Strona 106 z 252
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Dzis sie juz dobrze czuje, wydaje mi sie ze te skurcze mogly bys spowodowane tym ze praktycznie poprzedniego dnia caly czas bylam na nogach nie lezalam wogole, i na dodatek niewiele spalam w nocy. Takze przemęczenie dalo swoje i moze synus domagal sie troche od mamusi aby przystopowala. Dzis praktycznie caly dzien leze i spalam.. Tylko mnie wszystko boli bo mnie zawialo w sylwestra jak patrzylismy na fajerwerki ale gdy tylko sytuacja sie powtorzy z dnia wczorajszego od razu pojade do IP i zadzwonie do swojego lekarza. Ale mam nadzieje ze juz bedzie wszystko dobrze tylko musze wiecej odpoczywac. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi mamusie! pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sterimar-zatkany-nos-aerozol-50-ml (1).jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	20.0 KB
ID:	99555 Komiwa to polecił mi gin na katar.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak karton mleka ;-)) to chyba spróbuję bo przegrywam ewidentnie bitwę z katarem....

Ja brałam Tantum Verde na gardło, Prenalen krople na katar ( nic nie dają), diphergan przez 3dni na noc (czadowo się po nim spało), i sinupret na 5 dni (nie wiem na co, niby na zatoki).
    Najbardziej pomógł diphergan bo po nim scinalo mnie z nóg i spalam i leżałam i się pocilam bo na nic innego po nim nie miałam siły....
    Czuję się o wiele lepiej ale nosa nie odzyskałam :-/

Może to cudo zadziała, które tobie lekarz polecił.... :-)

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. ja właśnie wróciłam do domu. Z racji tego że nic się nie dzieje to mnie wypisali. Mam nakaz odpoczywania, żadnych prac domowych, zero stresów (taa...).
    W czasie kiedy byłam w szpitalu mama i mąż skompletowali i spakowali wyprawkę, torbę dla mnie i małego.
    Forum już nadrobilam więc odpisuję
    Co do imienia u nas to jest źle. Pustka w głowie. Może będzie Filip albo Miłosz...
    Ja odkąd przeziebilam się na jesień biorę Wit. D i od tamtej pory jestem zdrowa. Żadnego kataru, bólu gardła itd. Także polecam witaminy.
    A ruchy mojego małego są teraz nie do przeoczenia. Mam wrażenie że rusza się więcej niż miesiąc temu.
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Witajcie. Jestem świeżo po wizycie. Zaczęłam 34 tydzień, dzidziuś ładnie przybiera na wadze 2700 gr i z nim wszystko ok. Liczyć ruchów nawet nie muszę, bo jest dość aktywny
    Lekarz dał mi jednak do zrozumienia, że mogę urodzić wcześniej, ale żeby nie za wcześnie mam nakaz leżenia ile się da. I jeśli bardzo będzie mnie boleć blizna po wcześniejszym cc to mam natychmiast jechać na szpital. Gdyby mnie bolał brzuch, miałabym silne, częste skurcze również jechać na IP. Szyjkę mam skróconą, łożysko nisko ale jak powiedział lekarz "nie przodujące" na szczęście. Dla mnie najlepsza raczej będzie planowa cesarka przed rozpoczęciem akcji skurczowej. Jestem za, nie chcę pęknięcia macicy, choć lekarz twierdzi, że w moim przypadku to mało prawdopodobne i w ogóle rzadkie. Ale wolimy chuchać na zimne. Widziałam buźkę synka na usg, wzruszające. Kolejna wizyta za 3 tyg. Zamierzam dotrwać w dwupaku więc bez wyrzutów sumienia idę leniuchować przed tv

Na przeziębienie w ciąży i nie tylko to zawsze pomaga mi syrop z malin i syrop z kwiatu czarnego bzu - domowej roboty oczywiście. Dolewam do herbatki z dużą ilością cytryny. Pycha Pozdrawiam.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny ja po sylwestrze musialam odpocząć całe dwa dni, wczoraj skończyło sie drzemką w ciagu dnia , czego bardzo nie lubię.
    Malinowa katar nie szkodzi dziecku, jedynie tobie uprzyksza dzień.AKOMIWA probowalac takich irygacji domowych?Gotowy zestaw do kupienia w aptece.
    Ja dziś mam wizytę, jestem ciekawa jak tam mały z waga. Zaczęłam prac już posciel, dzis chyba dalsza część prania

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    mam pytanie, czy kupilyscie laktatory a jesli tak to jakie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Juja- pozazdrościć tylko takiej wagi w 34 tygodniu.
    Ja wróciłam z miasta robiłam praktycznie ostatnie zakupy , zostało tylko woda i staniki do karmienia ale to może jutro jak będę z badań wracać. Teraz czekam na walizkę i można się pakować.
    Pierwsze pranie mam za sobą właśnie schnie w łazience niestety córa przełączyla wirowanie na 600 a babcia nie zauważyła więc Kapie z niego to trochę poschnie, druga tura to będą ubranka i pieluszki.
    Co do laktatorów , wiem że dużo osób chwali sobie elektryczne, ja w pierwszej ciąży kupiłam z Canpola ręczny na początku było ciężko ale dałam radę, jeśli ktoś nie chce wydać kasy bardzo to ręczny jak najbardziej , dla mnie po prostu elektryczny był za drogi i nie chciałam wydawać tyle pieniędzy, a jak by nie szło ręcznym to w szpitalach zawsze mają elektryczne do wypożyczenia, też z nich korzystałam, laktacja jak ruszy na dobre to każdym da się odciagac pokarm.
    No ale każdy wydaje i kupuję co uważa. Ja mam nadzieję że teraz cały czas będę mogła karmić piersią.

Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Witam w Nowym Roku !
    Ja mam wizyte 10 stycznia , ogólnie czuje się dobrze natomiast mieliśmy się przeprowadzać do innego większego mieszkania piętro niżej, ale tam właściciele nie dotrzymują słowa i generalny remont jest ciągle w martwym punkcie a to Ci sami u których wynajmujemy kawalerke. Obawiam się , że nie zdąrzymy i z mała będziemy musieli pocisnąć się jakiś czas w kawalerce... Mieliśmy sie wprowadzić tam w Styczniu a jak narazie to niewiem czy koniec lutego bedzie możliwy..
    Swoje mieszkanie kupujemy dopiero w przyszłym roku własnie ze wzgledu na ciaze i termin porodu teraz bysmy nie zdarzyli kupić i wyremontować..
    Także załapałam doła... ale mam jeszcze nadzieje ze może zdąrzymy...

Co do ruchów to mała jest aktywna fajnie się rusza także bardzo mnie to cieszy. Wyprawkę już kończę powoli kompletować.

Ja dzisiaj już lepiej, całą noc przespałam. Jednak to co lekarz mi polecił pomogło dziś już praktycznie końcówka kataru maść majerankową odstawiłam i te krople fitonasal także, starczy tylko to co od lekarza z oddziału położniczego dostałam.. a co dzwoniłam wczoraj do lekarza co dyżur miał bo już wytrzymać nie umiałam mam nadzieję Komwia, że Tobie też pomoże... inhalacje jeszcze wzmagały mi katar, a jedna dziewczyna co w ciąży jest poleciła mi podgrzać na patelni sól potem dać do złotka i owinąć ręcznkiem i przystawiać w miejsca gdzie znajdują się zatoki i to w tym połączeniu co lekarz mi przepisał katar ładnie zaczoł schodzić...

Ja dziś mam szkołę rodzenia, jestem ciekawa jak to będzie wyglądało Ja dopiero jutro zacznę wszystko prać łóżeczko mam już złożone i czeka na malutkiego Jasia
    Dziś ma lenia, do teraz nie wiem jak mają wyglądać te ruchy.. raz są słabsze...jednego dnia, a następnego mocniejsze.. ale zawsze jest tych ruchów ponad 10 na dzień.

Wizyta 9 stycznia ale tydzień temu pod koniec 31 tc malutki ważył 1700 gram nie wiem czy to mało czy dużo ale tak było.

Dziewczyny, tak piszecie o porodzie przedwczesnym napewno dotrwamy do terminu już bliżej niż dalej.. mmaarta ja do końca listopada będę mieszać w kawalerce... bo tak mam umowę najmu, chyba, że w maju zwolni się mieszkanie dwupokojowe które kiedyś wynajmowałam to wtedy bez zastanowienia idę tam ... a ja kawalerki też nie mam aż takiej małej chyba, że wcześniej dostane w końcu mieszkanie z miasta to też bym nie pogardziła.. alle zanim się takie wyremontuje to dobrze mieć kawalerke

MałaM cieszę się, że jesteś w domu, zawsze lepiej w domu niż w szpitalu mniej stresu będzie dobrze !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów