Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: wygraj bilety - wyniki!

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: wygraj bilety - wyniki!

Dziękujemy za udział w konkursie. Oto lista laureatów:

1. Krysia1980
    2. Gosia1985
    3. AgnieszkaOlech
    4. Madzialixx
    5. kacyp.85
    6. MarekP
    7. agamala2
    8. Okrąglinka
    9. ksylka
    10. Julia Gawrońska

Gratulujemy zwyciężczyniom i jednemu zwycięzcy Na adresy e-mail otrzymali Państwo kody i szczegółowe instrukcje: z kodem można wybrać się na dowolny film (niekoniecznie wymieniony w odpowiedzi) w dowolnym Multikinie w Polsce. Kod może wykorzystać osoba dorosła bądź dziecko.

Życzymy udanych seansów!
    __________________________________________________ __

Najmłodsi z okazji Dnia Dziecka otrzymują od rodziców, a także rozpieszczających je zazwyczaj babć i dziadków, mnóstwo prezentów. Wśród zabawek, gier, gadżetów, ubranek warto podarować dzieciom również bilet do kina. Takie wyjście to dla nich ogromna atrakcja, zwłaszcza na film pełen spektakularnych przygód. Dlatego właśnie wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla was konkurs: zobaczcie, co możecie wygrać i przeczytajcie, na czym polega zadanie konkursowe.

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: nagrody

Do wygrania jest 10 pojedynczych biletów na 1 z 4 filmów:

* Kung Fu Panda 3
    * Księga Dżungli
    * Alicja po drugiej stronie lustra
    * Angry Birds. Film

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: zadanie konkursowe

Aby wygrać jeden z biletów, odpowiedz na pytanie:

Na który film chciałabyś/chciałabyś się wybrać i dlaczego? W odpowiedzi na pytanie proszę podać adres mailowy na który zostanie wysłany kod promocyjny.

Kod promocyjny na podstawie którego możesz odebrać bilet w kasie, zostanie wysłany na adres mailowy podany razem z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Bilety należy zrealizować w terminie od 30.05 do 2.06 w ramach akcji „Dzień dziecka w Multikinie” organizowanej przez Multikino. Laureat konkursu powinien zarezerwować bilety (rezerwacja nie jest obowiązkowa) na wybrany film i przy odbiorze rezerwacji okazać kod. Bilety są ważne w każdym Multikinie w Polsce.

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: zasady udziału

1. Aby móc dodać odpowiedź, trzeba być zarejestrowanym na forum. Zarejestrować możesz się w tym miejscu

2. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem forum, wystarczy się zalogować

Konkurs trwa od 19.05.2016 do 25.05.2016

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.

Życzymy powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 25-05-16 o 16:19

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Krysia1980

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-30 zobacz kalendarz

Bardzo chciałabym pójść do kina na film Księga Dżungli razem z moimi dziećmi. One uwielbiają przygody zwierząt.
    Młodsza córka zapowiedziała nawet, że jak tylko kupię jej naklejki z Księgi Dżungli to wytapetuje nimi swój pokój.
    Ech...jak ja miałam 5 lat też uwielbiałam Księgę Dżungli miałam nawet poduszkę i kołdrę z dżunglą.
    W pełni zatem rozumiem jej fascynację, ale trochę obawiam się wytapetowania pokoju motywami dżungli...

Pozdrawiam
    krystyna.zielniewicz@wp.pl

Junior Member
    Gosia1985

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-21 zobacz kalendarz
    Mowgli, Baloo i Baghera to jest ekipa, którą chce się oglądać w kinie na dużym ekranie. Ich przygody zaskakują. Mój syn od kilku dni ogląda w kółko zwiastun Księgi Dżungli i będzie na pewno bardzo szczęśliwy kiedy będzie mógł pójść do kina i obejrzeć cały film.
    Wieczorami na dobranoc czytam mu książkę Księga Dżungli i bardzo, ale to bardzo mu się podoba.
    W ciągu dnia przepytuje mnie z tego co mu czytałam. Normalnie niemożliwe, ale to zawsze ja podpytywałam o to jakie przygody miał Mowgli, a teraz on mnie odpytuje. I bardzo się z tego cieszę, bo widzę, że mój syn się rozwija. Takie wyjście do kina będzie na pewno miłą nagrodą dla niego, a tym bardziej, że na koniec maja skończymy czytać książkę.
    Dodam jeszcze, że będzie to nasze pierwsze wyjście do kina i bardzo się ucieszymy jeśli będzie to na Księgę Dżungli.

m.taberska@wp.pl

Junior Member
    AgnieszkaOlech

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-28 zobacz kalendarz
    Moim dzieciom bardzo podobają się przygody dzielnej Pandy o imieniu Po. Nie mogą się doczekać, aby uczestniczyć w jego przygodach i chcą zobaczyć jak po raz kolejny Po ratuje świat przed złem.
    Film Kung Fu Panda 3 bardzo chcielibyśmy zobaczyć razem całą rodzinką. Bardzo lubimy chodzić razem do Mutikina.
    Pozdrawiam
    agnieszkaolech@op.pl

Junior Member
    Madzialixx

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-18 zobacz kalendarz
    Z całą pewnością mogę powiedzieć, że zarówno Ja jak i moja córka chcemy zobaczyć Mowgliego w Księdze Dżungli. Jego przygody fascynowały mnie jak byłam małą dziewczynką i teraz bardzo się cieszę, że fascynują moją córeczkę. Baloo śnił mi się po nocach jako taki miły miś. Jest takim pozytywnym misiem. Moja córeczka oglądając w telewizji misie na wszystkie mówiła Baloo.
    Będzie nam niezmiernie miło pójść i spotkać się w kinie z Baloo i Mowglim.
    Jesteśmy ciekawe ich przygód. To jest taka bajka dla dużych i małych. Będzie radość dla niej i dla mnie.
    Pozdrawiam wszystkich fanów bajek.

mtomaszyk@gmail.com

Junior Member
    kacyp.85

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-21 zobacz kalendarz
    Alicja w krainie czarów była cudowną bajką i mamy ochotę obejrzeć Alicję po drugiej stronie lustra. To będzie niewiarygodne przeżycie, którego chcę żeby moja córka doznała.
    Chcemy razem z Alicją powstrzymać złego władcę czasu i niech dobro zatriumfuje. Alicja jest bardzo pozytywną osóbką, z która każdy chce się zaprzyjaźnić. Szalony kapelusznik już na pewno czeka na moją córkę w kinie On wie, że chcemy go zobaczyć w wielkiej, czarnej sali kinowej.
    Podjadając sobie popcorn i żelki przeniesiemy się w magiczny świat baśni, gdzie biały króliczek ucieka, Alicja go goni, a my wszyscy trzymamy kciuki, żeby jej się udało.

kacyp.85@wp.pl

Junior Member
    MarekP

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Bilety, bilety o rety na kabarety...oj oj nie nie nie super bilety na super seanse dla naszych najmilszych bobasów. Super bilety na jakże atrakcyjną i zawsze aktualną legendarną Alicję. Tym razem po drugiej stronie lustra. W niecodziennej walce tym razem z nieprzewidywalnym złym władcą czasu.
    Czy dobro zwycięży? Czy Alicja podoła temu niecodziennemu i trudnemu zadaniu? O tym wszystkich dowiemy się idąc do kina na film z Alicją po drugiej stronie lustra. Mamy cichą nadzieję, że spotkamy w kinie białego króliczka i szalonego kapelusznika, a najbardziej cieszymy się, że mamy szansę miło spędzić ten magiczny dzień Dzień Dziecka. Każdego dziecka i dużego i małego. I chłopca i dziewczynki. Grzecznego i tego trochę mniej grzecznego. Chcemy wszyscy razem spotkać się w Multikinie. Do zobaczenia w kinie…

mpawlowski.81@wp.pl

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    agamala2

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-23 zobacz kalendarz
    Bardzo bym chciała pójśc z moim synem na film "Księga dżungli". Jestem ciekawa tej wersji, bo mój synek oglądał juz wiele, a uwielbia chodzić do kina. Jesteście super. Dzieki za taki konkurs

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Po ostatnich dość smutnych dniach... Chciałabym wynagrodzić Córeczce ten czas.. i wybrać się z Nią do kina.. na Kung Fu Panda 3 - na pewno byśmy wszyscy świetnie się bawili, z bolące mi brzucha mi od śmiechu wyszli

olga.lawicka87@gmail.com
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member
    ksylka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-16 zobacz kalendarz
    Jestem wielbicielem śmiesznych ptakow Angry Birds
    Chciałbym pojsc do kina z bratem na ten wlasnie Film Angry Birds. Mam gre mam maskotki i gazdzety nawet te najbnowsze z Mc donalda i Wafelki z Biedronki.
    BYlo by to dla mnei ciekawe przezycie usiasc w fotelu i zobaczyc przygody swoich ulubieńcow.
    Filip & Aleks
    ksylka@gmail.com

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów