Strona 133 z 252
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Olianna jak się dziś czujesz? Ja dziś miałam taką zgage, że aż wymiotowalam. Nic mi nie smakuje ostatnio.

2. dzieckozakupy.pl
    Carlaaa u Ciebie na suwaczku pokazuje, że zostało 5 dni do porodu. Przygotowana juz jesteś?

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Papaja- zaczynają u mnie pojawiać się skurcze z powrotem co prawda krótkie i nie bolesne bardzo za to podbrzusze bardzo pobolewa, jeszcze do tego mój synek się bardzo lubi wypychac co też skutkuje bólem. A jak u ciebie?
    Carlaa- zazdroszczę ze tyle masz już za sobą też bym chciała w sensie ze wytrzymać do takiego czasu...

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    papaja sama nie wiem, bo wlasciwie termin z usg mam na 10 lutego, z OM na 02.luty.Ale fakt coraz gorzej sie czuje, juz serio malo chodze, bo taki mam ucisk na krocze, ale jakos ani skurczy, ani czop nie odpadł, wiec sama nie wiem co mam myslec.Jak na razie to chcialabym jeszcze wytrzymac troche, 2 tyg temu dzidzius wazyl 2450.Poza tym na L4 mam 100% a na macierzynskim 80% wiec jest roznica, az sie martwie czy damy rade finansowo- kredyt, czymsz, przedszkole media.
    Mi Hubert tez sie od 2-3 dni tak wypycha, że az mam dzis dość

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Moje slonko ma sie co raz lepiej. Dzisiaj dostalismy zielone swiatlo od lekarza ze mozna przystawiac do piersi. To nie jest takie proste. EWCIA ma mala buzke wiec trzeba jej troche wpychac do ust. Nie ma jeszcze 100% odruchu ssania wiec to bylo doa nas ogromne wyzwanie, staralismy sie przez 1,5 godzinki. Brodawki potargane i troche bolace. Przezycie cudowne ale z drugiej strony male rozczarowanie ze to takie ciezkie i trzeba miec cierpliwosc. Mala sie stresowala, wiercila a nawet plakala. Mam nadzieje ze dalej bedzie juz tylko lepiej.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    KASJO to super wiadomość ze z malutka lepiej bardzo się cieszę i trzymam kciuki za,kolejne dobre wieści !

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    A ja niestety wyladowalam w szpitalu z goraczka 39 stopni,kaszlem i podwyzszonym tetnem....Jutro będą wyniki krwi i moczu ,na ktg wyszedl 1 skurcz :-) Jestem na patologii ciąży bo na polozniczym ze względu na gorączkę bal się lekarz,mnie położyć żebym dzieci nie zarazila....Mam nadzieję że np w poniedziałek wyjdę bo to nie jest mój wybrany szpital i nie chcialabym tu rodzic ....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Kasjo fajnie ze mozecie sie karmic, ale jak nie bedzie szlo tez sie nie zalamuj.Ja poprzednim razem 3 tyg wisialam z dzieckiem i laktatorem a i tak musialam dokkarmiac bo mleka mialam ok 20 -30 ml i nie rozhustała sie laktacja wiec przeszłam na sztuczne.Wiem ze karmienie piersia jest lepsze, ale czasem nie warte stresu,płaczu i nieprzespanych nocy.Gdyby kobiety nie miały z tym problemów nie powstałyby nigdy mieszanki.Wiem łatwo sie mówi, trudniej wykonac szczególnie przy pierwszym dziecku, ale te wykarmione butla wcale sie na sa gorsze, nie choruja wiecej.Tak wiec głowa do góry.

A ja wczoraj pisalam ze skurczy brak. TAAAAA. wieczorem mnie chwycily i od razu co 5 min.Na szczescie po kapieli przeszły

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Kasjo- cieszę się że tak super u ciebie i ze możesz niunie karmić, oby tylko tak dalej. Rzeczywiście karmienie piersią nie jest łatwe i ja też mam nadzieje ze tym razem mi się uda kp.
    Carlaa- skurczów to już u ciebie tylko wyglądać. Myślisz że maluch posiedzi do terminu z usg?
    Ja jutro idę na badania, mam nadzieję że nic się nie zadzieje i jeszcze we wtorek uda mi się pojechać na to usg. Oczywiście chciałabym wytzymac do planowanej cc ale jak już wytrzymam do wtorku i będę wszystko wiedzieć to już potem mogę rodzić, ważne żeby było wszystko w porządku.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo świetna wiadomość. Powodzenia życzę i oby tak dalej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów