Strona 123 z 252
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Hej, dziewczyny. Ja mam ciągle problemy z internetem, dlatego tak często mnie nie ma. U mnie wszystko w porządku.. powoli do przodu. Dzisiaj zaczynam 35 tc, 34 są skończone. W tym tygodniu czeka mnie wizyta u Endokrynologa kontrolna, w przyszłym tyg ginekolog i będę wiedziała czy GBS mam ujemny czy nie od wczoraj mam takie bóle w podbrzuszu rozwierający, nie pachwiny.. nie krzyż nie miednica... tylko na poziomie nie wiem pęcherza, pochwy.. leżeć się nie da.. ani na jednym boku, ani na drugim boku...ani chodzić ani siedzieć ani sikać się nie da... a w nocy tak bolało, że myślałam. że poród się zaczyna.. dziś ból nie ustępuje.. nawet po neospie... też taki ból macie? pochwy nie wiem czy to pochwa w niskim dole podbrzusza?

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie tak samo mała się rozpycha. Czasami jeszcze kopie lub się "otrzepie" lub gmera raczkami w dole brzucha. Ogólnie rusza się dużo i często, szczególnie mocno po 21. Napiera na szyjkę, że aż się prostuję. Nie mówiąc już o dziwnych dźwiękach, które się czasami wydobywają :-) Mój brzuch przybiera różne formy przez to. Często jakieś górki wystają. Śmieje się wtedy, że się nastawia do głaskania :-) Rano też spi smacznie i powoli się rozbudza.
    Mam mały brzuch i łożysko nie jest z przodu i pewnie to ma wpływ na to, że tak ją czuję.

kasjo twoja cora zawsze była spokojniutka i leniuszkowata, nie martw się, oczywiście bądź czujna i jak coś jedz do szpitala ale myślę, że taki jej urok.

Ja z kolei się martwię kiedy mała się dłużej nie rusza lub ma właśnie leniwe godziny bo z kolei takie zachowanie do niej nie jest podobne.

Każdy maluch inny. Sama na pewno już wiesz kiedy trzeba sprawdzić czy wszystko ok.

Wczoraj byłam na ktg, wyszły napinania, ale wszystko w porządku. Lekarz tylko stwierdził, że coś się zaczyna dziać ale na szczęście mnie w szpitalu nie zatrzymał. Dzisiaj mam znowu jechać na ktg. Biorę nospe na skurcze od tygodnia.

Oby malce w naszych brzuchach były tyle ile trzeba. Niewiele od nas zależy już teraz niestety trzeba zaufać lekarzom, że wiedza co robią...

Bólu takiego jak opisujesz maalinowa nie miałam, ale parcie mocne na szyjkę. I czasami zaboli jak mi wbije coś w łono ;-)
    Może w ten sposób twój organizm przygotowuje się do porodu?

Aż się dziwię, że mi czop żaden nie odpadł skoro tak mała się rozpycha. Chyba nie jest możliwe, żebym coś takiego przeoczyła?:-)

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Malinowa ja tez sobie nie przypominam takiego ciaglego bolu, pobolewalo, klulo, ciagnelo bardziej pochwa pachiwny niz podbrzusze ale mijalo. Nawet jak mialam skurcze to takiego ciaglego bolu nie mialam. Duzo sikasz? I pobolewa tez przy silakaniu? Moze to zapalenie pecherza.
    ja Gbs juz mam zrobiony-ujemny. Troche za szybko ale moja lekarka stwierdzila ze juz zrobimy bo przez ta pepowine trzeba szybciej sie przygotowac.
    Komiwa wlasnie ja mam problem bo nie moge wyczuc mojej corci. Moze nie jestem dobra mama Mala ma kilka dni takich ze od rana do wieczora caly czas ja czuje a potem przychodzi kilka dni ze jest leniuch. Boje sie ze zlekcewaze objawy, ze cosnie tak, a po drugie jestem panikara.
    Mala po slodyczach sie rozruszala i przez pol godzinki sue ruszala, potem godzinka przerwy i teraz czuje male ruchy pewnie zaraz znowu pojdzie spac.

No na pewno nie jesteś złą mamą!
    Jesteś czujna i reagujesz od razu jak tylko coś cię niepokoi więc robisz wszystko co trzeba i jak trzeba.

Myślę, że jeśli byłabym w twojej sytuacji, biorąc pod uwagę pępowinę, to też bardzo bym się przejmowała i jak to mówisz panikowała. Szczególnie, że u mnie niby jest wszystko ok i pod kontrolą a i tak odchodzę od zmysłów czy na pewno jest wszystko ok. Tak samo jak ty przejmuję się bardzo, że coś przeoczę, czegoś odpowiednio nie rozpoznam i nie zareaguję na czas.

Głowa do góry to już ostatnia prosta :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey ! Co do ruchów to tak jak u Was ,synuś się rozpycha i zazwyczaj jest to bolesne szczególnie cierpi mój lewy jajnik :-) Kasjo Na pewno nie jesteś panikara tylko po prostu odpowiedzialna kobieta która się martwi i kontroluje stan swojego dziecka!!!!dla mnie to normalna sytuacja bo raczej większość z nas tak się zachowuje i się martwi ....mało znam przyszłych mam które na luzie podchodza do ciąży.....

Od wczoraj popołudnia mnie tak boli, a od zeszłego poniedziałku jestem na furaginę ale tak dziwnie czułam, jakby mi szyjka się rozwierała... Komiwa ja też strasznie panikuje... wszędzie, gdzie coś piszę o złych porodach ja cały tydzień mam do dupy bo tak się nakręcam,.. i się strasznie boję wszystkiego na wszystko chuham dosżło do tego, że ciśnienie mierze 3 4 razy dziennie bo się tak boję zatrucia ciążowego.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Maalinowa bo Ty masz zapalenie pęcherza tak ???? Ja przed pierwsza ciąża walczyłam przez 5 lat z zapaleniem ....miałam non stop ,nawet częściej latem ,żadne leki na długo nie pomagaly....wynikalo to z mojej budowy i lekarz powiedział że prawdopodobnie po ciąży się uspokoi bo jak wszystko sie rozszerzy to i pęcherz wejdzie na swoje miejsce ....No i miał rację ....jest już wszystko dobrze i mam nadzieję że tak już zostanie bo straszny ten ból był .....Ja całą pierwsza ciążę lykalam tabletki na bazie żurawiny....Tobie przy furaginie mogę polecić sok,herbatę z żurawiny bo jest moczopedna,suszona też warto jeść no i ja brałam witamine C bo zakwasza mocz ,możesz pić dużo wody z cytryną ....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    A teraz co u nas ....miałam dziś wizytę i jest wszystko dobrze ! Pobrala mi dziś gin wymaz na gbs także za parę dni wynik .Synuś miewa się doborze,jutro wchodzimy w 36 tydzień a mały waży 2700.... Wczoraj bylismy na sesji zdjęciowej brzuszkowej :-) dziś już mamy zdjęcia ,no cóż widać że mi sporo kg przybylo ale ogólnie zdjęcia super ,fajna pamiątka.....

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Hmm tak sobie przypomnialam, ze moj lekarz luteiny zalecil brac tylko do konca 35 tygodnia. Na ewentualne skurcze zostanie mi magnez oraz spazmolina. Chcialam doczytac czemu mam tylko do 35 tygodnia ale nie znalazlam odpowiedzi. Moze ktoras z was wie? Wogole w jedym artykule wyczytalam ze luteine lub duhaston powinno sie brac do 20 tygodnia bo potem rzekomo i tak nie pomaga. Ja sie z tym nie zgadzam, bo jak przez tydzien bylo dobrze to mialam zaczac zmniejszac dawke aby zaprzestac stosowanie, (tobylo kolo 30 tygodnia) ale powrocily pobolewania podbrzusza wiec wrocilysmy z lekarzem do wczesniejszych dawek.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Kasjo chodzi chyba o to ze progesteron jest wazny i ma najwyzszy poziom we wczesnej ciazy, dopoki nie pojawi sie lożysko.Potem poziom progesteronu naturalnie się obniża.Ja duphaston brałam tylko do 16 HBD. Poza tym progesteron hamuje wszelkie skurcze macicy, nawet te Hixona- ktore przygotowywuja macice do porodu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów