Strona 109 z 252
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć
    My dla pierworodnego zamowilismy wózek roan bass. Koszt takiego wózka 2 w 1 1500 zł. Do tego fotelik maxi cosi cabriofix za około 540 zł. Ale wozek funduje dziadek
    Co do terminu to wg miesiączki 22 lutego a wg usg 18 lutego.
    Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    U mnie termin na 13 lutego , ale pewnie cesarka będzie wcześniej , zobaczymy jak to będzie się z czasem kształtować i czy synkowi nie zechce się wyjść wcześniej jak Zuzi.
    Co do wózka my mamy po córce, kupiliśmy nowy za 1400 już po rabacie jeśli dobrze pamiętam. Natomiast teraz trzeba kupić małej jakąś spacerówke żeby miała w czym jeździć więc też przeglądam oferty ciągle używane itd najbardziej zależy mi żeby był lekki no i w miarę wykonanie.
    Moja sterta prania dosycha do końca bo dziś pralam ubranka pieluszki itd więc pewnie jutro ewentualnie sobota czeka mnie prasowanie...
    Co do smarowania buzi po kąpieli to ja raczej nie smarowalam ale jeśli jest krem do ciała i buzi to jak najbardziej można różni są zwolennicy.
    Też mam płyn z hippa do mycia przy córce też go używałam, do ciała po kąpieli mam tym razem emulsje z dzidziusia od pierwszych dni , do pupy linomag bobo a+e No i ewentualnie krem na wiatr też z baby dream.

Hej ja mam termin na 14 bądź 17 luty. Byłam dziś na wizycie i wszystko ok. Szyjka długa bo 4 cm. Umówił mnie lekarz na 2 go luteg o aż. Mam nadzieje ze dotrwam.
    Powiedzcie dziewczyny jaki rozm kombinezonu kupujecie dla maluszkow? Taki gruby raczej nie?

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Komiwa ja kupiłam całą serię kosmetyków linomag ,do buzki po kapieli taki krem z witaminami.Używała może ktoras z Was oliwke z linomag? Bo zastanawia mnie czy nie będzie na żółto plamic ubranek?Nigdy tej firmy nie uzywalam ale polozna mi polecila,zobaczymy ...Jeśli się nie sprawdza to mam kupiony sudocrem,emolium do kąpieli i lipikar do smarowania bo sama się w tym kapie i smaruje od czasu tego uczulenia i polecam bardzo ,super są te 2 kosmetyki,skóra jak u niemowlęcia :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Papaja super że wszystko ok !A wiesz ile dzieciatko waży ?Jeśli chodzi o kombinezon to ja kupiłam na 62 ,nie taki gruby tylko takiego misia (w pepco).Ewentualnie się zastanawiam czy nie dokupić cieplejszegi pajacyka np z polaru jakby było zimno....Zależy też na kiedy termin bo jeśli na początek lutego to może się przydac taki gruby kombinezon A ze ja będę rodzic pod koniec lutego to myślę że taki misio wystarczy....Na spacer mogę go okryc kocem,kolderka do wózka i jeszcze osłona i myślę że bedzie ok :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a opuscily sie wam juz brzuchy?... ja dzis zauwazylam ze juz poszedl w dol
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    u was tez tak pada smieg? właśnie wróciłam ze spaceru z psem- on szcześliwy bo ma grube futro :-)
    Jezeli chodzi o kosmetyki to tez kupilam linomag, na bardzo chorą pupę polecam zinalfalt- nie jest tani, ale rewelacyjny.
    Dzis wlasnie piore reszte, ale prasować jutro bo dzis ide z synkiem do kolegi na zabawę- no cóż on też musi się wyszaleć.Może damy radę jeszcze dziś na sanki póki śnieg jest..
    Jeżeli chodzi o kombinezon to ja podobnie jak OLA- mam takiej średniej grubości tym bardziej ze u nas te zimy nie trwają długo, a nawet jeżeli będzie chłodniej to cieplej ubrać + kocyk.Dopiero na przyszłą zimę kupię konkretny kombinezonik.
    Rulowa mi brzuch jeszcze nie obniżył się, oby jak najpóźniej to nastapiło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Ola jeżeli chodzi o oliwke to ja niestety nie używam oliwek bo one jeszcze bardziej wysuszają skórę, chyba ze masz prawdziwa oliwke z oliwek.
    Natomiast Lipikar jest rewelacyjny, moj atopik na tym najlepiej wygladał, więc myśle ze wystarczy

Ja mam jeden grubszy pajacyk. Ale mam też kombinezon ciepły tylko, że dużawy trochę bo odziedziczony ale nie kupuję nowego. On i tak będzie tylko na spacery i żeby przewieźć małą ze szpitala do domu. Mam ciepły rożek i kocyki. Dam radę jakoś. A jak stwierdzę, że jednak nie wystarczy to dokupię.

Co do brzucha... Mój jest nisko od początku a teraz Mała już zupełnie się opuściła i lekarz miał problem, żeby na usg główkę złapać nawet. Ale szyjka trzyma mocno.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    U mnie brzuch też nisko ale chyba taki jego urok bo wysoko to on nigdy nie był. A po zebrach od malucha dostałam tylko raz.
    Kombinezon mam w rozmiarze 62. Nie jest gruby ale myślę że wystarczy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów