Strona 122 z 252
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Tak wyszlam ale na wlasne żądanie, bo i tak bym wyszla jutro. Wiem ze jeden dzien by mi sie nie stało. Ale na jeden pieron wyszedl czy bym byla w domu a tam. A chodzilo lekarzowi o to bo mialam ostatni zaszczyk na pluca i zebym sie dobrze czula sie po tym zaszczyku. A ja dobrze sie czuje po tym zaszczyku. Tym bardziej ze wczoraj mialam i przy pierwszym tez mialam podawane te zaszczyki. Inic mi nie bylo i nie ma skutkow ubocznych. I stwierdzilam ze sie wypisze i pojade do coreczki do domu. Mam jeszcze leki na przeziebienie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    A ja chyba za bardzo się pochwalilam wczoraj....pisałam wam ze narazie jestem spokojna o poród ze może wytrzymam bo czop nie odpadł itd.
    No i bach.... dziś właśnie odpadł , wiedziałam gdzieś w głębi ciała ze nie dotrwam do tego następnego usg.
    Znowu ta moja dzidzia będzie malutka, w pierwszej ciąży jak mi nawet odpadł to byłam spokojna chodziłam jeszcze dużo na miasto a dziś już wszystko we mnie chodzi, zaczynam się denerwować, oby tylko posiedzial jeszcze tydzień ten mój chłopczyk to ciąża będzie uważana za donoszoną...

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Caly ci odpadł? Jak to miej wiecej wyglada? Pamietam ze w 21 tygodniu wyszla mi duza zbita, galaretowata zolto-kremowa wydzielina i spanikowalam ze to mozebyc czop, oczywiscie udalam sie do lekarza. Ale to byla tylko wydzielina. Czy dobrze mysle ze jak czop wypada to szyjka musi sie zaczac rozwierac? Obys jeszcze choc z 2 tygodnie wytrzymala. Pogadaj z synkiem . Moja niunia mnie slucha ale moze twoj skarb jest grzeczniejszy.
    Rodzinka rano juz wyjechala. Szybko zlecial ten weekend. W piatek i sobote skarb w brzuszku dawal o sobie znac co chwile (nowe glosy ja pewnie ciekawily) a teraz chyba teskni za gwarem bo leniuch sie zrobila i malo co sie wierci, ma przerwy godzinne z kawalkami, potem 3-4 razy da znac o sobie w ciagu 10-15 minut i znowu znika. Oczywiscie jak to ja na poczatku sie troche stresowalam ale sprawdzam co jakis czas tetno i ma ok, wiec sie uspokoilam. Moze ten padajacy snieg ma nania taki wplyw, zreszta ja dzisiaj tez spiaca jestem.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Kasjo- cały chyba nie aczkolwiek ciężko mi powiedzieć bo po 13 jak odpadl i co jakiś czas jak chodziłam do łazienki to się oddzielał. Zobaczymy jak będzie jutro czy też będzie czy już jednak dziś się skończy.
    To galaretowata wydzielina dosyć bardzo galaretowata, ciągnąca się może być lekko przezroczysta, lekko różowa, mleczna z lekko brązowa bądź bardzo podbarwiona krwią. W pierwszej ciąży był on bardziej mleczny bez domieszki krwi , teraz był podbarwiony dosyć sporo tą krwią.
    Może nie potrzebnie panikuje i rzeczywiście poród będzie za 14 dni a nie wcześniej ale jakoś nie umiem być w tej ciąży spokojna boję się ze bedzie coś nie tak.
    We wtorek miałam iść z córką na szczepienie i teraz nie wiem co zrobić bo M nie będzie, czy wysłać samą babcię z nią czy iść , już sama nie wiem boję się ze wychodzę sobie szybciej poród i w końcu wody zaczną odchodzić....

O mnie
    Jak czop odchodzi to trzeba udac sie do lekrza? Bo jak wody to wiadomo ze trzeba jechac na izbe najlepiej. Ja tez caly czas sie martwie/boje. Mimo, ze mala dosc leniwa jest to ma okresy aktywnosci i wtedy licze ja i ma ponad 10 ruchow przez godzine i sprawdzam tetno, wiec nie jade jeszcze na izbe. Czy moze ktoras z was zaoobserwowala po 34 tygodniu zmiany w ruchach? Wyczytalam ze z reguly malenstwo wiecej spi i ma wyrazne podzialy odpoczynku i aktywnosci. Ponadto ruchy staja sie bardziej rozpychajace, ze czuc wypychanie nozki,raczki niz typowe kopniaki jak wczesniej. Mozecie to podtwierdzic?

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Można iść do lekarza (dla spokoju) sprawdzi czy wszystko w porządku ale i tak nic nie poradzi, każe czekać jak by się coś działo to na szpital. Ja w pierwszej ciąży nie byłam po tym jak mi odpadł teraz też raczej nie będę szła, będę czekać jak sytuacja będzie się rozwijać.
    Co do wód to tak lepiej długo nie czekać i jechać od razu do szpitala i pamiętać żeby nie dac się odesłać do domu! Bo położne niektóre myślą że babki nie wiedzą co to wody itd albo uważają że muszą chlustnac całe od razu jak to nie raz na filmach jest a wody również mogą się sączyć.
    Ruchy rzeczywiście mogą być teraz bardziej rozpychajace aczkolwiek różnie to bywa u każdego. U mnie raz się rozpycha a czasem jeszcze kopie ładnie, chociaż bardzo czuje jak mi się wpycha głowa pod żebra uczucie nie zbyt przyjemne albo pupę wypina czy plecy to mało brzuch mi nie pęknie.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Czop moze odpasc nawet 2 tyg przed terminem,nie trzeba z tego oowodu jechac na IP.
    Kasjo ja nie upadłam wtedy na brzuch tylko na pośladki,poza tym bol brzucha raczej nie był zwiazany z upadkiem.Nie pojechałam na ip bo nie bylo zadnego krwawiuenia,wiec jak dla mnie spoko.
    Jezeli chodzi oi ruchy to faktycznie bardziej się teraz rozpycha.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Mój Antoś się rozpycha, ale też kopnie i ma śmieszne czkawki. Dziś w nocy dwa razy śniłam, że karmię go piersią A tak to prawie tylko leżę w domku, do pomocy zorganizowałam całą rodzinę. Wszyscy się starają, są kochani Jutro już 35 tydzień. Za tydzień mam gina, muszę wytrwać. Skurcze bolą, czasem bardzo, boli też blizna po cc, ale nie jest gorzej.
    Pobyt na oddziale patologii ciąży jednak pozwolił mi zmienić co nieco zdanie na temat szpitala publicznego. Miałam bardzo złe doświadczenia sprzed paru lat i bałam się tam teraz rodzić. Ale oprócz warunków lokalowych, tu się prawie nic nie zmieniło, dalej obskurne sale, łazienki itp. to tym razem na 5 oceniłabym pracę personelu. Byłam miło zaskoczona. Zwłaszcza młodzi lekarze byli bardzo zaangażowani. A to najważniejsze.

Pozdrawiam.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    U mnie synuś też się rozpycha. Nieraz czuję tak fajnie jak jedzie po brzuchu od góry do dołu.
    Swoje pory aktywności ma na szczęście w dzień, w nocy o dziwo śpi

O mnie
    Ja tez zawsze wystrzegalam sie szpitala ale jak trafilam w 24 tygodniu z skurczami i malym rozwarciem to zmienilam zdanie. Lekarze konkretni, lecz trzeba czasem sie dopytywac. Choc nie wszystkie polozne sa super, trafilam na jedna zołze ktora przy pobieraniu krwi zrobila mi siniaka na pol reki, mimo moich protestow dalej dźgala mnie w reke, gdzie ewidentnie bylo widac jak robi mi sie babel i krew wplywa pod skore.
    co do ruchow to niunia chyba tez spi wnocy bo mnie nie budzi. Ja chodze spac kolo 1 a ona wlasnie tak od 22/23 zaczyna byc aktywna do tej 24/1. Ostatnio nie cierpie porankow. Mala potrafi nie ruszac sie nawet z 2 godziny potym jak ja sie budze, wtedy zaczynam sie denerwowac. Jem sniadanie i czekam, tez wolno reaguje na dawke glukozy. Dzisiaj ma taki szczegolny dzien, jest bardzo leniwa, jest 13 a ona pare ruchow na krzyz zrobila i to wtedy gdy sprawdzalam jej tetno wiec juz sie martwie. Torbe mam przygotowana. Zjadlam cukierka, wypilam szklanke soku teraz leze i czekam na ruchy aby je policzyc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów