Strona 128 z 231
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 2302

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo trzymaj się i w wolnej chwili daj znać jak mała. Na pewno będzie dobrze tylko trzeba dac kruszynce troszkę czasu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Dziewczyny może narazie wstrzymać się lepiej z femaltikerem i innymi preparatami na laktacje. Bo jak ruszy laktacja to możecie sobie nie poradzić. Albo przynajmniej dawkujcie z głową go , znam dziewczynę która też coś stosowala na laktacje bo na początku było marnie, wypila bez pojęcia ileś tego na drugi dzień mleko jej szło razem z krwią, więc może poradzić dobrze się położnej ile tego wypić itd.
    Kasjo- myśl pozytywnie, wiem że to łatwo powiedzieć bo nie mam takiej sytuacji, ale jak się zalamiesz będzie jeszcze gorzej. Córeczka na pewno sobie poradzi tylko musi mieć czas w końcu sporo wcześniej się urodziła.
    Nie poddawaj się, trzymam kciuki!!!!! :*

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    MalaM gratulacje! Dużo sił i szybkiego powrotu do pełni sił życzę
    Kasjo koniecznie daj znać jak u Was. Martwię się.

No to się lutówki posypały....

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Heja, niunia walczy, niestety jest pod respiratorem, robia badania, podejrzewaja wrodzone zapalenie pluc a oprocz tego nie ma zamknietego przewodu botalla. Niechce pisac szczegolow aby przyszle mamy sie nie marwily. Sytauacja nie jest dobra bo moze zmienic sie nawet z godziny na godzine. Pozostaje nam czekac i wierzyc ze bedzie wszystko ok.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Kasjo modlę się o zdrowie dla Malutkiej i siłę dla Was. Mam nadzieję, że jak najszybciej nastąpi poprawa.
    Pozdrawiam

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Kasjo kochana ja podobnie jak Jula modlę się za Was i wierzę że będzie wszystko dobrze !!!Po prostu musi,innej opcji nie ma !!!!

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Kasjo trzymaj się. Napewno bedzie dobrze, musi być !!

Mnie dopadła grypa, ledwo żyje ... najgorszy kaszel bo mam wrażenie że mi płuca wypadną

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Kasjo dla przykladu powiem Ci że mielismy w rodzinie przypadek ze dziecko urodziło się w tragicznym stanie ,z pękniętym plucem....Mały prawie 2 tygodnie był pod respiratorem ,jego szansę na przezycie były znikome.....Teraz mały ma nie całe 2 miesiące ,jest już jakiś czas w domku i jest wszystko dobrze !!!!!! Wierzę że i Twoja córeczka jest tak silna i wszystko się dobrze skończy !!!!Pozdrawiam i trzymam kciuki

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    MMARTA ja nie dawno przechodzilam przeziebienie i kaszel ....Wiem że szczegolnie on może być niebezpieczny bo może wywolac skurcze.....Dobrze jakby lekarz Cię osluchal czy nie masz zmian na plucach czy oskrzelach....No A mi dok ogólna kazała stosować Drosetux 3 razy dziennie po lyzce i po 2 dniach zmniejszyłam dawkę bo było już o wiele lepiej ....Powiedziała że spokojnie mogę ten syrop stosowac,ze nawet ona sama w ciąży go brala.....

Kasjo, Komiwa i MałaM tez trzymam kciuki za wasze maluszki. Dziewczyny wszystko będzie dobrze! Ja w to wierzę! Trzymajcie się :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów