Strona 141 z 252
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Komiwa ja jestem w domu, termin mam na 19.02 ale niż nie wskazuje na to że urodzę wcześniej.
    Kasjo to super wieści i trzymam kciuki za Was.
    Witaj Majka! Napisz też jak się czujesz i czy u Was w porządku?

My dziś mieliśmy gości było bardzo miło , trzeba korzystać póki jeszcze jest na to czas

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    No to kasjo same dobre wiadomości,
    Witaj maseczka
    Jeżeli chodzi o mnie to nadal nie urodziłam,skurczy brak,za to mega rozdrażnienie jest,spać nie mogę,budzę się często, masakra jakaś.w dodatku te masywne obrzęki :@

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo świetne wiadomości! Oby tak dalej.
    U nas coraz lepiej Szymek miał troszkę problemów z brzuszkiem ale trzymam dietę i jest już lepiej.
    Nasza rodzinka lutniaków się powiększa. Super

Witaj majeccka :-) jeszcze troszkę i też będziesz rozpakowana :-)

carlaaa 3 piętro nie dało rady? ;-P
    Podobno piłka super pomaga.

Kasjo super, że coraz lepiej u was :-)

A u nas jakaś masakra z karmieniem się zaczęła... Mloda tak jak spala non stop tak teraz w ogóle nie może zasnąć sama. Tylko na rękach. Niby głodna bo szuka jedzenia ale ileż może zjeść takie małe dziecko. Więc się wkurza. Pieluszek nie lubi mieć zmienianych i od razu nerw. Widać, że jest zmęczona ale za Boga nie chce zasnąć... W nocy to samo.. .

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Malam oj ta dieta. Ja nie bedac swiadoma przez kilka dni zajadalam sie prawie wszystkim, zielona gotowana fasolka, surowka z kapusty, schabowego smazonego itd. Jedengo dnia wiedze ze mala sie prezy i prezy , gazy sie wydobywaja a kupki brak, potem drugiego dnia to samo a nawet gorzej bo nawet juz lekko lkala, az mi zal mojej gwiazdki bylo. I nagle olsnienie ze moze to moja dieta gadam z poloznymia one za glowe sie lapia. Jestem juz uswiadomiona, oczytana i od dwoch dni trzymam sie diety .tylko gotowane miesko, zero wzdymajacych warzyw. Mam nadzieje ze juz bedzie tylko dobrze.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kurcze ciesze sie zenie dlugo kruszynke w domku bede miec ale tez sie boje. Co ja zrobie ja jie bedzie chciala jesc, jak bedzie miala chwilowy bezdech, jak bedzie mi plakac i plakac?

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hej.
    Witaj Majeczka

Kasjo cieszę się dobrymi wiadomościami, a z dietą to chyba każda karmiąca ma jakieś przeboje. Ja na początku uważałam co jem, a potem pojedynczo wprowadzałam do jadłospisu produkty i obserwowałam reakcję. Najgorzej było z nabiałem, bo skazy białkowej starsza dostała. O dziwo mogłam jeść i smażone i kapustę. Teraz zobaczymy.

U mnie nerwowo, dlatego żeby nie zgłupieć i dla uspokojenia wczytuję się w fora ogrodnicze. Robię listę "chciejstw" do ogrodu na ten rok, bo raczej mało będę wysiewać z wiadomych względów. Mąż kochany to już mi 40 worów ziemi ogrodowej zamówił "na początek wiosny" i zrobił własnoręcznie 8 pergoli na nowe posadzone jesienią róże pnące i przygotował miejsce na nowy tunel. Aby tylko synuś spał sobie grzecznie w wózeczku jak będę ciąć, sadzić i pielęgnować

Dziewczynki moje znów są przeziębione, kaszlą i smarkają. Niby lekarz je zbadał i mają tylko syropki, ale i tak się martwimy by się poważnie nie rozchorowały na sam koniec. Sama czuję zbliżający się poród, a cesarkę mam mieć planową w sobotę. Tej nocy ze dwie godzin męczyły mnie regularne skurcze. Po czym ucichły. Teraz czuję, że już się zaczynają od nowa. Pewnie to skurcze przygotowujące ale kąpiele i nospa już nie działa. Sądzę, że gdybym teraz pojechała do szpitala to by mnie już cieli. Jak się rozwinie akcja to pojadę

Acha z dentysty musiałam zrezygnować bo dostałam skurczy chyba ze strachu, robię okłady na zęba i ziołowe płukanki. Już niedługo.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Hejka mi zaczęły puchnąć nogi, kostki zanikły i ogólnie już nie mam na nic siły tylko bym leżała albo spała.
    10 mam wizyte w szpitalu na KTG u mojego lekarza.
    No i zaczynam się już bać tego wszystkiego bo termin coraz bliżej Chociaż z drugiej strony nie moge sie juz doczekać mojej laluni

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa mój synuś też nie lubi zmieniania pieluszek. A i do kąpieli dopiero się przyzwyczaja i póki co troszkę płacze.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamuski :-) Otóż wczoraj o godz 11.45 przyszedł na świat mój synulek :-) Waga 3340,56cm,10 punktów .Poród miałam Bardzo szybki wręcz ekspresowy :-) Podlaczono mi kroplowke z oksytocyna o 9.20 ,miałam rozwarcie na 5 cm i skurcze co 3 minuty (mało bolesne).Położna stwierdziła że jeszcze długa droga bo nie widać po mnie ze skurcze są :-) więc chciała potem użyć piłki,cwiczen ....no ale już nie zdarzylysmy :-) Ok 11.25 przyszedł lekarz mnie zbadać ,rozwarcie na 6 cm ,przebił wody ,kazał idąc jakieś czopki.Po chwili zaczelam czuć bardzo bolesne skurcze ,czuć parcie ...Położna zerknela w krocze i z krzykiem wolala resztę załogi ze już mamy poród :-) Także mnie w biegu przenosili na fotel ,a ona wpatrzona w moje krocze w pospiechu się ubierala :-) Stwierdziła że nie sądziła ze tak szybko wszystko pójdzie ,ze pierwszy raz się jej taki poród trafił A lekarz powiedział i przykemnoscia jest przyjmowac takie porody :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów