Strona 1 z 91
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    Kaliope03

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz

Wink Lutowe maleństwa 2017

Witam!
    Wczoraj ujrzałam na teście upragnione 2 kreseczki Ostatnią @ miałam 28 kwietnia, więc termin wychodzi na 2 lutego 2017. Ależ jestem podekscytowana, a wizyta u lekarz dopiero 7 czerwca.
    Zapraszam lutowe mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Drogie mamy! Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich, piszę pracę nt. wiedzy ciężarnych dotyczącej diety dla mam karmiących piersią. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam.
    https://www.ankietka.pl/ankieta/2252...j-piersia.html

Drogie mamy! Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich, piszę pracę nt. wiedzy ciężarnych dotyczącej diety dla mam karmiących piersią. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam.
    https://www.ankietka.pl/ankieta/2252...j-piersia.html

Junior Member
    amortencja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-15 zobacz kalendarz
    Czesc Kaliope! ja OM miałam 8maja. Owulacja 22 maja, wczorajsza beta 23, dzis pozytywny test ciazowy, a termin miesiaczki dopiero jutro. oby wszystko bylo ok, bardzo sie martwie, najgorsze jest czekanie na USG. według mojego lekarza mam przyjsc dopiero jak beta bedzie ok 800. to chyba wiecznosc

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Witam i pozdrawiam z sąsiedniego działu
    Synek?

Junior Member
    Kaliope03

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-02 zobacz kalendarz
    coś mało nas, czyżby jeszcze dziewczyny nie wiedziały, że są w ciąży?
    Ja już po wizycie widziałam śliczny pęcherzyk. Mężu to się popłakał :P nie znałam go z tej strony, haha...

Junior Member Awatar kasiek2706
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-03 zobacz kalendarz
    Witam! To może ja się przyłącze. Co prawda do lekarza idę dopiero w poniedziałek, ale mam nadzieję, że pozytywny test ciążowy i wysoki poziom beta HCG nie kłamią. Z moich obliczeń wynika, że termin porodu wychodzi na 25 luty.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    Witam mamuśki ja też się przyłącze. Termin mam na samym początku bo 3-go lutego. Mam nadzieję wielka że jeszcze sporo mam się dołączy. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za te które mają pierwsza wizytę przed sobą!!!

Junior Member Awatar kasiek2706
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-03 zobacz kalendarz
    Też mam nadzieję, że wątek niedługo ożyje. Ja wizytę mam we środę i już nie mogę się doczekać:-)

Cytat Zamieszczone przez kasiek2706 Zobacz posta
    Też mam nadzieję, że wątek niedługo ożyje. Ja wizytę mam we środę i już nie mogę się doczekać:-)
    A ja we czwartek Przyznam dziewczyny, że jestem pełna obaw -boję się, czy zarodek będzie w pęcherzyku. Za dużo się naczytałam...

Termin obliczyłam na 8 lutego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów