Strona 13 z 91
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Dlaczego koło 8 tygodnia? A jeśli nie umiem się doczekać :PP to jeśli pójdę jutro w połowie 5 tygodnia to ta wizyta może ciąży zaszkodzić?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    malinowa absolutnie nie zaszkodzi, ale tak jak magera napisała w 8 tygodniu już naprawdę dużo widać.
    Ja poszłam na pierwszą wizytę też w 5 tygodniu i widać było tylko pęcherzyk ciążowy, nawet zarodka nie było widać. Tydzień póżniej zobaczyłam dopiero zarodek i serduszko

jestem chyba przewrażliwiona. Za dużo na internecie o pozamacicznej o pustym pęcherzyku itd.. pierwsza ciąża była nie powodzeniem...po łyżeczkowaniu...chociaż niby po badaniu hist. Lekarz powiedział, że to niby nie była ciąża,....drugi powiedział, że na pewno to była ciąża...więc jestem pogubiona... Teraz znów jestem w ciąży bardzo ładna beta hcg mi wyszła...jestem o wiele spokojniejsza i pewniejsza tej ciąży, ale chucham na zimne..dlatego tak mam jak mam teraz... mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Będzie dobrze! jeśli faktycznie czujesz taką potrzebę to znajdź sobie dobrego lekarza i umów się już teraz. Będziesz spokojniejsza wtedy.
    Też się martwiłam po pierwszej wizycie że zarodek się nie rozwinie. Ale się rozwinął na całe szczęście teraz też z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę czy wszystko się dobrze rozwija.

nati89 zobaczysz wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki z całego serduszka za Ciebie i Twoje maleństwo :*

maalinowa oczywiście, że ciąży nie zaszkodzi, ale niczego się nie dowiesz. Ja w pierwszej ciąży też poszłam do gina ok. 5 tygodnia i jedynie co się dowiedziałam to, że macica jest rozpulchniona i albo to ciąża, albo niedługo dostane @, bo wtedy też macica jest rozpulchniona i kazała mi przyjść za 2 tygodnie, dopiero wtedy założyła mi kartę ciąży, a USG miałam dopiero ok 12 tygodnia.

A ja dzisiaj czuję się tragicznie. Przez cały dzień na samą myśl o jedzeniu robiło mi się nie dobrze, a przed chwilą myślałam, że zwymiotuję z głodu i jeszcze głowa zaczęła mnie boleć okropnie
    Ostatnio edytowane przez Magera ; 21-06-16 o 20:40

Magera współczuje Ci mówią, że migdały są dobre na młodości. Jestem właśnie po wizycie u lekarza, na USG nie było jeszcze nic widać nawet pęcherzyka, dziewczyny mieliście racje w sumie byłam na to przygotowana. bo to 4 tydz. i dwa dni... to za wcześnie jest by cokolwiek zobaczyć, lekarz kazał mi przyjść za 10 dni i wtedy będzie już coś na pewno widoczne, tym nawet się nie zestresowałam. Ale przepisał mi luteine dopochwowo raz dziennie wieczorem na podtrzymanie ciąży bo pierwszą poroniłam i tym właśnie się najbardziej dzisiaj zestresowałam... mam leżeć odpoczywać itd. no i neospe mam w razie skurczy... mam nadzieje, że tym razem będzie wszystko...dobrze.. bardzo mocno.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    maalinowa wszystko będzie dobrze. Pęcherzyka jeszcze nie widać, bo jest za wcześnie. Nie denerwuj się... myśl pozytywnie

Ja dzisiaj byłam u gina i wszystko jest ok. Ciąża ma 6 tygodni i 2 dni, termin na 13 lutego, a dzidzia ma 5 mm i jest zdrowa Słyszałam serduszko coś wspaniałego
    Mąż mnie ukatrupi, bo powiedziałam mu, że dzisiaj nie będzie usg (bo nie wiedziałam, że od razu zrobi mi usg-w pierwszej ciąży musiałam specjalnie umawiać się na usg) i poszedł do pracy zamiast ze mną do gina, a ja sama z małą pół dnia w przychodni spędziłyśmy.

Magera dzięki za wsparcie przeraziłam się, że pęcherzyka nie widać...bo na necie pisały na innych forach źle rzeczy. To ja od razu zaczęłam się znów bać...co chwile patrzyłam, czy mam jeszcze ból piersi i czy są większe...jestem przewrażliwiona i przerażona i ta luteina... no i te bóle podbrzusza podobne jak na okres...ale to wszystko lekarz powiedział, że to normalne...tylko, że jak mocniej za boli mam wsiąść neo-spe i się nie stresować w sumie to wszystko jest ok...rano nawet mnie trochę na wymioty ciągnęło..a piersi raz bolą raz nie najwięcej wieczorem i rano..a w ciągu dnia tak sporadycznie...uspokoiłaś mnie dzięki dzięki...raz jeszcze.

I faktycznie masz racje, że za wcześnie by było coś widoczne , ale cieszy mnie Twoje 5 mm szczęście i oby zdrowo rosło

maalinowa w pierwszej ciąży też byłam przerażona i non stop siedziałam na forach i czytałam różne gazety, aż mama zabroniła mi cokolwiek czytać na ten temat. Pamiętaj, że stres może zaszkodzić dziecku, dlatego nie stresuj się. Odpoczywaj. Luteine dostałaś, ponieważ jesteś po poronieniu i to pewnie profilaktycznie, żeby nie było powtórki z rozrywki. W każdym razie nie denerwuj się i nie myśl za dużo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów