Strona 125 z 252
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Szyjka ledwo co sie trzyma, co to oznacza. Czy ktoras z mama tak miala. Dopiero 35tydzien martwie sie ile jeszcze zostalo do porodu..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    no ja z kosmetykow dla bobasa biore tylko cos do pupy, u mnie w szpitalu nie myje sie noworodkow.
    a podkłady zastanawiam sie czy brac bo w sumie po co? neonatolodzy badaja dzieci w tych lłóżeczkach.
    a co do sennosci, to dzis wyjatkowo, ale slabo spalam w nocy, nie umiem juz znalezc wygodnej pozycji

Carlaaa podkłady pod pupę do przewijania takie na zmiane pampersow cienkie wymienne. U nas nie ma przewijakow w szpitalu tylko na łóżkach się przewija. A u nas położne pod kranem kapia dzieci i tormentiol tez spakowany.
    Mama parki nie martw się. Co prawda nie byłam w takiej sytuacji ale już jesteśmy w tak zaawansowanej ciąży ze dzidziuś sobie poradzi w razie co
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 18-01-17 o 17:42

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Mama parki mi tak mówią. Ze szyjki prawie nie ma. I z taka szyjka miesiąc już leżę. Nasze dzieciaki wagę sporą mają, do tego płuca powinny być wykształcone także nie jest źle. Wiadomo że każdy dzień jest ważny ale 35 tydzień to już prawie 9 miesiąc.

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Dostałam w szpitalu 2 zaszczyki na pluca dla malenstwa wrazie czego. Ale synus dopiero wazy 2200 (tydzień temu tyle wazyl) takze malutki.. Mam nadzieje zee przynajmniej 2tyg jeszcze posiedzi.. Chodz juz wieczorami biora mnie skurcze, ale po cieplej kapieli. troche sa mniejsze.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    U nas w szpitalu też nie kąpały dzieci, dlatego biorę tylko krem do pupy. Kocyka nie biorę bo pamiętam że oni jakiś dawali zresztą moje dziecko i tak spało w rożku. Też wzięłam dwa podkłady do przewijania tak na wszelki wypadek aby były. Teraz rożek mam złożony w kostkę w torbie wtedy miałam osobno więc trochę też tam zajmuje. Mi z takich rzeczy to głównie doszła woda dwie butelki litrowe( poprzednio wodę przywiozl mi M na drugi dzień), biszkopty , wafle suche i tyle w sumie, ale zawsze coś i jednak miejsca ubywa.
    Co do ubrania na wyjście to body dł rękaw, śpiochy, skarpetki, kaftanik i na to kombinezon ciepła czapka, cieplejszy kocyk myślę że wystarczy.
    Ja wizytę mam dopiero 31 więc nie wiem nawet jaka waga itd ale sądzę że do tej pory to już na porodówce będę.
    Co do spania to i ja marnie śpię, dziś w dzień się zdrzemnełam chwilę ale ciągle ziewam. Za to zgaga mnie nie opuszcza już nie wytrzymuje z nią , a mówią że od 36 tyg koniec ze zgaga....

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    no dziewczyny ja wlasnie ruszam jeszcze na ferie ze starszakiem na kilka dni, zdeklarowal sie wczoraj ze chce zostac u babci, zobaczymy bo ostatnio tydzien u niej siedzial.
    Mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo, bo wokol same lasy, najblizszy szpital ok 25 km tez przez lasy trzeba jechac, w dodatku nie wiem czym chyba karetka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Mama parki u mnie też z szyjką kiepsko. Dlatego cały czas leżę. Takie mam zalecenie lekarzy. Widzę poprawę w postaci mniejszej ilości bolesnych skurczy, ale że jestem osobą cholernie aktywną to przyznam ze wstydem, że psychicznie momentami wysiadam i po prostu chce mi się wyć. Ale co się nie robi dla dobra dzidziusia. Staram się cieszyć każdym kolejnym dniem w dwupaku i myśleć optymistycznie.

Od 2 stycznia straciłam na wadze 4 kg. To do mnie nie podobne. Ale myślę, że miałam dużoooo wody w organizmie.... Tylko mąż mnie wczoraj dobił bo powiedział, że mi się brzuch zmniejszył. Dobrze, że dopiero co mnie wybadali w szpitalu i było ok a do tego kolejną wizytę u gina mam za parę dni bo bym oszalała ze stresu.

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    Ja po wizycie, wszystko jest w porządku, usg na razie nie miałam, od przyszłego tygodnia mam zacząć robić ktg. Ja torbę mam w połowie spakowana, ale też się nie mieszczę i chyba muszę większą kupić podkłady to ja biorę ale bardziej dla siebie. Przy pierwszym porodzie położne prosily żeby mi ktoś kupił bo tak to miałam brudne prześcieradło (oczywiście mi wymieniały ale z podkladami zawsze bardziej higienicznie) A w dodatku u nas w szpitalu nie pozwalają mieć majtek nawet tych jednorazowych. Zabieram ubranka w rozm. 56, z kosmetyków tylko bepanthen bo mają tam emolienty do kąpania, rożek też dadzą szpitalny więc o tyle mam chudsza torbę. Jak by się okazało że coś jeszcze potrzebne to mąż mi przywiezie
    Wy się martwicie że zaraz będziecie rodzić a mnie w zły nastrój wprowadza przeczucie że znowu urodze 2 tyg. po terminie. Ta myśl że znowu będę czekać i czekać i leżeć długo w szpitalu mnie wykańcza. Chociaż po odstawieniu nospy czuję skurcze ale od nich na pewno nie urodzę
    A i mimo to że niewiele przytylam czuję się bardzo nie atrakcyjna, a jak Wasze samopoczucia?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Hejka, super ze jestescie spakowane. Ja nie zdazylam w wtorek wieczorem pojechalam na IP bo troche sie martwilam ze mala za malo sie rusza. Zbadali i niby ok wszystko ale zatrzymali na obserwacji. Czulam sie dobrze ktg bylo ok, tylko malo ruchow. W nocy po 24 niunia zaczela sie ruszac wiec sie uspokoilam ze pewnie wszystko ok. Niestety po 1 w nocy cos mnie mocno ukuło i po 2 minutach poczulam ze cos leci mi z pochwy. To byly wody. Lecialy cala sila. Lekarz obliczyl mi ponownie dzien i tydzien ciazy, stwierdzil ze wlasnie skonczylam 35 tydzien wiec bedziemy raczej rano rodzic. I tak moj skarbek przyszedl na swiat po 12. Niestety plucka sie nie wyksztalcily i jest podpieta do respiratora w inkubatorze. Straszny widok, mi caly czas chce sie ryczec. Niestety mleka prawie wogole nie mam, cwicze laktatorem ale kiepsko to idzie 2,3 krople. Niby kazda kropla jest wazna ale ja znowu sie dobijam ze nie mam tego mleka. Boje sie kupic wozek i lozeczko. Trzymajcie kciuki za moja niunie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów