Strona 111 z 252
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    No to jestem po ktg. Liczylam mala przez godzine tak jak w poprzednich dniach, niby wyszlo 8 ruchow ale porownujac z poprzednimi dniami to o polowe mniej, wiec zdecydowalam sie na ktg. Wyszlo ok, ale ruchow 6 przez 40 minut. Lekarka mowila ze nie jest to zly wynik ale jak jestem zaniepokojona to moge udac sie do szpitala na obserwacje lub jutro rano do nich podjechac jeszcze raz na ktg. Wybralam 2 opcje bo o tej porze to w szpitalu i tak za duzo nie zrobia. Moja iskierka poki co nadal leniwa lecz rusza sie od czasu do czasu. Moze to ten mroz tak na nia zadzialal. A ze ja panikara po otrzymaniu info o pepowinie to moze to wyolbrzymiam. Jak sie nie rozrusza jutro nawet na ktg to chyba dla spokoju udam sie do szpitala na obserwacje. Licze jednak ze moje sloneczko jutro rano mnie obudzi kopniaczkami lub dzisiaj kolo polnocy zacznie sie wiercic jak ma to w zwyczaju.

2. dzieckozakupy.pl
    I bardzo dobrze zrobiłaś kasjo :-)Trzymaj rękę na pulsie :-) Nie jesteś panikarą, po prostu jesteś rozsądna :-)

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Kasjo- lepiej chuchac na zimne i mieć spokojną głowę ze wszystko ok.
    Komiwa- no właśnie to mniej więcej taki ból, przynajmniej wiem że nie tylko ja tak mam.
    Nospe ja miałam zapisaną 3x1 , zresztą nospe duphaston i clotrimazol wszystko miałam brać przez dwa tygodnie, ostatnio clotrimazol odstawiłam bo szłam na badania i już nie biorę a nospe i duphaston odstawiłam wczoraj w sumie nie minęło pełne 14 dni tylko 11 więc mam nadzieję że nic nie będzie. Nospe miałam przyjmować normalnie a nie w trakcie bólu trochę mnie to zdziwiło bo 2 tyg i 3x1 tabletce... mam nadzieję że niczym nie zaszkodzilam mojemu bobasowi.
    Mnie coraz częściej pobolewa podbrzusze i w dzień i w nocy, spać nie mogę, boję się ze to już niedługo...
    Czekam na poniedziałek na moją walizkę i się już pakuje, niestety staników brak na mój biust i nie wiem co już robić .

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Ola21061987 tak moja młodsza w grudniu skończyła 5 lat a starsza 7 lat. Mimo iż obie z końca roku to zawsze były z tych najwyższych dzieciaków w grupie. Ale ja mam 170 cm a ich tatuś 195 cm Aby nie przegoniły wzrostem tatusia
    Ja też od piątku mam swoją torbę przygotowaną do szpitala. Wpadłam w popłoch bo wydawało mi się, że sączą mi się wody płodowe. A tak zawsze zaczynały mi się porody, sączenie a potem skurcze. Ale raczej to mój mały akrobata tak mi ucisnął pęcherzj Mam też od czwartku skurcze, zwłaszcza wieczorem. Nie są częste, nie wszystkie są bolesne. Przechodzą jak dłużej poleżę. Takie nie wiadomo co. Że mi się brzuch spina, to wiem, że jest ok, że mam te skurcze bolesne to już mi się nie podoba. Dużo leżę. Zrezygnowałam już całkiem z jazdy samochodem, bo mam brzuch na kierownicy i ta pogoda. Dobrze, że mam blisko super teściów to pomagają przy dzieciach. Bo to szkoła, przedszkole, choinki, baseny itp. wszędzie trzeba zawieść.

Dziś źle się czuję. Moja młodsza gorączkowała całą noc i dalej jest rozpalona. Spania mało, stresu więcej. Lekarz twierdzi, że gardełko wirus Na razie bez antybiotyku

Dzięki dziewczyny za info o no spie. No i ja czuję brzuch coraz częściej. Mały tez dość boleśnie zaczyna się wiercic <3.
    Olianna a dlaczego nie ma biustonosza na Twój biust?
    Kasjo ja córeczką tez słabo czułam ruchy i bardzo się denerwowalam. Pamietam ze trudno mi było wyczuć 10 na dzień. Leżałam z tego powodu w szpitalu kilka dni ale okazało się ze jest ok wszystko. Na usg niun i a szalała a ja nic nie czułam. Także wiem co to za strach. Teraz synki e m nawet nie liczę ruchów tak mnie oklada. Ma czasem. Kilka dni spokojniejsze ale staram s i e nie panikować.
    Juja zdrówka dla małej. Może ja wyleczcie szybko przed narodzinami?

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Papaja- mój rozmiar teraz to 70H , na targu największe do miseczki G , w sklepach brak albo mówią że producent takich dużych nie robi.
    W poprzedniej ciąży miałam 75G też był problem ze znalezieniem ale ostatecznie udało mi się kupić na targu, pozyczylam później staniki mojej siostrzenicy niestety teraz ona nie myśli o ich oddaniu a co dopiero chociaż o oddaniu pieniędzy za nie ( chociaż majątek nie kosztowały), no ale ja mam takie zdanie ze albo coś ktoś pożycza i oddaje albo pieniądze by się przydało zwrócić chociaż za coś jeśli się to zostawia.
    Oczywiście są staniki na mój rozmiar na allegro czy w necie niestety jeden kosztuje przynajmniej z 70 zł nie uśmiecha mi się po prostu taki wydatek. Zresztą nie lubię kupować bielizny przez net , wolę zamierzyc.
    Jeśli będę musiała to trudno wydam tyle , już nawet mogę kupić jakieś zwyklaki bawełniane i je jakoś przerobić ale boję się wychodzić na miasto przez te pogody, nie chce wychodzić sobie porodu, o targu też nie ma mowy bo mrozy są takie to nawet ludzie z towarem nie przyjeżdżają i go nie ma. Zawsze miałam problemy ze stanikami , ot cały mój problem...

O mnie
    Niunia o polnocy sie zaczela ruszac i az do zasniecia ja czulam, nawet juz myslalam ze nie bede dzisiaj jechac na powtorke ktg ale o 3 w nocy obudzila mnie gwaltownymi kopniakami jednym po drugim cos nawet bolesnymi. Polozylam dlon na brzuszek i sie uspokoila. Wiedzialam ze jednak dzic bedzie to ktg. Bo slabe ruchy oraz gwaltowne nie za wskazane. Rano moje kochane sloneczko ladnie sie ruszalo ale i tak pojechalam. Ktg wyszlo ok, ruchow byla masa, a ja spokojnie moge spedzic sobote.
    Na sprawdzanie czy to wody naprawde polecam paski ph.
    jakby ktoras potrzebowala dupahstona to ja mam na zbyciu 2 opakowania. Obecnie uzywam tylko luteine.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O masakra, ale mnie zgaga zbudzila. Myślałam, że będę wymiotowac. Spać nie mogę.
    Olianna to ja mam identyczny rozmiar. Tzn przed tą ciąża miałam bo teraz musze mies trochę szerzej pod biustem.moj brzuszek za c zyna się jakoś tak wysoko i bym uciekała go. J a kupiłam jeden biustonosz z allegro bo jednak nie wyobrażam sobie go nie mieć. Potem dokupie jak uda mi się karmić bo też n i e wiem czy z dwulatka będzie to wogole możliwe.

I pomyśleć, że mi się marzy większy biust ;-)
    Miałam nadzieję, że chociaż w ciąży "ponoszę" sobie większe piersi a tu nic.... Troszeczkę się napompowaly i po prostu wypełniły staniki, które miałam sprzed ciąży pfffff ;-P

Wczoraj spakowalam torbę. Mam prawie wszystko co potrzeba (chyba)... Kilka rzeczy jeszcze muszę dokupić ale to drobiazgi :-) Od razu mi lepiej i mogę się trochę odprężyć :-)

O mnie
    Mi w ciazy piersi praktycznie wogole sie nie zwiekszyly, ani tez nie pobolewaly, jedyne co zaoobserwowalam to uwidaczniajaca sie siatke zyl. Ja torbe zaczne pakowac w nastepnym tygodniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów