Strona 126 z 252
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    KASJO kochana napewno będzie wszystko dobrze ! Nie dziwię Ci się że się martwisz o maleństwo ,że widok córeczki pod aparatura Cię doluje.....Ale musisz być dobrej myśli bo na pewno wszystko się ulozy!!!!Wierzę że córeczka jest silna i za,kilka dni zacznie sama oddychać i będziesz ja tulic w ramionach!!!!Trzymam z całego serca kciuki za kruszynke!!!!!!buziaczki od cioci z forum :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Kasjo trzymam za Was kciuki. Musi być wszystko dobrze, trzymaj się tej myśli. Malutka na pewno jest silna i sobie poradzi.

Kasjo i ja trzymam kciuki. Napewno malutka jest silna i da rade!

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Kasjo gratuluję córeczki. Musisz być teraz silna, zwłaszcza dla niej. Wiem, że widok maleństwa w inkubatorze boli twoje serduszko, ale dzidzia sobie poradzi.

Sama jestem w sytuacji gdzie w każdej chwili mogą mi odejść wody (35 tydzień) i w szpitalu lekarze zgodnie zapewniali mnie, że w dzisiejszych czasach wcześniaki szybko nadrabiają do dzieci urodzonych w terminie. Zresztą mam przykłady w rodzinie i u przyjaciół.

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 19-01-17 o 17:57

Kasjo wszystko będzie dobrze, moja siostra urodziła w 28 tc I mały Antek ma już 2 lata i w ogóle po nim nie widać, że jest wcześniakiem. Twoja córeczka napewno da sobie radę <3 Gratuluje i dużo zdrówka dla was kochane :*

Ja mam okropne skurcze łydek rano -_- przez 10 lat jak trenowałam pływanie, takiego bólu nie doświadczyłam masakra... kupiłam sobie magnez.. i mam nadzieje, że pomoże... ale myślałam, że się popłacze rano... to już drugi raz.. a na jednej nodze, to aż zakwas mam na łydce jakbym maraton przebiegła...

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Kasjo- Kochanie gratuluję!!!! Nie martw się dziewczynki są bardzo silne , na pewno sobie poradzi mała kobietka . Trzymam kciuki bardzo mocno, nie bój się i nie dopuszczaj do siebie czarnych myśli. Mleko na pewno się pojawi tylko pewnie też nerwy robią swoje. Głowa do góry, myśl tylko pozytywnie , córeczka twoja tego potrzebuje. Trzymam kciuki za was :* .

Hej. Ja również zostałam rozpakowana już. Również Wiki jest w inkubatorze bo urodziła się cała zasluzowana i zachlysnela się wodami.... Ogólnie ma 2700 i 49cm. Koniec końców dostała 9/10 pktow ale ma podłączony do noska tlen i kroplowke ma podłączona i podawane ma płyny...

Też się ogromnie martwię kasjo. Tak jak ty. Neonatolog stwierdziła, że ona taki dobry 36 tydzień dopiero.... Też nie podali jej sterydów...

Udało mi sie wycisnąć troszkę mleka, zobaczymy jak pójdzie dalej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Komiwa w takim razie gratulacje również dla Ciebie :* trzymajcie się dziewczyny i życzę szybkiego powrotu do pełni sił żebyście mogły zająć się Waszymi maleństwami będzie dobrze! Musi być

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Moja Ewunia wazyla tylko 2350g i ma 46cm. W pluckach tez miala wody wiec ja intubowali. Niestety wyszly w badaniach podwyzszony parametry wiec podaja antybiotyk na infekcje. Udalo mi sie wycisnac z 1ml mleczka, polozna mowila ze kazda kropla jest wazna. Niestety bardzo moje slonko nie lubi dotykania odrazu placze i macha nozkami i raczkami co powoduje utrate energii dlatego jak slodko spi to nie chce jej dotykac. Dzisiaj trzymalam dlon na niej tylko pare minut. Mam nadzieje se jutro bedzie lepszy dzionek.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. To i ja się pochwalę. Wczoraj o godzinie 4.20 zostałam mamą slicznego chłopca 18 przed północą odeszły mi wody i się zaczęło. Niestety mój maluszek też miał problemy z oddychaniem. Zdiagnozowali i niego wrodzone zapalenie płuc i podali antybiotyk. teraz lezy pod tlenem. Martwię się bardzo i niego ale jednocześnie jestem mega szczęśliwa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów