Strona 214 z 214
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,136 z 2136

Lutowe maleństwa 2017

A fajny dzien byl Wiki taka grzeczna byla dzisiaj tylko nauczyla sie krzyczec i tylko na rekach nie krzyczy... daje jej np. osiolka albo krowe a ona wyciaga raczki i jak taki potwor krzyczy aaaaaaaaaaaaaa i pozera biedne stworzenie i robi aaaaaaaa jak je je ..... w zwiazku z tym otrzymala nowe przezwisko .... godzilla...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa dobry humor dziecka to świetny prezent

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    a tak chciałam Was sie podpytać o kila spraw

1. Czy dopajacie Wasze maleństwa? Ja się staram dawać wodę lub rumianek lekciutko sparzony ale ostatnimi dniami mimo ze ciepło, ptaszyna nie chce mi pić. Pije 20-30ml martwie się czy nie dotanie zatwardzenia bo juz jedna kupa była konsystencji gestego ciasta drożdzowego a wcześniej były luźne(wodnite).

2.Czy jak ubieracie spodenki bobasom to one się lekko wżynają? Czy to ok? Powstaje fałdka na brzuszku. Mam kilka takich spodenek, póki co ich nie ubieram bo wydaje mi się, że to może zaburzyć pracę jelitek lub ze po prostu jest to nie komfortowe.

3. Co potrafią Wasze smyki?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Co Ewcia potrafi
    1. Robi bąbelki z śliny, czasem ma tak dużo, że mówię" to chyba wścieklizna"

2. Rączki wpycha do buzii i ssie zaciekle. Póki co, bardzo aktywnie ssie kciuka lewej rączki oraz przy tym zasypia.

3. Ogląda sobie rączki.

4. Maca zabawki jedną lub dwoma rękoma naraz (szczególnie te, które ja jej macham nad głową- grzechotki), a czasem je chwyta, trzyma, ogląda a po chwili puszcza. Zdarza się, że łapie zabawkę dwoma rękoma i ciągnie szybko do ust. Karuzela jest fajna śmieje się do niej fika nóżkami ale nie łapie rączkami. Mata taka średnia dla niej, trochę pomaca ale ogólnie szybko się nudzi i nie chce na niej za bardzo leżeć.

5. Jak się postawi na twardym podłożu na brzuszku to dośc długo trzyma główkę (nawet i ponad 5 minut) i rozgląda się na wszystkie strony, choć bardziej na lewo.

6. Cały czas robi ala brzuszki i próbuje sie podciągać, wykrzywia też głowę do tyłu (choć rehabilitanka mówi żeby ją od tego odwodzić) i próbuje się przetrulać na bok, póki co jej to nie wychodzi.

7. Raz ,parę tygodni temu wydawało mi się, że słyszę jej śmiech ale to się więcej nie powtórzyło

8. Od paru dni też przestała gużyć, mało jej się zdarza, ale pojawił się krzyk ala pisk parę razy w ciągu dnia. Szczególnie jak się bawimy.

Chyba wszystko wypisała. Ciekawa jestem jak Wasze smyki się rozwijją.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; Wczoraj o 12:16

Wiki chyba podobnie. Rowniez przestala gluzyc a zaczela krzyczec. Krzyczy strasznie, pozera wszystko co do rąk jej trafi, wyciaga obie rece po wszystko i od razu do buzi, interesuja ja dlonie ale bardziej moje niz swoje... nie probuje sie przewracac, mimo, ze ja turlamy. Glowe trzyma.... łaby pieknie... gdyby nie dłonie, ktore od razu pozera jak jest na brzuchu lub zabawke lub pieluche czy kocyk na którym leży ... co tam jeszcze ...... chodzic nie chodzi ;D

Ogolnie to teraz jest mega godzilla az ją biore na rece, zeby wyluzowala sie , uspokoila i odpoczela.

Tak... wszystko wskazywaloby na to, że jest glodna.... Ale nie jest .. sprawdzalam .... pic tez nie chce pic... nadal nic oprócz mleka.

A jak tam kasjo kolki??? Przeszly jyz zupelnie?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo
    1. Nie dopajam. Sam cyc.
    2. Jak spodenki bardzo się wpijaja to więcej ich nie zakładam. Wolę jak ma za duże.
    3. Tu podobnie jak u Was. Bardzo lubi jeść swoje łapki. wyciąga ręce po zabawki i czasem uda mu się coś złapać. Jak leży na brzuchu to: podnosi jednocześnie ręce i nogi, przekreca się na plecy, kręci głową z lewej na prawą. Coraz częściej śmieje się w głos, piszczy, krzyczy, wydaje krótkie dźwięki typu Eee, maa, nie.
    nie interesują go za bardzo grzechotki wkladane do rączki, szybko je wypuszcza.
    Jak leży na plecach to kręci się na boki. Jak go noszę na rękach to trzyma sztywno głowę a jeszcze tydzień temu mu się kiwala.
    Ale dużo rzeczy jeszcze nieporadnie robi postępy widoczne są codziennie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów