Strona 135 z 252
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Corcia kaprysna i leniwa. Wczoraj wieczorem troche possala piers alebez rewelacji potem trochez butli a dzisiaj w poludnie zerowe zaintersowanie piersia chciala spac, otwierala buzke tylko zeby ziewnac nawet butli nie dostala, podali pokarm przez sonde. Martwi mnie to bo co ja zrobie jak ja wypuszcza ze szpitala a ona nie bedzie chciala jesc. Lekarz mi dzisiaj powiedzial ze wypisza ja jak bedzie chociaz 1 dobe jesc z butelki.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Trochę mi lepiej - psychicznie Wybaczcie, ale jak sobie ponarzekam to mi naprawdę lepiej. Mogłabym w domu, ale wtedy denerwuję bliskich, a nie chcę ich martwić. Oni sami jak mnie widzą to mają stracha. A jeszcze mam dwie córcie, które też przeżywają to, że mama się kiepsko czuje..
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 30-01-17 o 17:15

Juja po to jesteśmy, po to jest to forum. Pisz jak najwięcej. Wiadomo nie od dziś, że trzeba się wygadac żeby ulzylo :-)

kasjo czyli twoje maleństwo już zupełnie poodlaczane od urządzeń i samodzielne tylko jeszcze w inkubatorze i czekamy aż będzie ładnie jesc tak?

Member
    Juja

O mnie
    Komiwa no właśnie, trzeba czasem się wygadać. Też ciekawa jestem wieści jak wasze maluszki i brzuszki.

Ja nie zauważyłam, by dzieci karmione cyckiem były jakieś mądrzejsze czy zdrowsze od tych karmionych mm.

Rozumiem was bo bo ciężko mi szło przystawianie pierworodnej. Wpadałam w obłęd. Starsza wolała butlę, bo szybko się najadała, więc walczyłyśmy z sobą. Młodszą córkę na odwrót nie mogłam odciągnąć od siebie bo cycka traktowała jak uspokajacz. I tak źle i tak niedobrze. Karmiłam dobrze do 6 m-cy z tym, że wcześniej wprowadzałam też deserki czy pierwsze zupki . Musiałam do pracy wrócić, więc laktacja się skończyła tak dobrze do 9 miesięcy. Córki chorowały nawet bardziej niż dzieci na sztucznym mleczku karmione, mają alergie, starszej wycinałam migdał itp.

Pamiętajcie "szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko" !!!

Member
    Juja

O mnie
    No właśnie ja jutro kończę 37 tydzień. Mimo iż marzy mi się termin cc 11 luty, mogę się już rozpakowywać. Trudno, nie zatkam sobie tam na dole

Member
    Juja

O mnie
    kasjo trzymam mocno kciuki by malutka zaczęła jeść.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Tak, moje malenstwo odlaczone jest teraz czekamy az zacznie jesc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Wracam po dluzszej nieobecnosci, moj ksiaze wazy juz 3.250g za dwa tyg w dzien terminu mamy dzwonic do szpitala o 6:30 rano na ktora mamy do szpitala przyjechac i zaczna mi porod wywolywac no chyba ze maly zachce wczesniej wyjsc to wtedy odrazu do szpitala mamy jechac i jeszcze doklanie rok temu w ten dzien urodzilam corcie o 14, pozniej o 18 dostalam tabl na zatrzymanie laktacji... moja ksiezniczka
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Ja jestem 36+4 tyg. i od dwoch dni wieczorem zwłaszcza mam te cholerne bole jak na okres.
    Do tej pory nie przejmowalam się nimi za bardzo bo nie były to typowe skurcze ale ból raczej konkretny.Teraz trochę się zmartwiłam.Coś za wcześnie jak na mnie...czyzby pomalu sie zaczynał porod? Jutro ( srode) ide do lekarza. Ustalic kiedy mi zrobi cc a wcześniej lece na usg. Jest mozliwe ze zrobi mi na następny dzien cc?. Dodam jeszcze ze wg miesiaczki jest 39+4tyg. Wedlug usg 36+4tyg..

Mam nadzieję rulowa, że przterwalas w miarę spokojnie wczorajszy dzień?
    Za chwilkę będziesz miała obok siebie szkrabka który złagodzi ból :-)

Mama_parki23 obstawiam, że za chwilę się za ciebie wezmą ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów