Strona 117 z 252
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Komiwa- nie martw się to dobra waga. Ja urodziłam córkę w 37 tyg i 4 dniu z wagą 2540 przez cc teraz lata i jest okazem zdrowia , raz tylko przeziębiona była. Nie była w inkubatorze nie miała podanych sterydów itd. Byłyśmy w szpitalu 5 dni ale to tylko dlatego że mała miała żółtaczke.
    Ja już jestem spakowana i trochę bardziej spokojna ze już wszystko mam w torbach. Dziś wizyta będę też mówić ginowi żeby zrobił usg w 37 zamiast w 38 będę spokojniejsza.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Aneta jestem z takiej małej wioski 20 km od opoczna. Okolice Paradyza

Moja mała w nocy odreagowała stres mamy i mnie tak skopała, że dopiero przed 2:00 udało mi się zasnąć.

Hmmm może ona taka chudziutka, bo spala kalorie podczas takiej nocnej imprezy w moim brzuchu?? :-)

Dzisiaj sobie odsypia cwaniara a ja nie mogę spać od 6... Muszę podopinac ostatnie rzeczy przed szpitalem....

Wasze przykłady mnie pocieszyły bardzo! Oby i w jej przypadku obyło się bez inkubatora i mogła być ze mną od razu :-)

Trzymam kciuki, żeby lutówki jednak zaczęły się rozpakowywać w lutym a nie w styczniu! :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Ja sie urodzilam z waga 2700 i jakos zyje nic mi nie jest moj brat mial niecale 3000 i tez normalny zdrowy chlopak a to ile lat temu bylo tez nie bylismy w inkubatorach, po prostu wyszlismy po tych dwoch dobach czy tam po ilu sie wtedy wychodzilo
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Mamaparki a te skurcze masz bolesne? Ja tez mam skurcze w dolnej czesci brzucha kilka na dzien ale one nie sa bolace. Lekarz caly czas daje mi luteine do 35 tygodnia, spazmoline oraz magnez i sie kulamy do przodu bez skierowania do szpitala. Strasznie duza rozbieznosc masz terminu porodu, szok az 3 tygodnie? Minimum 5 dni beda cie trzymac jak bedzie wszystko ok.
    Corcia bedzie musiala poczekac teraz chyba wazniejsze jest dzieciatko w brzuszku.
    Malinowa a jak u ciebie z ruchami malenstwa? Bo moja przez 4 dni byla dosc aktywna dzisiaj ma leniwy dzionek.

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    No pewnie tez by mnie nie skierowal do szpitala ale widzi ze jestem strasznie przeziebiona katar zaladowany i gardlo. I chce mi dac sterydy na szybsze rozwiniecie sie pluc z wrazie czego aby musial mi wczesniej zrobic cesarke. Bo pierwsza ciaze tez mialam cesarke, a teraz na dodatek mam lozysko przodujace. Skurcze czasem sa bolesne ale nie kazde. Mam nadzieje ze przynajmniej synus wytrzyma do tego 37tyg..

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Komiwa najpierw odpisuję Tobie. Wagą się nie przejmuj. Koleżanka urodziła w tym samym tygodniu co ja. Jej córka miała 2700 a moja ponad 4000. I co? Dziś jej córka przerosła moją Jest zdrów jak rybka. Mojej siostrze urodził się syn 3000 gr. Też się martwiła, że malutki. Ale jak on rośnie szybko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    U nas kiepsko. Torbę mam spakowaną do szpitala w razie czego. Młodsza ma anginę i chyba mnie zaraziła Boli mnie już gardło i pocę się wściekle. Na razie leczę się domowymi metodami, bo to pierwszy dzień choroby. Też kończę wyprawkę, bo sił już mniej. hej

Ból krocza, dziewczyny też to macie? Boję się odklejenia łóżyska... jak podnoszę nogę to czuję pachwiny mnie bolą.. i przy chodzeniu też mnie boli

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    malinowa mam dokladnie takie same dolegliwosci+ bol w posladkach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów