Strona 132 z 252
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Juja tak mysle, że u kolezanki cos jeszcze musialo byc przyczyna. Przeciez planowane cc zawesze robia 2 tygodnie wczesniej i wszystko jest ok. Mysle , że bede miala podobnie jak Ty cesarke robiona w okolicach 10go Bylam zreszta wszesniej na wizycie bo zaniepokoilo mnie ze brzuch mnie swedzi, i robilam badania i wczoraj na wizycie okazalo sie ze jest ok Przeanalizowalam i uczulil mnie zel pod prysznic bialy jelen ... Dzis zobaczylam tez kropelne siary na piersi )) Ciekawe czy uda mi sie karmic. Corcie karmilam 9 miesiecy ale nie przyszlo mi to latwo mialam bardzo poranione brodawki i zastoje co chwile bo niunia łapala i zasypiala przy piersi Chcialabym chociaz do 6go miesiaca ale zobaczymy bo przy dwojce moze nie byc to takie proste.
    Malinowa jak sie czujesz i jak maluszek, co u Was?
    Olianna super, że udalo Ci sie zdobyc biustonosze to jednak bedzie wygoda dla Ciebie mysle. Ja narazie mam jeden ale kupilam za luzny pod biustem i badz tu madry kupuj przez intrernet, U mnie podobnie jak u Ciebie mała nie da polezec troche ja nauczylam ze sie na dywanie kladziemy i cos tam sie bawimy ale to nie za dlugo trwahehe. Olianna a Ty wiesz kiedy bedziesz miala cc?
    MałaM na opryszczke zakladaj maseczke na buzie az zaschnie to bedziesz spokojniejsza
    Oczywiscie trzymam dalej kciukasy za wszystkie maluszki juz urodzone i jestem ciekawa jak sobie radzicie dziewczyny i Wy i dzieciaczki.

2. dzieckozakupy.pl
    A jeszcze, dzidzius ma ok 3400 juz. I wczoraj rozmawialam o probie porodu silami natury to nie bardzo do tego podchodza tematu. Ciagle od poczatku slysze cc i cc. Moze tak ma byc. W sumie maly bedzie mial ok 4 kg a tu jeszcze strach o blizene. Juz nie walcze wiecej o porod sn. Chcialam wiedziec jak to jest dla ciorci
    3go lutego mam przyjsc na ktg i mamy sie umowic do szpitala na ciecie. wspomnialam tez ze u mnie w rodzinie zwykle sie przenosi ciaze i powiedzial ze blizej terminu zrobimy czyli pewnie ok 10go no ale zobaczymy.
    Carlaaa to u Ciebie juz tuz tuz termin A sny faktycznie juz kraza tematyczne Co do skorczy to ja miewam bole brzucha dolem kolo blizny po cc i w nocy tez ale lekarz mowil ze szyjke mam zamknieta.
    Mnie tez znowu meczy zgaga i co noc siadam na lozku nie moge lezec bo mnie piecze przelyk. i Patrze na łozeczko juz gotowe wtedy i rozmyslam jak to bedzie
    Rulowa jak sie trzymasz? Sciskam
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 26-01-17 o 13:29

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Carla ja skurczów nie miałam wcale. Żadnych przepowiadajacych nie czułam. Dopiero jakąś godzinę po odejściu wód poczułam co to skurcz.
    I powiem wam że wyproznianie po porodzie, z nacietym kroczem to masakra. Zaraz idę kupić czopki glicerynowe.
    A my właśnie czekamy na wypis

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Malam zazdroszcze. Moja niunia ponownie ma naswietlanie, dzisiaj rano tez nie dali jej przytulac, prawie sie poryczalam, jak nie dadza mi jej przytulic wieczoremto nabank bede wyc do ksiezyca. Reczniki i mleko zutylizowane. Mi pobolewania podbrzusza i plecow zaczely sie kilka godzin po odejsciu wod. Z wyproznieniem bylo troche dziwnie ale do wytrzymania, obeszlo sie bez ciecia i szycia wiec moze dlatego.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 26-01-17 o 14:44

Ja jestem przypadkiem, że zrobili cesarke za wcześnie.
    Tzn. Faktem jest, że nie miałam szyjki już i mogłam zacząć rodzic nagle a skoro cesarz to trzeba było go po prostu zrobić w miarę odpowiednio, żeby ten poród się nie zaczął wiadomo.

Ale lekarze licza termin porodu według om. Wiec wychodził 38tc więc luz. Z usg na koniec wychodził termin 31.01 - 2.02 więc wszystko zaczynało się zgadzać mimo, że prawie na każdej wczesniejszej wizycie ona wychodziła mniejsza o tydzień, półtora i zaznaczalam, że mnie to nie dziwi i nie martwi bo wiem kiedy miałam owu i była późno mega...

Dlatego po porodzie pediatrzy zakwalifikowali Wiki jako wczesniaka.... Bo według nich to max 36 tc.

I bądź tu madry.

A poza tym to odciągam pokarm i daje z butli bo tylko tak mogę jej dac co 3h min te 30ml. Chciałabym przejść na pierś tylko i wyłącznie bo zabawa z laktatorem przednia nie jest ale najpierw Wiktoria musi przybrać porządnie na wadze.. Póki co ma 2580g. I jest ze mną. Mooozzzweeeeeee jutro wyjdziemy.... Może może.

Aczkolwiek tutaj czuję się bezpiecznie i boję sie wracać.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Papaja- spróbuj zwezic ten stanik ja też kawałek obwodu musiałam zaszyc bo był 80 a potrzebowałam 75. Co do porodu to ogólnie termin mam na 13.02 , więc myślę że gdzieś koło 06.02 było by cc , o konkretnej dacie mam się dowiedzieć 31.01 na usg ale nie wiem czy dotrwam do tego czasu przez to że ten czop odpadł w tą niedzielę będzie dwa tygodnie, a córka właśnie po dwóch tygodniach od odpadniecia czopu się urodziła. Szczerze mówiąc siedzę jak na szpilkach każdego dnia bo mniej więcej wiem co mnie czeka ale nie wiem czy wyjade, z drugiej strony chciała bym wytrzymać ale wątpię ze się uda...
    Co do skurczów to u mnie narazie ustały , pobolewa mnie często podbrzusze i całkiem na samym dole jakby pochwa mnie bolała nie zbyt to przyjemne.
    Zauważyłam ze mi bardzo nogi puchną , w poprzedniej ciąży też tak miałam ale to było lato zatrzymywalam dużo wody w organizmie i dlatego a teraz jakoś dziwne to dla mnie.
    A co do zgagi to mnie też ciągle męczy czasami to aż prawie mi się chce wymiotowac przez nią.
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 26-01-17 o 19:53

Wczoraj po wieczornym obchodzie, zdecydowałam z lekarzem, że wypiszę się na własne żądanie bo ciśnienie w normie wszystko ok, to musiało być jednorazowe po wejściu po schodach do poradni albo Pani w poradni źle mi zmierzyła Mam leżeć odpoczywać w domu i mierzyć ciśnienie w domu, jakby się coś działo to mam wracać na oddział, wizytę u swojego lekarza mam 8 lutego i to chyba już ostatnia wizyta będzie tak mi się wydaje, przepływy u małego są w porządku a na własne żadanie, bo do rana miałabym czekać tylko na ordynatora, a u nas w szpitalu grypa panuje, i laski na patologi co druga to z gorączką więc bezpieczniej w domu być, tylko tyle, że dalej mam problemy z pęcherzem.. leukocyty 70 i nieliczne bakterie, nie przepisał mi nic, tylko kazał brać urosept i żurawinę i dużo pić wody, czy któraś z was brała ten urosept w ciąży? Dziewczyny jak tam u was? mam nadzieję, że wszystko w porządku?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Komiwa no co ty najpierw stwierdzili, że 38 tydzień a potem że jednak 36 i dziecko uznali za wcześniaka...? Jakby się sami do błędu przyznali. Może mogli jeszcze poczekać z cięciem i poobserwować was na oddziale? Rzeczywiście bądź tu mądry, teraz się człek nie dowie. Dobrze, że Wiki jest z tobą, szybko nabierze wagi w końcu przy mamie najlepiej.

Nie znam się ale mój gin nie kazał mi się bardzo przejmować moją marną już szyjką, póki wody płodowe, łożysko, przepływy itp. jest ok. Zacznie się to się zacznie i już. Skurczy bardziej już nie opanuję. Na razie trochę pomaga leżenie, nospa i kąpiele.

Nie wiem tylko co z tą wagą dzidzi. Zgłupiałam, choć wiem że sprzęty usg nie są dokładne ale: 02. 01 synuś u gina miał mieć 2700 gr, w szpitalu 11.01 lekarz stwierdził 2500 gr (choć nie wiem czy nie podał wagi tak na oko), teraz 24.01 wyszło że mały ma 3400 gr i usg określiło dziecko na 39 tydzień, a jest 36. Nie będę wnikać, na pewno rośnie bo jak mnie kopnie albo się wierci to boli coraz bardziej. Czuję, że rośnie

Dziś byłam na ostatnich badaniach krew, mocz. Jeszcze jedna wizyta u gina 7 lutego. Muszę wytrzymać oczywiście w dwupaku, choć jest mi już bardzo ciężko. Jakby było mało rozwalił mi się ząb. Ciekawe czy mnie jeszcze jakiś dentysta przyjmie i czy mu nie urodzę na fotelu.

Śniło mi się, że faraon kazał mojemu mężowi, który był wielkim panem obwieszonym złotem od głów do stóp mieć jeszcze czwarte dziecko Oczywiście ja byłam niewolnicą i musiałam mu ulec. Tylko, że ja jeszcze trzeciego nie urodziłam. I obudziłam się w szoku i z bolącym skurczem. Im bliżej tym głupsze sny
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 27-01-17 o 12:31

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hahha Juja masz niezle sny, az sie usmiałam
    co do Komiwy to ginekolog liczy tyg ciąży wg OM, a neonatolog poprostu okreslil dziecko jako na 36, tak moze byc, nie ma w tym zadnej pomylki
    ginekolodzy czasem wola zrobic szybciej cc, gdy przeplywy sa dobre niz wyciagac dziecko z zamartwicy
    ja dzis tez mialam pobranie krwi, we wtorek ide na wizyte
    co do wagi w usg to niestety roznice moga byc i to duze, kazdy inaczej nieco stawia znaczniki i jak sie oznacza obwody to niby 2 mm nieduzo ale w ogolnych pomiarach wychodza duze rozbieznosci

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Mnie dziś obudził przed 4 rano silny ból głowy, zatok, uszu, przy uszach za nimi... No szok myślałam że nie minie , wzięłam proszka , położyłam mokra chusteczkę na czole i jakoś przed 6 usnełam. Rano od razu krople do uszu i jakoś już lepiej funkcjonuje, nie wiem gdzie mogło tak mnie zawiac bo nigdzie nie wychodzę, wczoraj tylko do sklepu na dół po bułki i tyle.
    Juja- to masz sny .
    Mi też dziś jakieś głupoty się snily ale już nie pamiętam.
    Na dodatek miałam teraz wieczorem mała biegunkę, mam nadzieję jednak ze to nie przygotowanie do porodu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów