Strona 108 z 252
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

moja mama miała w pierwszej ciąży gestoze. Nie mam żadnych obrzeków ciśnienie mam 120/70 abo 130/80 nigdy powyżej.... martwię się tym poprostu, że coś pójdzie nie tak.. że lekarz coś przeoczy.. dzisiaj w nocy miałam koszmary, że dostałam wysokiego ciśnienia i przez to, że wypisałam się na własne żądanie... nie chcieli przyjąć mnie do szpitala...bo często u nich bywam itd...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Dzieki za rady. Cena 1800 za wozek? Szok chyba przejze oferty uzywanych.
    Malinowa nie martw sie szpitalem, ja lacznie na IP bylam 9 razy (lacznie bo w dwoch roznych szpitalach) z czego 2 razy zakonczylo sie tygodniem w szpitalu. Wizyty u swojego ginekologa naliczyla m w karcie ciazy az 12. Mialam przeboje od samego poczatku, od miesiaca czuje sie calkiem dobrze, tylko te ruchy martwia. Szpital, IP musza cie przyjac i zbadac. Wazne jest mowic im o wszystkim co cie nie pokoji, bo mozna cos przeoczyc (nikt jasnowidzem nie jest).

kasjo przejrzyj. Mojemu bratu udało się kupić prawie nieużywany wózek bebetto za 700zł jeszcze na gwarancji. Ja takiego szczęścia nie miałam :-) mój wózek kosztował 1300zł, kupiłam 2w1 koniec końców, ale fotelik musieliśmy dokupić jeszcze...
    A były tam fury za ponad 3000zł były :-D
    Bajerki, skóra, futurystyczny design :-)

Ja raz miałam schizke, że to co rulową mnie dopadło bo mnie dłonie zaczęły swędzić. Ale okazało się że to przez krem do rąk :-D

clexane i acard biorę od dnia kiedy test ciążowy pokazał 2 kreski. Jednak zastrzyki z insuliny to pikuś przy clexane :-) pewnie do samego rozwiązania musisz się kluc carlaaa?

Ostatnio mam taki apetyt, że przez całą ciążę takiego nie miałam ;-) wszystko bym wciągnęła chyba ;-P

hej hej i ja sie wzielam za konczenie wyprawki. Od wczoraj piore i ładnie, szybko schnie, piore i wózek już a niech czeka. Materac wyjełam zeby troche wywietrzał. Właściwie zostało dokupić troche ubranek i dzis popędze do tesko po body i pepko cos moze znajde. Kombinezona i czapka ciepla. Dzis mam wizyte u ginekolga i czekam z niecierpliwością. Co do apetytu mam podobie wlasnie ale kupilam sobie ryzowe wafle i wcinam jak wiem ze to tylko tak bym pojadla Co do wozka to juz zapomnialam jak sie nazywal ale narazie bedzie ten po corci a czekam i czaje okazje na wozki podwojne to sie z czasem dokupi.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    No wlasnie Komiwa nie wiem co dalej z clexane, na razie mam na 10 dni a do acardu juz nie moge wrócić, wiec zostaje chyba tylko clexane i klucie.
    Ja trez zabrałam sie za pranie, na razie pościel, kołderką i parę ciuszków. Dzis kupiłam klin i poduszkę.A synek jeszcze dorzucił gąbkę do kapieli :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Dziewczyny A jakie macie terminy ? Ja 19/20 luty :-) Pamiętam jak w pierwszej ciąży na tym forum zrobilysmy sobie z dziewczynami listę z terminami i jak się dzieciatka rodzily to po kolei dodawalysmy imię,wage itd :-)

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    co do wózka to ja kupiłam używany za 1000 zl głęboki, spacerówkę, bazę i fotelik wiec chyba dość dobra cena.Trzeba czasem poprostu poszukac okazji.Czasem warto wejść do komisu dziecięcego- czasami zdarzają sie tam fajne rzeczy dla niemowlaka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    z OM na 02.02 z usg miedzy 10-13 luty

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o wyprawkę to muszę jeszcze zamówić lozeczko i kupić klapki pod prysznic.Kasjo niestety nowe wózki tyle kosztują ....mnie mój kosztowal w sumie 2400zł A ten co na poczatku chcialam to ponad 4 tyś ale tyle bym nie dała ....Moja koleżanka też kupiła teraz używany bebetto i dala 700zł ,czasem można trafić w super stanie za małe pieniądze.Ja miałam zamiar kupić większość rzeczy używanych bo stwierdzilam że,teraz jestem madrzejsza niż przy pierwszym dziecku i szkoda kasy ...ale jak się dowiedzialam że bedzie synek,mój wymarzony synus to w końcu kupiłam wszystko nowe Tak jak córka miala :-)

Ja mam z om na 3 luty a z usg na 31 styczeń. Dowiem się kiedy mnie pokroja 10tego stycznia.
    Też się zabrałam za pranie...
    Czym się smaruje twarz noworodka? Kupiłam emulsje do ciała z hippa, na spacery mam krem z Nivea na każdą pogodę.. A po kąpaniu buzię też się czymś smaruje?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów