Strona 118 z 252
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Malinowa ja tez mam czasem bole w pachwi ach, ciezko sie wtedy chodzi ale jak leze to mi przechodzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Maalinowa też tak mam. Czasem ten ból jest naprawdę duży. Boli mnie spojenie łonowe. Pytałam o to lekarza i powiedział ze tak jest bo sie wszystko rozciąga do porodu. Trzeba to przetrzymać poprostu.
    Szwagierka mówiła że też tak miała i im bliżej porodu tym bardziej ja bolało.

Mnie dzisiaj taki ból w pośladku złapał w sklepie, że przez chwilę naprawdę myślałam, że już stamtąd nie uda mi się wyjść o własnych siłach ;-)

W nocy zdarzyło mi się kilka razy, że przy przekręcaniu się z boku na bok naciągnęłam sobie tak jakby ścięgno w podbrzuszu z boku...hmmm nie wiem jak to inaczej opisać ale bolało mocno ;-P

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Czy ktoras zwas miala w ciazy infekcje gornych drog oddechowych? I z tego powodu wyslano ja do szpitala. Dostalam skierowanie na szpital. Wlasnie z tego powodu mam ogromny meczacy katar i boli mnie gardlo. Na dodatek czasem pojawiaja sie skurcze. I maja mi podawac sterydy na pluca. Dodam ze to 34tydz. A wedlug miesiaczki 37tyg..

Ja miałam ale do szpitala przez to mnie nie wysłali.... Wiki wtedy już była bardzo nisko ale szyjka trzymała mocno, nie miałam skurczy tylko brzuch mi się stawiał, lekarz potraktował to jak zwykle mocne przeziębienie.

Może do szpitala chcą cię położyć ze względu na skurcze a nie na infekcję?

Moim zdaniem lepiej, że dostaniesz sterydy na plucka. Lepiej się zabezpieczyć jakby co...

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hej ja tez mialam inf, 2 tyg kaszel ale nikt mnie nie wysylal z tego powodu do szpitala, mysle ze lekarz mial na mysli te skurcze

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej, ja po wczorajszej wizycie, wszystko ok jak narazie, usg dopiero 31.01 szkoda że tak długo obym wytrwała...
    Na plusie już 13 kg masakra.... myślałam że w tej ciąży mniej przytyje a tu się jakoś nie zanosi , chyba sobie za bardzo pozwalam z jedzeniem. Będę znowu miała wyrzuty sumienia ze się obiadam a moje dziecko jest małe .
    Co do tych bóli przy przekrecaniu się z boku na bok to i mi się one zdarzają , to w sumie bardziej jak skurcz chwilowy dobrze ze zaraz puszcza.
    Ja teraz cierpliwie tylko czekam na usg mam nadzieję że uda mi się wytrwać i nic się nie wydarzy, że synek posiedzi do końca a poród mnie nie zaskoczy w 37 tyg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    MałaM pytałam bo ja też mieszkam godzinę drogi do Łodzi tylko z troszkę innej strony bo ja z Bełchatowa ale chcę rodzić u nas w szpitalu, chyba że będzie taka konieczność to wtedy Łódź ale to już zupełnie inna kwestia.

Ja właśnie jestem po zapaleniu oskrzeli i nikt mnie do szpitala nie wysyłał, a kaszel miałam straszny. Byłam u internisty i moja gin też wiedziała jaka jest sytuacja. No ale lepiej chyba że dmuchaja na zimne.

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Co do wagi to ja mam od jakiegoś czasu 9kg na plusie i stoję w miejscu. Mam nadzieję że to nie zwiastuje nic złego....

olianna a teraz nie miałaś usg?

Ja 12 kg na plusie ;-P i fakt szkoda, że ilość kilogramów mamy nie przekłada się na wagę dziecka..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów