Strona 105 z 252
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Własnie tak mysle ze to mala. Zaobserwowalam ze takie uczucie glownie pojawia sie gdy dluzej stoje na nogach i czasem jak usiade (ale przy siedzeniu troche poruszam dupcia zmienie lekko kat i przechodzi). Tak wiec troche porobie i jak zaczyna uciskac to siup lezec na kanapie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
    Co do roznych dolegliwości to ja też nie moge długo stać bo boli mnie kregosłup.Dodatkowo gdzies głeboko kłucie w kroczu,wtedy nie mogę nawet kroku zrobić.Nie wspominając jużo brzuchu-zrobił się na tyle duży ze ciężko mi się nawet ubiuera

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    W Nowym Roku życzę Wam wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia dla Was i Waszych brzuszków

Member
    mama_parki23

O mnie
    Jestem mama Coreczki (2latka) i spodziewam sie chlopca
    Witam mamusie, mam maly problem i nie wiem co zrobic. Wczoraj rano zle sie czulam, ale polezalam chwile i bylo juz lepiej. Na wieczor mialam skurcze raz silniejsze, raz mocniejsze..dodam ze to dopiero 32tydzien i 2dni. Zjadlam nospe i polozylam sie spac w nocy nic mi nie bylo tylko gdy chcialam się obrocic na inny bok to mnie skurcz zlapal. Dzie rano nawet dobrze sie czuje chodz mi troche slabo.. Maz chce mnie zawiez do szpitala, chodz bylam w nim 2 tygodnie temu i siedzialam tam 3dni z powodu bólu brzucha. A mam jeszcze 2 letnia coreczke w domu. Na ostatniej wizycie lekarz powiedzial mi ze szyjka mi sie skrocila i mam miekka, slaba cos w tym rodzaju..
    Teraz nie wiem co juz myslec na temat tego wszystkiego, czy jak sie pojawia nastepne skurcze jechac do szpitala i sprawdzic co sie dzieje, czy jechsc prywatnie gdzies do lekarza.. Moj lekarz dopiero przyjmuje w srode u nas w ośrodku. Czy ktoras z was miala juz taka sytuacje jak ja..

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Mama_parki23 wiem z doświadczenia, że żal zostawić na parę dni małe dziecko w domu, ale jak czujesz się źle, niepokoją Cię te skurcze czy skracająca się szyjka powinnaś mimo wszystko jechać na IP. Wasze zdrowie jest najważniejsze, córce nic nie będzie. A czy nie możesz zadzwonić do swojego lekarza i mu przedstawić swoją sytuację? Lepiej przecież dmuchać na zimne. Sama gdybym dziś nie miała wizyty to pewnie pojechałabym do szpitala. Wściekle boli mnie blizna po wcześniejszych cesarkach i mam wrażenie, że się rozłazi coraz bardziej.

dziewczyny dzisiaj, aż płakałam .. nie mam jak oddychać...nie mam...znów mnie katar dopadł....krople dla kobiet w ciąży nie pomagają, maść majerankowa nie pomaga...mam dość...3 noc nie śpię...używacie jakiś kropli?? jest to groźne dla maleństwa? nie mam gorączki nic....tylko katar

mama_parki23 ja bym pojechała do szpitala. Tak niewiele nam zostało, nie ma co się zastanawiać a każdy tydzień ważny..

maalinowa ja się męczę od tygodnia z mega przeziębieniem, które zaczęło się od okropnego kataru. Katar został...... Mam zatkany nos, w nocy też spac przez to nie mogę, krople i tabletki nie pomagają i nie czuje ani smakow ani zapachów i też powiem Ci mam dosyć -.-

Nie mam żadnej rady na to cholerstwo... Jak Ci coś pomoże w końcu to daj znać....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Komiwa ja używam maści majerankowej i takich kropli fitonasal a jeszcze jedna dziewczyna proponowała take krople jak stop wirusom można w ciąży używać.. ja wiem... ze jak pójdę do lekarza to i tak nic nie przepisze bo gorączki nie mam...tylko katar... masakra.. czy to szkodzi dziecku?? w ogóle schizuje się ruchami bo raz jest nad aktywny.. a potem dzień lenia.. raz się martwię, że za często się rusza.. a raz , że za mało...już chce luty ..... a jak robię inhalacje to jeszce gorzej mi zatyka nos -_- oj masakra... jakaś masakra...

mama_parki jedź do szpitala...pomogą.. zatrzymają skurcze! byle do 35 tc... chociaż moja siostra urodziła 28 tc i Antoś jest już slicznym zdrowym i silnym dwulatkiem ale mam nadzieje, że dotrzymasz terminu.. jak rozróżnć skurcze?

przepraszam, że wam wszystkim nie odp.. ale tyle jestem w tyle, że masakra..

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kurczaki laski ja to z Was wszystkich jestem chyba najwieksza panikara. Mamaparki ja bedac na Twoim miejscu to juz wczoraj bylabym na IP jak po lekach przeciwskurczowych, skurcze by nie ustaly. Nie ma co czekac im szybsza reakcja tym w razie czego wieksze szanse ze bedzie dobrze. Malinowa calkowicie cie rozumiem z tymi ruchami mam tak samo. Kupilam detektor tetna ale on nie zawsze mnie uspokoja. Wczoraj mala leniuch byla, malo caly dzien sie ruszala (nie pierwszy raz zreszta). Sluchalam tetna niby dobrze ale 2 razy dziwnie tetno skoczylo do 240 i juz panika. Najadlam sie slodyczy wypilam szklanke mleka minelo pol godziny i ozywienia nie zauwazylam. Wzielam prysznic i mowie do meza ze jezeli w ciagu 45 minut nie zrobi 5 ruchow to jedziemy na IP. Byla to jej pora, bo kolo 21 zaczyna byc bardzo aktywna a to juz byla prawie 22. Na szczescie obudzila sie moja gwiazdka i w ciagu tych 45 minut zrobila 7 ruchow w tym 2 takie mocniejsze. Zanim usnelam caly czas ja czulam. Rano po przebudzeniu tez sie kruszynka kreci. Zapewne za niedlugo sie uspokoi i pojdzie spac.
    ta zmiennosc i brak reguly w jej aktywnosci mnie wykoncza a ona przez to bedzie nerwusek bo przeciez sie to tez na niej odbija.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 02-01-17 o 12:07

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Widzę kochane ze większości nam nie ciekawie zaczął się Nowy Rok ....Ja w Sylwestra byłam u mamy w szpitalu i musiało mnie owiac,wczoraj wszystko mnie bolalo A dziś mam masakryczny kaszel Jadę dziś do lekarza ogolnego bo zalezy mi żeby mnie osluchali,jak coś przepisza to będę dzwonić do mojej gin się upewnić czy te leki mogę wziąść .Jeszcze mamy dziś kolędę .....Ale trudno ewentualnie nie przyjmiemy bo do lekarza jechać muszę ,synuś najwazniejszy!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów