Strona 11 z 91
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 908

Lutowe maleństwa 2017

olianna też się brzydzę robactwa, u nas w tamtym roku szerszenie nad drzwiami wejściowymi gniazdo zrobiły, przez 2 miesiące ogrodem na spacery wychodziłam bo bałam się główne drzwi otworzyć

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar kasiek2706
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-03 zobacz kalendarz
    Witam ponownie! Trochę mnie nie było i tyle czytania do nadrobienia;-) Cieszę się, że dołączyło tyle nowych mam. Na pewno będzie weselej.
    Ja też już po pierwszej wizycie. I jeszcze nie do końca wiem który to tydzień, bo z terminu om wychodzi mi 3 ,ale podczas badania lekarz znalazł tętno i powiedział, że w takim razie to już co najmniej 5 tydzień. Ale i tak się bardzo cieszę, że wszystko jest ok. Może poza tym, że od razu dostałam wskazane do cc:'(

Junior Member Awatar kasiek2706
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-03 zobacz kalendarz
    Następną wizytę mam 6.07. Dostałam cały pakiet badań do zrobienia. Od lekarza mam pozwolenie na picie kawy z powodu niskiego ciśnienia, ale przez mdłości jakoś nie mogę się przekonać. Z pozostałych objawów jestem tylko powtórnie zmęczona. I mam nadzieję, że już tak zostanie, bo powtórki z poprzedniej ciąży chyba bym nie zniosła :-( Postanowiłam, że na następnej wizycie wezmę już l4. Co prawda w pracy obchodzą się ze mną jak z dzieckiem i prawie nic nie mogę robić, ale chcę już odpocząć.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Kasiek2706- a dlaczego już dostalas wskazania do cc , co jest powodem?
    Ja w tamtym roku miałam cc dlatego że Zuzia miała zle ułożenie, poprzeczne miednicowe , ogólnie nie narzekalam na cc oprócz dochodzenia do siebie, ciężko bardzo mi było, niektóre dziewczyny zaraz po cc to wyprostowane chodziły itd a ja nie mogłam długo. Dlatego chciałbym żeby drugi poród był naturalny chociaż bardzo się boję....
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 19-06-16 o 15:17

Ja też miałam cc i to była dla mnie katastrofa, długo nie mogłam się ruszyć, a po naturalnym to 3 h leżałam i biegać mogłam

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    jak tam się czujecie?
    Ja od kilku dni troszkę lepiej. Mdłości mam tylko rano, dosyć porządne bo bierze mnie na wymioty ale po południu już jest ok
    A tak to ogólnie nic mi się nie chce, mam lenia strasznego na wszystko ;p

gdybym miała wybierać to chciałabym rodzić naturalnie, no ale to wiadomo czas pokaże jak to będzie.

Junior Member
    Beatka11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czy widać już po was stan błogosławiony? Rosną wam już brzuszki? Bo mój ostatnio dość mocno się zaokrąglił Maleństwo chyba robi sobie miejsce A co do samopoczucia to ogarnęło mnie zmęczenie i totalne lenistwo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Beatka11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-08 zobacz kalendarz
    Jeszcze coś... czy któraś z was miała problem z krwią przy oddawaniu kału??? Dzwoniłam dziś na oddział ginekologiczny do szpitala i powiedziano mi, że mogę być spokojna, bo to mogą być hemoroidy wewnętrzne. Tylko czy taki problem pojawia się na tak wczesnym etapie ciąży? Jutro zadzwonię do swojego lekarza. Mam nadzieję, że to nic poważnego...

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Wiem że hemoroidy często się pojawiają w ciąży i są dokuczliwe ja na szczęście nie miałam z nimi do czynienia natomiast wydaje mi się że chyba dopiero później się pojawiają ale nie jestem pewna.
    Co do rosniecia brzuszka to ciężko mi powiedzieć bo po cesarce jest już trochę inny i nie bedzie taki płaski jest troszkę zaokrąglony ale to chyba jeszcze nie od dzidziusia, no w sumie dopiero 6 tydzień idzie.
    A co do samopoczucia to mi też się nic nie chce, też mam mdłości prawie codziennie dziś trochę lepiej było, czasem się tak źle czuje ze nawet nie mam ochoty na jedzenie mimo że głodna jestem. No i spać mi się chce bardzo w dzień niestety przy Zuzi nie mogę się położyć bo ona nieraz śpi po 40 minut a ja bym z godzinę pospala albo i lepiej. Także jeśli jesteście mamami po raz pierwszy to śpijcie jak najwięcej itd bo później trzeba będzie wstawać do maleństwa .

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Beatka mi się też wydaje że ja mam lekko inny, niż przed ciążą. Ja w ogóle nigdy płaskiego brzucha nie miałam, taka moja uroda. Nie jestem otyła nic z tych rzeczy, ale to fakt widzę lekką różnicę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów