Strona 115 z 252
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Co do smoczka to ja kupilam lovi bo mi się wizualnie spodobaly :-) przy córce uzywalam canpool i też były ok ,szczególnie się przydały jak na spacer wychodzilismy bo córka nie lubiła w wózku leżeć i ssanie ja wyciszalo :-) A zrezygnowaliśmy ze smoka stopniowo,jak mała skończyła rok bez większych problemów...z resztą z córka jakoś lekko szło ze wszystkim ,od pampersow się odzwyczaila w tydzień (od razu i dzień i noc)jak jeszcze nie miała 2-latek także mam nadzieję że i synek będzie taki grzeczny :-) Jeśli chodzi o współżycie to ja też może 2 razy w tej ciąży pozwolilam na to ,jakoś nie to że nie mam ochoty ale głupio mi ze synek siedzi w brzuchu A my ...nie wiem ....nadrobimy jak dojadę do siebie po porodzie :-) Kasjo myślę że ze wzgledu na ta pepowine to dobrze że Cię wcześniej położy gin na szpital,w razie czego będziesz na miejscu i będą mogli na bieżąco monitorować i ewentualnie zrobić cc.A ja zaczelam wielkie pranie ciuszkow :-) Już 3 tury wybrane ,jeszcze pewnie 4 pralki i będę miała wszystko wyprane :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Dziewczyny mam dość intymne pytanie które kieruje do tych co biorą dopochwowo luteine lub inne globulki....Wkladam sobie luteine palcem i dziś rano zauwazylam,wyczulam ze mam tam jakby wszystko powiekszone,balam się pchać gleboko bo już na początku jakby mi coś wystawalo...I się zastanawiam czy to nie macica mi się tak nisko obniżyła....boli żadnych nie mam i sama już nie wiem czy to normalne (przy pierwszej ciąży nie stosowalam żadnych globulek więc nie wiem jak tam na dole sprawa wygladala)czy dzwonić do swojego lekarza .....Wizyta w poniedziałek ....

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Olu ja wtykalam sobie lactovaginal nie dawno. Samo wepchniecie nie bylo problemem, coc wepchlam tak gdziec na 2 cm tylko. Co zaobserwowalam to wydawalo mi sie ze scianki boczne jakby zrobily sie twarde i jakby bylo bardziej wasku niz miesiac temu gdy wkladalam pimafucin na infekcje a pozycja byla ta sama. Jak Cie to nie pokoi to lepiej przyspieszyc wizyte lub sie z nim skontaktowuj. U mnie macica jest jeszcze na odpowiedniej wysokosci,,lekarz dzisiaj sprawdzal gdy jej powiedzialam ze wydaje mi sie brzuszek sie obnizyl.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Dzięki Kasjo za odpowiedz....Zadzwonilam do mojej gin i powiedziała ze może to być całkiem normalne uczucie w tym tygodniu już ciąży ale równie dobrze może swiadczyc o czymś niepokojacym A trudno jej odpowiedzieć przez telefon....Jeśli się dziś zacznie coś dziac to jechać od razu na szpital A jeśli będzie dziś ok to jutro mam być u niej od rana ....Cieszę się ze zadzwonilam,mimo że być może panikuje ale wolę sprawdzić niż później mieć do siebie pretensje że olalam sprawe ....

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Maalinowa niezłe te twoje sny. my z mężem teraz już nie możemy ale wcześniej normalnie się kochalismy.
    A co do smoczka to ja mam jeden ale więcej nie kupię, chyba że syn będzie z chęcią cmokał.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Ola ja biorę luteine i wpycham na całą długość palca. Wydaje mi się że ścianki są pulchne, takie twardawe ale od 2 trymestru jak biorę globulki itp. to tak mam.

Jestem po wizycie... Malutka waży 2600 tylko.... Podobno długa ale chudziutka.... Szyjki już prawie nie mam.... W niedzielę ktg i do szpitala najprawdopodobniej potem zaraz....

Ale się boję o nią... Czy ona da radę na zewnątrz taka mała....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa pewnie że da radę! 2600 to nie jest mało. Spora dziewczyna

O mnie
    Komiwa da rade i wcale nie taka mala masz juz 36/37 tydzien? co tak nagle szybko szyjki sie pozbylas? Mnie dzisiaj na wizycue chociaz to ucieszylo ze szyjka sie nie skraca nie rozwiera. Ale tez sie boje o moja kruszynke i chcialabym ja mniec szybciej. Boje sie ze gdy bedzie rosnac i rosnac to sie bedzie bardziej podduszac. Wizja pobytu w szpitalu juz w 37 tygodniu nawet troche mnie uczieszyla bo tam bedziemy caly czas monitorowane. Tylko trzeba dobic do tego 37 tygodnia w zdrowiu.

O mnie
    Malam a ty jak sie trzymasz z 1cm szyjka? Ile juz masz tygodni? Bedziesz rodzic w matce polce? Mi lekarz prowadzaca polecila madurowicza lub matke, gdyz tam sa przygotowani na przypadki z pepowina.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów