Strona 10 z 91
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    jeżeli masz powyżej 35 lat albo 37 juz nie pamiętm to badanie jest bezpłatne a jeżeli jesteś młodsza robisz na własny koszt. Cena takiego badanie razem z płytką to 250 zł bynajmniej ja tye płaciłam 3 lata temu. Byłam dwa razy w 11 tygodniu ( wiedziałam juz płec dziecka ) oraz gdzieś w okolicach 4-5-6 miesiąca nie pamiętma dokładnie. Ja chyba pójdę zreszta moja gin pwiedziała ze to będZie dobry pomysl dlatego, że byłam pod znieczuleniem u dentysty , miałam drwa razy robione zdjecie rentgenowskie oraz jadłam tone tabltek przeciwbólowych z powodu mojej 8 która miałam wyrwac. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że jestem w ciazy. Dobrze ze odwołałam wyrwanie tego zęba i że dowiedziałam sie o ciąży przed tym bo mogłoby byc nieciekawie... dlatego dla świętego spokoju pójde bo troche się niepokoje ze mogło dojśc do jakichś uszkodzeń.. Pytam o to badanie bo z różnymi opiniami sie spotykam i jestem ciekawa co wy o tym sadzicie i czy będzicie robić

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Badania prenatalne robi sie w okolicach 11-13tc i potem kolo 20tc. Ja nie placilam, dostalam skierowanie od gina i mialam z nfz

W takim razie muszę poszukać jakiegoś dobrego lekarza... Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że ta nie jest odpowiednia. Nie założyła mi karty, nic nie wytłumaczyła, nastraszyła i tyle z tego.

Jakie badania w ogóle robi się na początku w 6 tygodniu? Co powinnam wiedzieć jeszcze?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Stokrotka07 Zobacz posta
    W takim razie muszę poszukać jakiegoś dobrego lekarza... Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że ta nie jest odpowiednia. Nie założyła mi karty, nic nie wytłumaczyła, nastraszyła i tyle z tego.

Jakie badania w ogóle robi się na początku w 6 tygodniu? Co powinnam wiedzieć jeszcze?
    ja mialam:
    grupa krwi
    mocz ogólne
    morfologia
    glukoza
    TSH
    toksoplazmoza
    różyczka
    HIV
    HCV
    cytologia

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    i usg

Junior Member Awatar Iśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-25 zobacz kalendarz
    Hi dziewczyny tu podaje link do grupy "lutowych mamusiek" na fb jeśli któraś ma ochotę dołączyć zapraszam : https://www.facebook.com/groups/1606758089653834/

grupa zamknięta, neutralna. a można na bierząco się kontaktować i sb doradzać

Wszystkie piszecie o wizytach a ja nawet się nie zarejestrowałam, do położnej pójdę dopiero w 12 tc bo tutaj przyjmują dopiero w 8 tc a ja wtedy będę w Pl

A ja wczoraj okna umyłam u chłopców i w salonie i dzisiaj mnie bardzo podbrzusze boli, reszta okien będzie brudna chyba przez kolejne 9 miesięcy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Beatka11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-08 zobacz kalendarz
    Biedronko13, zostaw te okna, nie one są teraz najważniejsze... Zwróć uwagę, że żeby się później starać o becikowe to musisz wykazać, że byłaś pod opieką lekarza przed 10-tym tygodniem ciąży.

Ja w Uk mieszkam więc becikowego nie dostane bo tutaj dają na pierwsze dziecko tylko

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Biedronka daj sobie spokój z tymi oknami nic im nie będzie a ty lepiej się nie przemeczaj na początku.
    Ja badan prenatalnych nie robię w pierwszej ciąży też ich nie robiłam.
    Od wczoraj do mojej mamy pokoju za obraz przylatywała osa i tak parę razy wczoraj i dzisiaj też mówiłam mamie o tym i ze mi się to nie podoba bo czego ona szukała by za obrazem? Jak wyfrunela dziś to balkon został zamknięty i kazalam mamie zdjąć obraz okazało się że gniazdo tam zrobiła i już były trzy kokony , aż się boję pomyśleć jak duże jeszcze mogła to zrobić i ze mogły by kogoś pożądlić a najgorsze by było jak by zuzie ugryzly.... Najgorsze jest to że jest gorąco balkonu nie można otworzyć bo ta osa co jakiś czas przylatuje i lata ciągle . Nie wiem jak wy ale ja to się brzydze i boję robactwa a jak koło mnie osy albo pszczoły latają to aż dreszcze mam.
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 19-06-16 o 09:02

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów