Strona 121 z 252
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Carlaaa-komiwa ma rację, daj nam my nie pogardzimy , na pewno będzie pyszny .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hahha dziewczyny, jutro wam powiem czy jest zjadliwy, chcialam upiec marcinka, nie wiem czy to znacie, , kilkanascie plackow przelozonych kremem?
    ja wczoraj wieczorem zaliczylam upadek, bylaz z psem i dzieckiem na spacerze, korzystalismy ze sniegu-moje dziecko oczywiscie na sankach i lups na kawalku lodu pod sniegiem.Troche mnie brzuch bolal
    Dzis znowu w biegu, maz w pracy, ja z dzieckiem na trening, potem zakupy a popoludniu mamy wychodne.pewnie wroce zmeczona jak dziki rex.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    nic ide jeszcze pare rzeczy poprasowac , bo u mnie zawsze tego duzo jakos
    Chyba musze jakiejś "marysi" poszukać
    jak tam mamaparki, wychodzisz?

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Carlaaa- uważaj na siebie kobieto.
    Ja dziś nie wytzymalam i wzięłam się za pieczenie rogalików , co prawda wyszło może ok 20-25 sztuk więc nie za wiele no ale zawsze coś, jajka już mam więc i może jakieś ciasto upiekę ( jak mi się zachce robić ).
    Tylko waga moja na tym ucierpi...
    Ale pal licho wagę muszę uzupełnić poziomy cukru we krwi .

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Witajcie. Wczoraj wróciłam z patologii ciąży I już pakuję torbę z powrotem na wszelki wypadek Wypisali mnie tylko dlatego, że oddział był przeładowany a na weekendach nie ma wypisów a są cały czas przyjęcia. Brałam sterydy na płucka maluszka, kroplówki z magnezem i nospę. Badali i monitorowali. Trochę załagodzi przedwczesne skurcze porodowe, ale pomału wracają Niestety w szpitalu liczą termin od zakończonych tygodni, a więc muszę się cofnąć do 34 tygodnia ciąży i paru dni a maluch ma 2500 gr - tu też korekta wagi niestety na minus. Wody płodowe ok, szyjka krótka. Ale w każdej chwili mogę zacząć rodzić Do lutego nie wytrzymam, lekarze nie dają mi szans. Siara już mi z cycków leci

Ale powiem wam, że się napatrzyłam przez te trzy dni na tyle nieszczęść, że nie jestem jakoś bardzo załamana swoją sytuacją. Moje dzieciątko choć małe to ma się dobrze. Owszem lepiej żeby pobyło jeszcze w brzuszku ze dwa tygodnie. Więc leżę i wstaję tylko do kibelka.

A to wszystko najprawdopodobniej przez cholerną grypę żołądkową po której się "posypałam"...
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 14-01-17 o 14:50

Juja będzie wszystko dobrze, trzeba wierzyć, że pochodzisz w dwupaku jak najdłużej :-) głowa do góry! :-) najważniejsze, że z maluchem wszystko dobrze i jakby co może się rodzic :-)

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Juja sytuacja podobna do mojej. Ja leżę w domu ale powoli mnie nosi i troszkę biorę się za robotę.
    Dobrze że będziesz w szpitalu, odpocząć można i opieka na miejscu.
    Trzymaj się jak najdłużej bo każdy dzień jest ważny!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Juja- trzymam kciuki żebyś wytrzymała jak najdłużej i maluch też. W szpitalu przynajmniej na miejscu będą cię monitorować.
    Powiem wam ze ja też narazie jestem spokojna o poród , w poprzedniej ciąży jak byłam na wizycie w 35 tyg to na następny dzień odpadł mi czop śluzowy i za dwa tygodnie już rodzilam córkę. Teraz w 35 tyg po wizycie narazie nic odpukac , chociaż za każdym razem będąc w łazience sprawdzam wkładkę. Wiem że w tej ciąży on też wcale nie musi odpaść ale póki co narazie trzyma mnie to przy dobrej myśli i ze może jednak wytrzymam.
    A co do siary to w poprzedniej ciąży miałam ją już chyba w 20 którymś tyg, a teraz mam może od 2 tyg dopiero ale też już się leje.

Szanowne Panie.
    Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
    W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
    Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
    Dziękuję
    https://www.webankieta.pl/ankieta/25...iezarnych.html

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Laski kochane, juz pisalam wczesniej aoe przypombe. Pamietajcie ze kazdy upadek lub mocne uderzenie wbrzuszek powinno zakonczyc sie wizyta na IP aby sprawdzic czy napewno nic sie nie stalo. Maluszek moze sie ruszac ale nie oznacza to ze nie pojawi sie jakis krwiak pod lozyskiem lub lekko sie ono nie okleilo. Nie czekajcie na bole itd. Juja obys dala rade jak najdluzej. Mi zawsze licza tylko skonczone tygodnie w szpitalu i u lekarza, nawet jak jest 34 tydz i 5 dni to wpisuja 34 tydzien.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów