczki do ust wkladala i zjadla kolejne 30ml. Uff, polozna ze szkoly rodzenia kazala wybudzac co 3 godziny tak wiec kolejne karmienie i stres przed 1 w nocy.

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Niestety wylądowałam dziś wieczorem na ocp. Po południu byłam na USG no i okazało się że mała w zasadzie się nie ruszała , przepływy były odwrócone (cokolwiek to znaczy) i ma niską wagę bo tylko 2800 a jestem w 39tyg. Doktor skierował mnie do szpitala na obserwację. Zestresowałam się okropnie. W szpitalu miałam ktg i powtórzone USG. Jutro prawdopodobnie do powtórki a ktg 3x dziennie mam mieć robione. Trzymajcie kciuki za moją kruszynkę

O mnie
    Anetka slabe pocieszenie z mojej strony ale gdyby bylo naprawde zle to juz bylabys po cc. Jestes w szpitalu wiec zakladam ze w dobrych rekach i wszystko bedzie ok.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów