Strona 140 z 252
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Trzymamy kciuki za kolejną mamę i czekamy na wieści!

Ja niedługo idę na ktg i martwię się czy ta tachykardia się utrzymuje[?]

2. dzieckozakupy.pl
    Trzymamy kciuki Ola! :-)

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Powodzenia, oby poszlo tak szybko jak u mnie Olu. Aneta oby na ktg wyszlo wszyxtko ok. A unas Ewunia wczoraj wieczorem od mamusi i tatusia wypila mleczko zbutli 52ml z 60. Niestety cyckiem nie jest zainteresowana, ale polozne mowia ze wszystko przyjdzie zczasem, najpierw bedzie butla a potem piers.

Super kasjo! Widzisz jaki głodomor :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey mamusie! Ja jeszcze w dwupaku.Dostałam rano kroplowke,skurcze były ale nie zbyt mocne ,rozwarcie na 3 cm .Dziś jest normalny ginekolog i mam odpoczywać i zbierać siły...Bo ordynator przed wyjazdem czyli ok 13 mnie dość mocno zbadal A ze jutro ma być cały dzień to pewnie będzie ze mną działał .Teraz co jakiś czas mam skurcz A byłam w łazience i podpaska podbarwiona na pomaranczowo więc mam nadzieję że albo w nocy albo jutro się wszystko ruszy ....

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    U nas w porządku. Dzisiaj na szczęście bez zmian w ktg. Oczywiście skurczów brak.
    Kasjo super że z małą coraz lepiej. Dajcie sobie czas a na pewno wszystko się unormuje
    Ola trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści

aneta_k15 a ciebie w szpitalu trzymają? Na kiedy masz termin?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hejka co tu taka cisza?
    ja dzis leniuchuje w domku, starszak pojechal do dziadka na weekend.Moj K umyl 3 okna za to

Ola jak tam? Mnie zaczynają już wkurzać te pytania,nie urodziłam jeszcze, ale kto wie co bedzie,wybieram sie dziś do koleżanki, mieszka na 3 pietrze

Junior Member
    majeccka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Witam. Mam na imię Majka. Termin porodu mam wyznaczony na 13-16 luty. Od około miesiąca obserwuję Wasze wpisy, aż w końcu postanowiłam do Was dołączyć. Jak się czujecie?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzisiaj rozpakowalismy wozekbebetto holand. Jest super. Za 3 miesiace wracamy do naszego rodzinnego miasta wiec nie kupilam lozeczka, chce aby niunia poki co spala w wozku. Dzisiaj polozna powiedziala nam ze uslyszalajak lekarz mowi ze szykujemoja kruszyne do wyscia, je zbutli ladnie i to na zadanie czyli budzi sie i krzyczy ze chce jesc. Dzisiaj niestety pol godzinki nam zabraklo zeby janakarmic i wykapac. Polozne z piatku nie przekazaly zemy gedziemy dzisiaj przed 18 i bedziemy chcieli wypielegnowac nasze malenstwo. Jutro chce podac piersmalej i zobaczyc jak da sobie rade. Zyczcie powodzenia. Przyszle mamy jak tam samopoczucie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów