Strona 14 z 91
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Magera, Super, że już widziałaś swoją 5 mm kropeczke i serduszko Ja mam wizytę w sobotę i z moich obliczeń to też 6 tydz i któryś tam dzień. Bardzo chciałbym zobaczyć pulsującą kropeczkę......

maalinowa, nie martw się. Na tak wczesnym etapie to zupełnie normalne, że tak mało widać nie martw się na zapas głowa do góry!

A mnie póki co wszystko mdli, wszystko jest mdłe. Ledwo funkcjonuję w ciągu dnia, najchętniej bym przeleżała ten czas... A tu pracować trzeba i niczego nie schrzanić..
    Ale czasami zastanawiam się na ile moje objawy ciąży są wynikiem ciąży a na ile duphastonu....... Pozdrawiam mamuśki trzymajcie się!

2. dzieckozakupy.pl
    Komiwa bierzesz duphaston dlaczego? Z tego samego powodu co ja luteine dopochwowo mam raz dziennie przed snem a też miałyście bóle jajników i takie podbrzusza itd...chwilowe? Będzie dobrze...jaka masz pracę?

Komiwa mnie też mdli całymi dniami. Co prawda nie wymiotuję, ale żołądek boli kosmicznie i non stop mi nie dobrze.

maalinowa bóle jajników i podbrzusza są normalne. Mnie bolały jajniki tak jak przed okresem i promieniowało do nóg. Nie denerwuj się :*

Biorę duphaston, clexane, acard, euthyrox.... Co tam jeszcze. .. kwas foliowy wiadomo... Wszystko to związane jest z poprzednimi trzema stratami. Zobaczymy czy ten zestaw się sprawdzi. Dupka biorę 2x1. Ja nie mam jeszcze dzieci, mam 33 lata i od ok. 2 lat staramy się o dziecko.
    Moja praca jest pracą biurową ogólnie rzecz biorąc

W sumie mnie nie boli podbrzusze ale tak jakby często je czuję... Z tego co wiem taki ból, kłucie, uczucie ciągnięcia to zupełnie normalne pod warunkiem, że nie ma przy tym krwawienia/plamienia.

Komiwa trzymam kciuki za Ciebie i maluszka ! Z całego serca życzę Ci szczęśliwego rozwiązania ! będzie dobrze, myślę, że obie damy radę ! tym razem będzie dobrze :*

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Sylwka_17 ja mam dziecko które ma 9,5 miesiąca i nie dostałam wskazań do kolejnej cesarki, no chyba że coś mi jeszcze powie. Ale jeśli twoje dziecko zaraz będzie miało 1,5 roku to mi sie wydaje ze to bezpieczny czas na ciążę i nie powinno się nic rozejść itd.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć dziewczyny, pozwólcie, że do Was dołączę
    Według OM jestem w 7 tygodniu ciąży, choć USG wskazuje, że ciąża jest młodsza.
    Wczoraj byłam u lekarza widziałam pięknie bijące serduszko, a dzidzia ma 0,56 cm
    Mam już 3 letnią córeczkę i jedną córeczkę Aniołkową. Jestem pełna strachu i obaw, ale tym razem musi wszystko się dobrze skończyć
    [*] Zosia 16.01.2016r

hej dziewczyny moje kłucia minęły i tylko czasem coś lekko ćmi ale za to za wcześnie się cieszyłam że nie mam mdłości . ..dołączyłam i ja . Nie mam wymiotów ale mdli mnie cały dzień , mogę zjeść tylko trochę bo przy normalnej porcji zaczyna mnie boleć żołądek . Zmęczona jestem niemiłosiernie wieczorem że ledwo wlokę nogę za nogą, żeby wziąć prysznic. Dziś poradziłam sobie z mdłościami wypijając na czczo tymbark jabłko - mięta o dziwo pomogło i mogłam zjeść potem suchą bułkę. Szukam wszędzie herbatki imbirowej podobno działa trochę. Ostatnio robiłam USG i był pęcherzyk 3 mm Teraz idę po dwóch tygodniach 25 ego na drugie USG . Trzymajcie kciuki za dzidzię chcę to pikające serduszko zobaczyć bardzo troszkę się boję.

Hej dziewczyny
    Nic się nie martwcie, wszystko będzie ok. Dżoanna trzymam kciuki daj znać po wizycie co i jak
    Co do mdłości. Mam i ja. W sklepie dziś musiałam oddech wstrzymać ble. Coś tam jem i o dziwo jak juz zjem to mi przez chwile dobrze po chwili zaczyna mdlic. W poprzedniej ciąży miałam mdłości z wymiotymi prawie do końca ciąży i ciekawa jestem jak będzie teraz. odkrylam mechanizm, ktory spowodowal ze sporo utylam corcią. Jadlam bo na chwile mi przechodzily mdlosci. Mam nadzieje ze sie bardziej przypilnuje w tej ciazy.
    Serduszka nie widziałam jeszcze. Byłam wczoraj u lekarza. Według om zaczęłam 7 tydzień ale na usg 5 i 5 tydz także kazał przyjść za dwa tygodnie :/ widać pęcherzyk i mały zarodek <3 Czekam...
    Co do porodu tez miałam cc i zastanawiam się jak to będzie. Moja niunia ma już 14 miesięcy <3 właśnie ma drzemkę po długaśnym spacerze
    Milego dnia
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 23-06-16 o 10:12

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów